Skocz do zawartości
Cretino

Plazma Panasonika z serii G20 - IPLA, IPLEX, TVNPlayer i inne...

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

czy ktos mi powie ci sie stalo z aplikacjami, ktore byly w Panasonicu z serii G20?

zniknal IPLEX, nie ma IPLI, TVNPlayer... wszystkim zniknely?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kolega aktualizował soft plazmy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

nie wiem czy byla aktualizacja - jestem od TV dosc daleko, delegacja - zaraz poprosze kogos, kto jest blizej plazmy o aktualizacje oprogramowania i zobaczymy co bedzie....

Edytowane przez Cretino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plazma ma oprogramowanie nr: 2.518 a proba aktualizacji skutkuje komunikatem, ze obecne jest aktualne a polowy serwisów jak nie bylo tak nie ma ... napewno nie ma IPLEX, IPLA, TVNPlayer....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może wyszukaj je w serwisach dostępny i ponownie dodaj - może jakoś zniknęły z już dodanych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wroce do domu to moze t ozrobie tylko o ile wiem to i ze sklepem cos jest nie tak i wielu tych aplikacji co byly nie ma i nie ma jak ich dodac ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może zmieniłeś kraj(albo język) i jakoś od tego zależy jakie serwisy są dostępne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki masz kraj/jezyk ustawiony? nie pamietam jak jest u mnie ale cale menu i wszystko co wlacze pod VieraCast jest po polsku wiec nie wiem czy to problem z jezykiem. Po poludniu sprawdze albo wieczorem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie jest to kwestia ustawień regionalnych. Aby były widoczne serwisy dostępne na terenie Polski, trzeba ustawić w konfiguracji podstawowej właściwą lokalizację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozliwe tylko jak to sie zmienilo sam oz siebie? gdzie to jest bo szukam i szukam i nie moge znalezc :P czy wsadzenie do TV modułu Ci zamiast uzywania zwyklego tunera moglo cos poprzestawiac? albo moze serwisant gieniusz cos poprzestawial bo mu moze nie dzialalo a moja dziewczyna byla sama w domu i nie zauwazyla z poczatku problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz wiem o co chodzi ... prawdopodobnie serwisant przestawil kraj z polska na jakis inny bo mu nie dzialal dla polski tuner dvb-c ... wylaczyl tym samym polskie serwisy ...

zresetowalem do fabrycznych, ustawilem na Polska i wrocily mi serwisy IPLa/IPLEX itd ale nie dziala tuner dvb-c...

jaki kraj ustawic zeby byly i serwisy i zaby dzialal tuner dvb-c? jaki kraj? znajduje, ze niemcy ale wtedy nie ma polskich ogonków, znajduje tez, ze czechy ...

jak ustawic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na konkurencyjnym forum jest temat gdzie jest opisny sposob rozwiazania problemu ale nie moge go znalezc - tzn. znalazlem czas zeby pokombinowac z tymi kartami pamieci i specjalnymi plikami itp. itd. ale nie moge juz znalezc dokladnej instrukcji jak i co robic ....

moze ktos jest bardziej "dorobiony" ode mnie i podrzuci linka na priv?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZNALAZŁEM COŚ TAKIEGO:

"Poniżej instrukcja konfiguracji TV do pracy w Polsce z aktywnym tunerem DVB-C/S:

Procedura:

1.W przypadku kiedy mamy TV z zestrojonym tunerem - pomijamy ten krok. W innym przypadku restartujemy telewizor do ustawień fabrycznych i wybieramy jako kraj Niemcy (tuner DVB-C/S bedzie aktywny) i dokonujemy normalnego strojenia.

oki - zrobilem jak kazali!!!!! tylko zamiast NIEMIEC wybralem CZECHY zgodnie ze wskazówka jednego z kolegów z innego forum gdyż:

"Ustawienie to da nam następujące zalety:
- polskie znaki w EPG (w ustawieniu na Niemcy EPG nie ma polskich czcionek i są wyświetlane krzaki, nawet jeśli zmieni się wszystkie ustawienia na PL)
- kanały analogowe (wiem że to już archeo, ale jednak, mają normalny dźwięk, zamiast samego szumu, jaki występuje w ustawienia na Niemcy [zdaje się, że oni mają inny rodzaj PAL i tam dźwięk jest jakoś inaczej kodowany niż w PL.]"

2.Wkładamy kartę SD z pustym plikiem hotel.pwd na karcie.

mam w notatniku stworzony plik "hotel.pwd" - zapisałem go na karcie...

3.Wyświetli się pole na wpisanie kodu.Jako kod podajemy 4850. Po zakończeniu operacji zrzutu konfiguracji wyjmujemy kartę SD z TV.

wyskoczyło i sie zapisało na karcie co trzeba!!!!

4.Restartujemy TV do ustawień fabrycznych i wybieramy jako ustawienia Polska/Polska.

wykonane - ma sie znów stroić? bo na ekranie gdy pyta czy stroić nie mozna bez strojenia wybrac VIERACAST!!!

odpowiedź: TAK - trzeba neistety odczekac swoje i niech sie znów stroi - pozniej i tak telewizor odczyta konfigurację z pliku "hotel.pwd"

5.Uruchamiamy VieraCast, wybieramy aplikację ustawienia (2 lub 3 ekran) i przesuwamy aplikację IPLA, za pomocą opcji \"Dostosuj ekran początkowy\" z lewego górnego rogu w dowolne inne miejsce. Wychodzimy z VieraCast

6.Wkładamy kartę SD do działającego TV i kiedy TV poprosi o kod podajemy 4851

7.Po wyświetleniu informacji o zakończeniu procesu \"SUCESS\" wyjmujemy kartę, wyłaczamy odbiornik głównym włącznikiem

8.Wyłączamy/włączamy odbiornik TV. W tej chwili mamy aktywny tuner DVB-S/C oraz dostępne wszystkie polskie aplikacje na platformie VieraCast.

Uwagi:
- Informujemy jednocześnie, że w/w operacja nie zmienia statusu tunera DVB-S/C i nadal jest to funcja niewspierana w Polsce i użytkownikowi nie przysługuje prawo do reklamacji jego działania,
- restart odbiornika TV do ustawień fabrycznych spowoduje konieczność ponownego przeprowadzenia powyższej procedury aktywacji."

Edytowane przez Cretino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...