Skocz do zawartości
Gmeru

Polska premiera tabletu Samsung GALAXY Tab S

Rekomendowane odpowiedzi

Firma Samsung Electronics wprowadza na polski rynek wyjątkowy tablet GALAXY Tab S. Urządzenie charakteryzuje się wysmakowanym designem, stylowym wykończeniem, smukłością i lekkością formy, a wysokiej klasy materiały oraz doskonały ekran Super AMOLED sprawiają, że GALAXY Tab S jest tabletem najwyższej jakości. Samsung GALAXY Tab S cechują również zaawansowane funkcje oraz perfekcyjna wydajność, która zapewnia płynność działania, nawet podczas pracy wielozadaniowej.

Tablety zyskują coraz większą popularność na polskim rynku, a ich rosnąca wydajność oraz oferowane przez te urządzenia możliwości sprawiają, że stały się doskonałymi narzędziami nie tylko do rozrywki i korzystania z multimediów, ale także znajdują zastosowanie w codziennej pracy. Samsung GALAXY Tab S jest urządzeniem wyjątkowym, które wyróżnia doskonały design oraz ekran Super AMOLED, pozwalający na korzystanie z wszelkiego rodzaju treści, dostarczając przy tym niepowtarzalnych wrażeń. Dzięki zastosowaniu ekranu znanego z topowych modeli smartfonów Samsung, GALAXY Tab S oferuje najwyższą jakość wyświetlanych obrazów, co docenią wszyscy, którzy nie uznają żadnych kompromisów dotyczących jakości używanego przez siebie sprzętu – powiedział Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Electronics Polska.

Tablety Samsung GALAXY Tab S będą dostępne w sprzedaż w Polsce od 11 lipca, natomiast już od 27 czerwca można urządzenie oglądać i zamawiać w salonach firmowych Samsung Brand Store.

Żyj kolorowo, korzystając z najlepszego w branży ekranu w urządzeniu mobilnym — Super AMOLED

k7qo.jpg

GALAXY Tab S to następna generacja technologii wyświetlania w urządzeniach przenośnych, która oferuje jeszcze szerszy zakres nasyconych i wyraźnych kolorów. Na jednym z najlepszych na rynku ekranów Super AMOLED (o rozdzielczości WQXGA 2560 x 1600 pikseli i proporcjach obrazu 16:10) można wyświetlić ponad 90% zakresu barw Adobe RGB, a różnorodność kolorów odwzorować w sposób wcześniej niedostępny dla tabletów. Ekran ma nadzwyczajny współczynnik kontrastu 100 000:1, który nadaje obrazom głębię i realizm, prezentując ciemniejsze czernie i jaśniejsze biele.

W tablecie GALAXY Tab S wykorzystano również dodatkowe technologie wyświetlania obrazu firmy Samsung, wykraczające poza specyfikacje techniczne sprzętu. Technologia Adaptive Display zawsze i wszędzie zapewnia najlepsze wrażenia wizualne, inteligentnie dostosowując charakterystykę gamma, nasycenie i ostrość do oglądanej zawartości, temperatury barwowej środowiska wyświetlania i oświetlenia zewnętrznego. Wstępnie przygotowane tryby — AMOLED Cinema i AMOLED Photo — umożliwiają użytkownikom regulację ustawień ekranu, pozwalające uzyskać jasny i dynamiczny obraz odpowiedni zarówno dla filmów, jak i zdjęć.

Ponadto użytkownicy tabletu Samsung GALAXY Tab S mogą w pełni cieszyć się wyraźnym obrazem i łatwą obsługą, nawet przy intensywnym świetle słonecznym. Zaawansowana technologia sprawia, że obrazy oglądane na wolnym powietrzu są jasne, mają naturalne kolory i łatwo je zobaczyć.

Ponieważ ekrany Super AMOLED nie wymagają podświetlenia, tablet GALAXY Tab S zużywa mniej energii niż urządzenia o podobnym kształcie z porównywalnymi ekranami LCD. Oba modele mają smukły profil (6,6 mm grubości) i ważą jedynie 465 g (wersja 10,5”) oraz 294 g (wersja 8,4”)*, co sprawia, że zawsze można je mieć przy sobie. Wydajna bateria oraz tryb oszczędzania energii Ultra-Power Saving Mode zapewniają użytkownikom tabletu GALAXY Tab S wiele godzin rozrywki bez martwienia się o ładowanie.

