Skocz do zawartości
Gmeru

TEST: Samsung HU6900 - tanie Ultra HD 4K od Samsunga wchodzi do Polski, UE55HU6900, UE50HU6900, UE40HU6900

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdziwy diament, nieprawdaz? Ktos chocialby go "potrzec o krysztal gorski", aby sie przekonac? To sie do sadu nadaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Jasiek 31.Wiesz ręce opadają.Powtarzam zapoznaj się dokładnie z historią produkcji kuro.Jeśli chcesz kupić te starsze modele to dość często na Allegro bądż e-bay są wystawiane modele kuro z 2002 ,czy 2003 .W roku 2007 Pioneer prowadził już zaawansowane rozmowy w sprawie sprzedaży biznesu plazmowego z Panasonikiem do finalizacji którego doszło w 2008.U mnie w rodzinie ten tv był,ty go pewnie nawet nie widziałeś ale będziesz mnie uświadamiał.


Do klaus71-Rzeczywiście świetna stronka -kto ma wątpliwości niech się z nią zapozna.


Do osób chcących kupić 50hu6900.Jeśli w jakimkolwiek stopniu interesuje was ten test i zdanie osoby ,która go przeprowadziła-Gmeru-to proszę zauważyć ,że ocena końcowa tj cena do jakości wynosi 10/10.Resztę zostawiam indywidualnym przemyśleniom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do osób chcących kupić 50hu6900.Jeśli w jakimkolwiek stopniu interesuje was ten test i zdanie osoby ,która go przeprowadziła-Gmeru-to proszę zauważyć ,że ocena końcowa tj cena do jakości wynosi 10/10.Resztę zostawiam indywidualnym przemyśleniom

Ten telewizor można chyba jedynie polecić jako monitor do pewnych zastosowań.

Bo ruchomy obraz generowany przez ten telewizor jest degradowany i potrafi wyświetlić 300 linie

czyli straszne mydło jak na 4K.

Seriale w 4K gdzie jest sporo gadających głów pewno jeszcze jako tako widać te 4K

ale cała reszta to poniżej telewizora 2K średniej półki, np. H6400.

Edytowane przez Slawko1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w teście miał 580 linii przy włączonym upłynnianiu - to blisko telewizorów z matrycą 100hz (a od h6400 nawet zdecydowanie lepiej)

to jak to z nim niby jest?

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w teście miał 580 linii przy włączonym upłynnianiu - to blisko telewizorów z matrycą 100hz (a od h6400 nawet zdecydowanie lepiej)

to jak to z nim niby jest?

580 linii przy upłynniaczu ustawionym na maksa, czyli mocny efekt teatru

inne ustawienia tylko 300 linii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to oznacza że dla sygnału 60hz np z kompa też płynność powinna być super - chyba nawet bez upłynniacza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slawko1 ja już nie wiem o co ci chodzi.Raz już dałeś plamy z tymi kuro-dokładnie sprawdziłem w dokumentach i dodam tylko na koniec ,że w 2007r była produkowana już 8 generacja kuro ale zostawmy to.Chłopie ustalmy jedno -ja mam ten tv i jest naprawdę dla mnie świetny,a po kalibracji jak testował Gmeru 29/30 możliwych.Jeśli masz testującego za nieudacznika nie znającego się na rzeczy to twoja sprawa jednak jak zauważyłem cieszy się on dużą estymą.Powtarzam ocenił cena/jakość 10/10-powtarzam -JAKOŚĆ-,a ty tu ciągle wypisujesz swoje.Kup go sobie ,ustaw pod siebie i ciesz się świetnym odbiorem.Jego cena np. na Allegro jest o ok 850-1000zł wyższa od 48h6400 i jest czy to ci się podoba czy nie kupowany.Niby dlaczego ludzie tak dużo przepłacają za taki słaby tv ,nadający się wg. ciebie jedynie do zastosowania jako monitor.Wiem,że cię nie przekonam bo go nie masz,może widziałeś gdzieś w sklepie,coś tam słyszałeś ale kompletnie mi na tym nie zależy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slawko1 ja już nie wiem o co ci chodzi.Raz już dałeś plamy z tymi kuro-dokładnie sprawdziłem w dokumentach i dodam tylko na koniec ,że w 2007r była produkowana już 8 generacja kuro ale zostawmy to.Chłopie ustalmy jedno -ja mam ten tv i jest naprawdę dla mnie świetny,a po kalibracji jak testował Gmeru 29/30 możliwych.Jeśli masz testującego za nieudacznika nie znającego się na rzeczy to twoja sprawa jednak jak zauważyłem cieszy się on dużą estymą.Powtarzam ocenił cena/jakość 10/10-powtarzam -JAKOŚĆ-,a ty tu ciągle wypisujesz swoje.Kup go sobie ,ustaw pod siebie i ciesz się świetnym odbiorem.Jego cena np. na Allegro jest o ok 850-1000zł wyższa od 48h6400 i jest czy to ci się podoba czy nie kupowany.Niby dlaczego ludzie tak dużo przepłacają za taki słaby tv ,nadający się wg. ciebie jedynie do zastosowania jako monitor.Wiem,że cię nie przekonam bo go nie masz,może widziałeś gdzieś w sklepie,coś tam słyszałeś ale kompletnie mi na tym nie zależy.

