Skocz do zawartości
misfit

amazon it - 5 filmów za 50%

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś jeszcze nie słyszał o tej promocji to daję znać - 5 filmów za 50% z kodem GQMC3CPD49.

Promocja trwa do jutra.

W końcowym rozrachunku wychodzi ~15-25zł za film na BD, w tym jak dobrze poszukacie to jest kilkadziesiąt pozycji z polską wersją językową.

Można i wziąć 10 czy 15 filmów - piszę o tym bo z kodu można skorzystać tylko jeden jedyny raz.

Wysyłka do Polski - mi policzyli niecałe 6 EUR za 10 filmów.

  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej tego jest (przynajmniej jeśli chodzi o napisy). Przy większości filmów są umieszczone tyły okładek więc łatwo można wyłapać te z polską wersją językową.

Edytowane przez misfit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na samym końcu (conferma), w polu "inserisci codice".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi więcej kasy uszczupliło, ale ja się szarpnąłem m.in. na tego Hitchcocka, jak robiłem zamówionko tydzień temu to jeszcze zaliczał się do promocji -50%. Masakra :)

Jak ktoś nie ma jeszcze u siebie w kolekcji trylogii Ojca chrzestnego to można ten błąd szybko naprawić, on się co prawda do tej promocji nie zalicza, ale i tak obecna cena jest dość fajna. To jest czteropłytówka z dodatkami (oczywiście są napisy pl).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi cuda naliczylo, bo ceny pokazane pierwotnie w euro przeliczylo 1:1 na funty. A że nie miałem jakiegoś napięcia to sobie odpuscilem, bez dochodzenia dlaczego tak się stało i jak to obejść. Dziwne, bo podczas logowania na US czy DE , tym samym kontem, żadnych pajacykow nigdy nie miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amazon.it postanowił wysłać mi 1 film odzielną przesyłką. Czy podobnie jak w UK, amazon pokrywa koszt dodatkowej przesyłki, czy obciąża kupującego? Bo przy dopłacie 5 Euro za wysyłkę filmu kupionego za 3,5 Euro, zakup nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na włoskim amazonie nowa promocja, 5 filmów blu ray za 30 euro

link : http://www.amazon.it/b/ref=ITDVD_HP_LEFTN_5BR30E?ie=UTF8&node=6515133031&pf_rd_m=A11IL2PNWYJU7H&pf_rd_s=merchandised-search-leftnav&pf_rd_r=1J16NM0J2JDYG16TXZH9&pf_rd_t=101&pf_rd_p=612406987&pf_rd_i=412606031#promo

kilka produkcji nawet w 3D, ja zamówiłem Godzilla 3D/2D, Hobbit 1 3D/2D. Hobbit 2 3D/2D, lotr drużyna extended i lotr dwie wieże extended. W sumie za te 5 filmów zapłaciłem 153 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...