* Waga urządzenia jest podawana tylko dla wersji WiFi GALAXY Tab S z ekranami 10,5” i 8,4”

Usługa Premium Content Eco-System

Tablet GALAXY Tab S został zaprojektowany z myślą o tym, że będzie używany do rozrywki.

- W tablecie GALAXY Tab S debiutuje „Papergarden”, usługa firmy Samsung udostępniająca czasopisma. Dzięki zoptymalizowanemu środowisku wyświetlania interaktywnych czasopism cyfrowych użytkownicy będą mogli korzystać z szerokiej gamy popularnych publikacji w żywych, rzeczywistych kolorach.

- Pakiety GALAXY Gift: firma Samsung nawiązała współpracę z ponad 30 czołowymi światowymi dostawcami najwyższej jakości mobilnych treści i usług, aby zapewnić użytkownikom GALAXY Tab S niezrównany poziom rozrywki.

- Efektem partnerstwa strategicznego firm Samsung i Marvel jest zapewnienie użytkownikom tabletu GALAXY Tab S dostępu do ponad 15 000 komiksów przez 3 miesiące w postaci nieograniczonego bezpłatnego korzystania z aplikacji „Marvel Unlimited”.

- Kindle dla firmy Samsung: Wyłącznie dla klientów firmy Samsung, którzy kupią tablety GALAXY Tab S, co miesiąc w Samsung Book Deals dostępna będzie bezpłatna książka. Ponadto będą oni mieli dostęp do bogatej oferty e-booków w księgarni Kindle.

Firma Samsung współpracuje również z Google Play i na start oferuje użytkownikom kilka przydatnych prezentów: dostęp do bogatej oferty filmów i treści oraz do wielu książek i czasopism z najwyższej półki za pomocą widżetu „My Library”. Użytkownicy GALAXY Tab S mogą też cieszyć się filmami w rozdzielczości YouTube 1080P Full HD, debiutującymi w systemie Android OS.

Stylowy wygląd i praktyczne akcesoria

Świetnie zaprojektowany i znakomicie wykonany tablet GALAXY Tab S jest nowoczesny i smukły. Aby podkreślić jego wyjątkowość i indywidualny charakter, można wybrać jedno z wielu modnych i praktycznych etui. Etui ochronne Book Cover umożliwia ustawienie do trzech różnych kątów wyświetlania, zapewniając najwygodniejszą pozycję do oglądania filmów, czytania i pisania. Wszyscy, którzy chcą zapewnić tabletowi taką samą ochronę, jaką daje Book Cover, ale w postaci zajmującej mniej miejsca, mogą wybrać znakomicie dopasowane i lekkie etui Simple Cover.

Bluetooth Keyboard to nowa, ergonomiczna, ultrapłaska klawiatura zaprojektowana specjalnie do tabletu GALAXY Tab S, która idealnie łączy się z urządzeniem za pomocą klamry zapewniającej stabilne i pewne mocowanie.

Wszystko, co najlepsze w GALAXY — wydajne funkcje do obsługi wielozadaniowości

Tablet GALAXY Tab S jest niezwykle wydajny, a funkcje zabezpieczeń zapewniają bezproblemową obsługę wielozadaniowości. Za pomocą funkcji Call Forwarding i aplikacji SideSync 3.0 można nawiązywać połączenia telefoniczne między telefonem a tabletem GALAXY Tab S. Faktyczna wielozadaniowość nowego tabletu pozwala też jednocześnie surfować po internecie, oglądać filmy, udostępniać treści i wykonywać połączenia telefoniczne. A wszystko to bez obaw, że wykonywanie jednej czynności przerwie inną. Dzięki funkcji Quick Connect można szybko wyszukać i podłączyć urządzenia znajdujące się w zasięgu oraz łatwo udostępniać treści. Powyższe funkcje dostępne są zarówno w wersji WiFi, jak i LTE.