Gdzie ja pisałem coś o Kuro ?, już ci się całkiem pomieszało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ja pisałem coś o Kuro ?, już ci się całkiem pomieszało.

Sorry pomyłka.Zwracam honor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Jasiek 31.Wiesz ręce opadają.Powtarzam zapoznaj się dokładnie z historią produkcji kuro.Jeśli chcesz kupić te starsze modele to dość często na Allegro bądż e-bay są wystawiane modele kuro z 2002 ,czy 2003 .W roku 2007 Pioneer prowadził już zaawansowane rozmowy w sprawie sprzedaży biznesu plazmowego z Panasonikiem do finalizacji którego doszło w 2008.U mnie w rodzinie ten tv był,ty go pewnie nawet nie widziałeś ale będziesz mnie uświadamiał.

Kolego teraz sam wycofujesz się z tego co powiedziałeś wcześniej odsyłając mnie do oficjalnej strony Pioneera, jak zacytowałem tam wyraźnie jest napisane kiedy Pioneer wprowadził Kuro, nie twierdzę że wcześniej nie produkowali plazm, ale Ty wyraźnie napisałeś o tym że Kuro było w posiadaniu Twojego ojca 15 lat temu, proszę o linka do strony na której będzie napisane że Kuro było produkowane w roku 1999.

I proszę sobie nie mów mi co i kiedy widziałem bo naprawdę niewiele o mnie wiesz i raczej dużo się nie dowiesz.

Mogę CI tylko powiedzieć że na bieżąco jestem z nowymi technologiami i nie tylko dlatego że o nich czytam ale raczej dlatego że mam z nimi bezpośredni kontakt.

I bardzo poproszę o konkretne odpowiedzi (szczególnie na temat informacji o wprowadzeniu na rynek Kuro) a nie kolejne bicie piany.

EDIT.

Wiesz z ciekawości aż zajrzałem na allegro i e-bay i na pierwszym są wystawione 4 Kuro (zero informacji o tym ile mają lat) a na e-bayu są raptem dwa z czego jeden tylko na części i również zero informacji ile lat mają.

Edytowane przez Jasiek_31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasiek 31.Z niczego się nie wycofują.Sprawdziłem dokumenty zakupu kuro mojego ojca i kupił w 2001r.W 2007r pioneer wprowadzał 8 generację kuro i o tym pewnie czytałeś.Jeśli chodzi o sprzedaż używek np na Allegro to błyśnij intelektem i wyślij poprzez portal "zadaj pytanie sprzedającemu" tak jak ja zrobiłem.Powiedz mi tak prywatnie gdzie mieszkają tak upierdliwi ludzie którzy babrają się w temacie który nie jest na temat.Odpowiedz coś na temat ludziom którzy pytają -czy warto kupić 50hu6900.Już więcej nie będę odpisywał bo nie mam czasu na takie pierdoły.Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasiek 31.Z niczego się nie wycofują.Sprawdziłem dokumenty zakupu kuro mojego ojca i kupił w 2001r.W 2007r pioneer wprowadzał 8 generację kuro i o tym pewnie czytałeś.Jeśli chodzi o sprzedaż używek np na Allegro to błyśnij intelektem i wyślij poprzez portal "zadaj pytanie sprzedającemu" tak jak ja zrobiłem.Powiedz mi tak prywatnie gdzie mieszkają tak upierdliwi ludzie którzy babrają się w temacie który nie jest na temat.Odpowiedz coś na temat ludziom którzy pytają -czy warto kupić 50hu6900.Już więcej nie będę odpisywał bo nie mam czasu na takie pierdoły.Powodzenia

OK, zakończmy na tym.

Ja poprosiłem tylko o podanie faktów bo tutaj byłoby miło gdybyśmy poruszali się w świecie faktów a nie insynuacji rodem z portali typu ONet.

Jeżeli dociekliwość jest dla Ciebie upierdliwością to szkoda, ale nic na to nie poradzę.