Dodatkowe przydatne opcje to między innymi funkcja „Multi User Mode”, która umożliwia tworzenie własnych spersonalizowanych profili, funkcja „Fingerprint Scanner”, zapewniająca bezpieczny i wygodny dostęp do urządzenia, oraz specjalnie zaprojektowana funkcja „Kid’s Mode” z osobnym interfejsem i przyjaznymi dla dzieci aplikacjami.

Tablet Samsung GALAXY Tab S dostępny jest w wersjach WiFi lub LTE z pamięcią o pojemności 16 oraz 32 GB*, którą można rozszerzyć nawet o kolejne 128 GB za pomocą kart MicroSD. Użytkownicy mogą również wybierać pomiędzy wersją 10,5” a 8,4”. Urządzenie będzie dostępne w kolorach: tytanowo-brązowym, olśniewającej bieli i lśniącej czerwieni (tylko dla modelu 8,4”).

Tablet GALAXY Tab S będzie dostępny na wybranych rynkach od końca czerwca 2014 r.

* GALAXY Tab S 8,4” 32 GB jest dostępny tylko w wersji z WiFi

q2vk.jpg

meao.jpg

Kliknij tutaj aby zobaczyć całą treść artykułu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to sie dzisiaj dzialo. Dokladnie w miesiac po premierze samsung wprowadzil u czolowych sprzedawcow promocje na cala serie galaxy tab s. Dokladnie 50% przeceny. Model 10,1 cala z modemem LTE kosztowal 1145pln. Cena miazdzaca nawet chinska konkurencje. Promocja byla weekendowa ale trwala cale 2 godziny :) z biada udalo mi sie w MM zalapac na model wifi. Szkoda ze 65hu8500 nie przecenili o 50%;)

Edytowane przez mjasinsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zamowilem w Saturnie, po 2 godzinach przyslali mi informacje , ze niestety nie maja i ze zwroca kase.Czy polskie prawo pozwala mi zmusisc ich do dostarczenia towaru, kiedy "znow bedzie dostepny, na stanie"? kiedy zamawialem, towar byl, dostalem potwierdzenie wplaty naleznosci z zamowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocje walnęli trzeba przyznać nieziemską ale żeby to tak miało Windowsa 8.1 na pokładzie to bym zakupił z miejsca a tak to wole jednak Della Venue 8 Pro ;) nawet kosztem troche gorszego ekranu.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zamowilem w Saturnie, po 2 godzinach przyslali mi informacje , ze niestety nie maja i ze zwroca kase.Czy polskie prawo pozwala mi zmusisc ich do dostarczenia towaru, kiedy "znow bedzie dostepny, na stanie"? kiedy zamawialem, towar byl, dostalem potwierdzenie wplaty naleznosci z zamowienia.

Oooo to może mnie też przyslą ale będe walczył bo pobrali kase wiec tym samym przyjęli ofertę. Ja kupowałem w MM i system pokazał dostępnośc, market który przesyła a następnie PayU potwierdizł mi przelanie opłaty na MM więc będzie im trudno się wyślizgać. Chwilę wcześniej Komputronik zrobil to samo czyli anulował zamówienie ale oni mają taki regulamin że nie biorą kasy i najpierw sprawdzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez potwierdzenie przesłania środków przez przez payU.. Dopiero po tym dostałem potwierdzenie przyjęcia zamówienia, od sprzedawcy. Napisałem im, ze w związku z tym, uważam umowę za wiążąca i życzę sobie, aby dostarczyli mi towar w terminie późniejszym, kiedy uzupełnia stany magazynowe, ale czy prawo jest po mojej stronie, tego nie wiem, za długo żyje w innym "matrixie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czujni jesteście nie ma co! Brat kupił to dał ponad 2tys a tutaj takie promo. Ale sam tablet podobno jakościowo rozwala. Ten wyświetlacz... :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się udało kupić dwie sztuki. Trochę przez przypadek bo koło 10 wszystkie były wyprzedane a w Media Markt i Saturn nie było promocji, przynajmniej na stronie. Z ciekawości jednak pojechałem a tutaj cena 50% niższa napisana mazakiem. Sprzęt oczywiście nowy oryginalnie zapakowany :)

Wysłane z mojego Note 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dzisiaj z rozpędu przecenili też inne modele np mój galaxy NOte 2014 10,1 WIFI który w grudniu kupiłem za 2200PLN dzisiaj w MM był przeceniony na 1550. To też niezły sprzęcik jest. Szczerze mówiąc to te ceny są fair za ten sprzęt. 2300 czy 2600 za modele LTE zdecydowanie nie, podobnie jak ceny za IPADy.

Edytowane przez mjasinsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za offtopic, a czy Galaxy Tab S tak potrafi :D :D :D

2014_08_09_2399.jpg

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale nie wazy tyle co pol cegly. Poza tym po co odtwarzac na tablecie. Wystarczy w wygodny sposob wybrac sobie film I uruchomic na odtwarzaczu podlaczonym dp Tv. Nie bedzies chyba Bluraya ogladal na 8-10 calach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

390g to pół cegły ? no nie wiem :) co do oglądania BD na 8-10 calach to wiadomo ze nie można tego równać z oglądaniem na dużym ekranie (zawsze można podłączyć pod duży ekran), ale sam fakt dający taką możliwość nie mówiąc o innych rzeczach na których na Andku można pomarzyć jest dużą zaletą.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PeterMac

O co chodzi w tym zdjęciu? O okienkowe odtwarzanie filmu czy coś innego?

Wysłane z mojego Note 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

390g to pół cegły ? no nie wiem :) co do oglądania BD na 8-10 calach to wiadomo ze nie można tego równać z oglądaniem na dużym ekranie (zawsze można podłączyć pod duży ekran), ale sam fakt dający taką możliwość nie mówiąc o innych rzeczach na których na Andku można pomarzyć jest dużą zaletą.

Tzn jaki 10.5" windowsowy tablet wazy 390g? Bo jesli to 8" to o 100g za duzo. I dlaczego mialbym nie moc ogladac BD na andku? Przeciez streamy dzialaja elegancko. Poza tym chyba nie rozumiesz na czym polega fenomen galaxy taba s. Wez go do reki a sie przekonasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

binary - ale co tu porównywać wagowo tablet piórkowy z Androidem który wiadomo będzie lżejszy (nie te podzespoły) z tabletem z pełnym Windowsem 8.1 i procesorem Intela, to jakbyś porównał rower do samochodu :) miałem już parę tabletów w tym z Androidem miedzy innymi Tablet Z, czy iPada 4 i dopiero tablet z Windows 8.1 to jest to czego oczekuje po tablecie bo cala reszta to były tylko efektowne zabawki z ograniczonymi możliwościami jak w smarthphonie (iPad to juz była w ogóle kpina jesli chodzi o rozwiązania Apple'a, a miałem go w okresie jeszcze na dodatek bez jailbreak'a)

Fenomen Tab S to tylko lepszy ekran od typowych IPS'ów chociaż kolory na Samsungowych OLED'ach nie mają nic wspólnego z naturalnością, oczywiście nie mam nic do tego tabletu bo to jeden z najlepszych tabletów na rynku wśród Andoridowców jakby nie patrzeć za sprawą OLED'a wiadomo kontrast mistrzowski, ale nie zmienia to faktu ze nie ma startu do tabletów z pełnym Windowsem, jedynie nadrabia tu wspomnianym ekranem.

Aż dziw bierze ze ludzie jeszcze pchają się w tablety na Androidzie jak za te same pieniądze mozna nabyć tablety z pełnym Windowsem i jeszcze w gratisie dostaje sie Office'a 2013, podpinasz coś takiego pod duzy ekran i masz normalny komputer kiedy potrzeba.

Sporo ludzi jest po prostu niedoinformowanych mocno i myśli ze jak tablet z Windows 8.1 to musi to być powolne, ciężkie, nie mówiąc o tym ze większość myśli ze Windows na tablety to nie to samo co na komputerze z ograniczeniami często mylony z wersją RT.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

binary - ale co tu porównywać wagowo tablet z Androidem który wiadomo będzie lżejszy (nie te podzespoły) z tabletem z pełnym Windowsem 8.1 i procesorem Intela, to jakbyś porównał rower do samochodu :) miałem już parę tabletów w tym z Androidem miedzy innymi Tablet Z, czy iPada 4 i dopiero tablet z Windows 8.1 to jest to czego oczekuje po tablecie bo cala reszta to były tylko zabawki z ograniczonymi możliwościami jak w smarthphonie (iPad to juz była w ogóle kpina jesli chodzi o rozwiązania Apple'a)

Fenomen Tab S to tylko lepszy ekran od typowych IPS'ów chociaż kolory na Samsungowych OLED'ach nie mają nic wspólnego z naturalnością, oczywiście nie mam nic do tego tabletu bo to jeden z najlepszych tabletów na rynku wśród Andoridowców, ale nie zmienia to faktu ze nie ma startu do tabletów z pełnym Windowsem, jedynie nadrabia tu ekranem.

Aż dziw bierze ze ludzie jeszcze pchają się w tablety na Androidzie jak za te same pieniądze mozna nabyć tablety z pełnym Windowsem i jeszcze w gratisie dostaje sie Office'a 2013, podpinasz coś takiego pod duzy ekran i masz normalny komputer.

Między Dellem i Samsungiem jest przepaść w jakości obrazu. Nie ta rozdzielczość i kontrast. Nienaturalne kolory w Amoledach to najczęściej powtarzana bzdura, wystarczą dwa kliknięcia i zmieniasz sobie profil barw na naturalny, ale po co to komu w tablecie? Imo ekran w takim urządzeniu ma robić WOW, a nie pokazywać idealne barwy, od tego są monitory Eizo ;)

Jeżeli chodzi o wagę i grubość to końcowego użytkownika (nie geeka) nie obchodzi dlaczego Dell jest grubszy i cięższy, wystarczy im, że taki Tab S niszczy go pod tym względem.

Dalej nie rozumiem o co chodziło w zdjęciu, które wcześniej wstawiłeś.

Edytowane przez lycone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego nie rozumiesz w tym zdjęciu :D uruchomisz na tablecie na Androidzie normalnie Blu-Ray'a z pełnym menu itd ?, uruchomisz pełnoprawnego Office'a czy kazdą aplikację z komputera ? nie sadze.

Waga i grubość Della jest idealna jak dla mnie, zresztą poczytaj sobie recenzje i opinie ludzi którzy po przesiadce na tego typu tablety nie chcą juz nawet patrzeć na Androidowe tableciki http://pclab.pl/art56768.html

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż dziw bierze ze ludzie jeszcze pchają się w tablety na Androidzie jak za te same pieniądze mozna nabyć tablety z pełnym Windowsem i jeszcze w gratisie dostaje sie Office'a 2013, podpinasz coś takiego pod duzy ekran i masz normalny komputer kiedy potrzeba.

Sporo ludzi jest po prostu niedoinformowanych mocno i myśli ze jak tablet z Windows 8.1 to musi to być powolne, ciężkie, nie mówiąc o tym ze większość myśli ze Windows na tablety to nie to samo co na komputerze z ograniczeniami często mylony z wersją RT.

Sporo ludzi...nie potrafi obsłużyć Windowsa...aż dziw bierze, że tylu go u siebie ma...;), a przecież to tylko kwestia znajomości systemu, oprogramowania...

PS - Windowsa olałem jakoś ponad 3 lata temu (Arch linux i nic innego). Windowsa trzymam jedynie po to, by czasami pograć w to, czego pod Wine nie odpalę. Wygoda użytkowania, komfort, wirtualne ekrany, repo, instalacja softu (ile chce, jaki chce) z jedną komendą bez idiotycznego przeklikiwania się przez co tylko można...czyli Windows jest ze 100 lat za...a i tak go używają.

Andoird? Popularność bierze się stąd, że masz do niego masę dobrych, darmowych aplikacji, możesz zrobić co ci się z nim podoba, o ile masz jakąś wiedzę. Mam smartfon na tym, domyślny soft playa blokował mnie cakowicie - poszedł w "diabły" i zrobiłem z telefonem to, co chciałem i tak, jak chciałem. Windows? Proszę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego nie rozumiesz w tym zdjęciu :D uruchomisz na tablecie na Androidzie normalnie Blu-Ray'a z pełnym menu itd ? nie sadze.

Co w tym trudnego? Wystarczy konkretny soft z taką możliwością i po problemie. To, że np. Ty, w danej chwili, nie znasz androidowego odpowiednika softu, którego używasz pod Windowsem, nie znaczy, że takiego nie ma. Dam przykład - używam Samby...nawet na telefonie chciałem ją mieć, mam. Uzywam coolreadera na smartfonie...chciałem go mieć na Archu, mam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie konkretny soft hehe ile ja takiego konkretnego softu odpowiedników szukałem zarówno na Andku i iOS i żaden nie mógł sie nawet równać z pełnoprawnymi wersjami na Windowsa.


Jestem tego samego zdania co autor np. tego filmiku

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego nie rozumiesz w tym zdjęciu :D uruchomisz na tablecie na Androidzie normalnie Blu-Ray'a z pełnym menu itd ?, uruchomisz pełnoprawnego Office'a czy kazdą aplikację z komputera ? nie sadze.

Waga i grubość Della jest idealna jak dla mnie, zresztą poczytaj sobie recenzje i opinie ludzi którzy po przesiadce na tego typu tablety nie chcą juz nawet patrzeć na Androidowe tableciki http://pclab.pl/art56768.html

Dalej się nie rozumiemy. Mnóstwo ludzi używa tabletu do fb, oglądania zdjęć, YouTube i muzyki, a tutaj Tab S wygrywa za sprawą genialnego ekranu.

Ani razu nie miałem potrzeby użycia office na telefonie czy tablecie. Podgląd dokumentów doc, excel itp. zapewnia pierwsza lepsza darmowa aplikacja z google play.

1080p x264 działają. Filmów w innym formacie i tak nie mam ;)

Tablety z Windows są dla ludzi którzy potrzebują sprzętu do czegoś innego niż czynności wymienionych powyżej. Sam myślałem nad tym Dellem, ale ma problemy z podłączeniem dysku twardego, brak hdmi i LTE, więc korzystał bym z niego dokładnie tak samo jak z Tab S, a w tym wygodniejszy i lepszy jest ten drugi ;)

Wysłane z mojego Note 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie do podstawowych czynności wystarczają wiadomo, ja np. potrzebowałem takiego tabletu miedzy innymi do słuchania muzyki bo nic nie mogło mi zastąpić foobara2000 z wtyczkami + zew. DAC, żadne inne alternatywne appki na Androida czy iOS'a zupełnie się nie sprawdziły, a uwierz mi zainstalowałem chyba każdą jaka powstała zarówno na Andka jak i iOS'a.

Co do problemów z podłączeniem dysku twardego to ja takiego nie uświadczyłem, fakt słyszałem ze występują ale to kwestia dysku i ile potrzebuje energii z portu USB, port ten dostarcza 5V 500mA, zawsze można zasilić dodatkowo, jednak ja tam używam dod. karty microSD 64GB a ewentualne większe pliki mam na dysku sieciowym, jeśli chodzi o brak hdmi to fakt jest to spora wada ale tez mozna sobie z tym poradzić albo Mircast (wiem stratna jakość), albo stacja dokująca USB > HDMI (dod. koszt)

Co do wersji LTE to istnieje poszukaj dobrze.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie do podstawowych czynności wystarczają wiadomo, ja np. potrzebowałem takiego tabletu miedzy innymi do słuchania muzyki bo nic nie mogło mi zastąpić foobara2000 z wtyczkami + zew. DAC, żadne inne alternatywne appki na Androida czy iOS'a zupełnie się nie sprawdziły, a uwierz mi zainstalowałem chyba każdą jaka powstała zarówno na Andka jak i iOS'a.

Oj, oj, bo się uśmiechnę...siedząc na windowsie używałem foobara, przechodząc na linuxa, używam deadbeefa, który jest dokładnie tym samym co foobar i na Androidia, również jest - mam go w telefonie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no tez sie zaraz uśmiechnę, to zrób zeby zadziałały moje wtyczki do foobara w tym czymś na androidzie, od choćby. wtyczka do odtwarzania plików DSD, tutaj wrzucam sprawdzone wersje wtyczek których ludzie dawno używają na komputerach i gra jak ma być bez cyrtolenia a nie jakies próby przeniesienia niestabilnych niedopracowanych wtyczek jeśli w ogóle się takową znajdzie na platformie Android.

Żeby nie było nie mówię ze Android jest zły bo jest wiele osób którym ten system wystarczy w tablecie do podstawowych czynności, dodatkowo teraz Samsung ma pewną przewagę w postaci tego ekranu w tym modelu (do tej pory był wybór oczywisty przynajmniej dla mnie), jednak jak się chce czegoś więcej od tabletu czyli sprzęt z nieograniczonymi możliwościami jak na komputerze to wiadomo co wybrać.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

binary - ale co tu porównywać wagowo tablet piórkowy z Androidem który wiadomo będzie lżejszy (nie te podzespoły) z tabletem z pełnym Windowsem 8.1 i procesorem Intela, to jakbyś porównał rower do samochodu :) miałem już parę tabletów w tym z Androidem miedzy innymi Tablet Z, czy iPada 4 i dopiero tablet z Windows 8.1 to jest to czego oczekuje po tablecie bo cala reszta to były tylko efektowne zabawki z ograniczonymi możliwościami jak w smarthphonie (iPad to juz była w ogóle kpina jesli chodzi o rozwiązania Apple'a, a miałem go w okresie jeszcze na dodatek bez jailbreak'a)

Fenomen Tab S to tylko lepszy ekran od typowych IPS'ów chociaż kolory na Samsungowych OLED'ach nie mają nic wspólnego z naturalnością, oczywiście nie mam nic do tego tabletu bo to jeden z najlepszych tabletów na rynku wśród Andoridowców jakby nie patrzeć za sprawą OLED'a wiadomo kontrast mistrzowski, ale nie zmienia to faktu ze nie ma startu do tabletów z pełnym Windowsem, jedynie nadrabia tu wspomnianym ekranem.

Aż dziw bierze ze ludzie jeszcze pchają się w tablety na Androidzie jak za te same pieniądze mozna nabyć tablety z pełnym Windowsem i jeszcze w gratisie dostaje sie Office'a 2013, podpinasz coś takiego pod duzy ekran i masz normalny komputer kiedy potrzeba.

Sporo ludzi jest po prostu niedoinformowanych mocno i myśli ze jak tablet z Windows 8.1 to musi to być powolne, ciężkie, nie mówiąc o tym ze większość myśli ze Windows na tablety to nie to samo co na komputerze z ograniczeniami często mylony z wersją RT.

Moze wyprostujmy pewne sprawy. To nie ja sile sie na porownania, tylko Ty.

Nie ma potrzeby przekonywac wszystkich dookola, ze jarasz sie tabletem z windowsem I office zq 200 czy 100 dolarow. Jeszcze niedawno bylo to nie do pomyslenia, tak jak I to, ze taki tablecik daje rade HDmediom. Sam "sie tym jaralem" w ubieglym roku, bo od tego czasu mam taki tablet w domu.

Nie przyszloby mi jednak do glowy, zeby przekonywac moich domownikow, ze powinnismy na nim ogladac bluraye, albo, ze bedzie lepszy do przegladania prasy I kolorowych magazynow od lekkiego i smuklego Galaxy Tab S.

Twoj argument odnosnie extra kabla jest jeszcze bardziej dziwny, zwazywszy ze zyjemy w czasach kiedy latwiej i szybciej wyslac cos bezprzewo do tv, niz bawic sie kablami. No chyba ze chcesz uczynic 16GB Tablecik swoim glownym odtwarzaczem multimedialnym, kiedy innym sluzy glownie jako pilot? :)

Te 16GB RAMu, to glowna jego wada. Gdybym to ja mial byc jego glownym uzytkownikiem, to chcialbym jeszcze stylusa, ale przy tej cenie (1k) trudno wybrzydzac, to po prostu petarda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...