Wzajemnie powodzenia.

Edytowane przez Jasiek_31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 2007r pioneer wprowadzał 8 generację kuro i o tym pewnie czytałeś.

w 2007 była pierwsza generacja Kuro. to tak na przyszłość byś wiedział i głupot przynajmniej w zakresie plazm pionka nie pisał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bystrzaki wy moje. Wasza burzliwa dyskusja pozwoliła mi odnaleźć kardynalny błąd w teście - przecież tabelka z odwzorowaniem ruchu jest w ogóle wzięta z testu Panasonic'a. Nie zauważyliście, że w Samsungu jest podziałka redukcji skoków od 0 - 10, a nie tryby "wyłączony", "minimalny" itd? :D Już poprawiłem i gmeru zaraz wstawi do testu.

Wyjaśnijmy też kilka faktów: Seria telewizorów KURO zaczęła się wraz z pierwszymi modelami HD Ready, czyli w 2007 roku i była to tzw "8 generacja" plazm Pioneera. Wcześniejsze plazmy, tegoż producenta nie pochodziły z linii kuro i porównywanie ich do współczesnych telewizorów (jakichkolwiek) jest niedorzeczne kolego @ryby25.

Ponadto to, że nie widzisz smużenia w swoim telewizorze i uważasz, że jest wręcz rewelacyjny do oglądania sportu nie znaczy to bynajmniej, że tak jest. To tak jakby przejechać się 150 konnym autem, zachwycić się, że szybkie, ale potem wsiąść do dwukrotnie mocniejszego - od razu zmieni się perspektywa. H6400, którego wspomniałeś ma paradoksalnie wyższą rozdzielczość przy szybkim ruchu niż HU6900. To oznacza, że mimo czterokrotnie mniejszej rozdzielczości zobaczymy na nim więcej detali w skrajnych sytuacjach, nawet jeśli wprowadzimy do jednego i drugiego wzorcowy materiał 4K. Nie oznacza to oczywiście, że HU6900 jest zły, po prostu trzeba wiedzieć czego się chce. Jako monitor jest na przykład rewelacyjny. Do filmów też, ale nie do sportu i innych "szybkich" transmisji z wysokim klatkażem.

Ponadto: firekage jeśli chcesz coś porównywać to rób to obiektywnie i powołuj się na prawdziwe dane. Odnośnie poboru mocy w telewizorach dołożę coś od siebie.

Porównajmy

Do porównania prądożerności weźmiemy sobie pomiary angielskiego serwisu hdtvtest.co.uk – plazmy Panasonic TX-P55VT50E i LCD Sony 55HX850. Oba telewizory tego samego rozmiaru, oba skalibrowane by dawać taką samą jasność obrazu od której przecież szczególnie zależy pobór mocy. Wiele osób zapomina też o tym, że pobór XXX wat określony jest przy maksymalnej jasności, nie przy typowej. Wracając jednak do meritum średni pobór mocy plazmy, przy ustawieniach nocnych wyniósł 188 [wat], natomiast LED’a [59 wat].

procentow.png

Policzmy

Ile miesięcznie zaoszczędzilibyśmy używając telewizora LCD o rozmiarze 55″ zamiast Plazmowego.

djnFuO.jpg

Jak widzimy przy dosyć typowym użytkowaniu telewizora możemy nadpłacić niecałe 11zł miesięcznie za przykładową plazmę. Nie sądzę by robiło to komuś realną różnicę, chyba bardziej psychologiczną. Przypadki osób, które oglądają dłużej a mimo to narzekają na pobór prądu trochę mnie rozbawiają. Ktoś mówi o oszczędności, a ma uruchomiony przez cały dzień telewizor :)

Edytowane przez Maciej Koper
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim do testu to od razu tutaj:

[td]Wyłączony[/td][td]<300[/td][td]bardzo duże[/td][td]brak (krawędzie rozmyte)[/td][td]260cd/m2[/td][td]brak[/td][td]Red. skoków = 10[/td][td]<300[/td][td]bardzo duże[/td][td]brak (krawędzie rozmyte)[/td][td]260cd/m2[/td][td]prawie idealna płynność (z efektem teatru)[/td]
Tryb Rozdzielczość Smużenie Powielenie krawędzi Maks. jasność Poprawa płynności obrazu (filmy - 24Hz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie słabo ten parametr teraz wygląda. w graniu to nie będzie przeszkadzać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie słabo ten parametr teraz wygląda. w graniu to nie będzie przeszkadzać?

Do gier sporo lepszy wyborem będzie Sony KDL-50W805B, cena podobna

test http://hdtvpolska.com/page/articles.html/_/testy/telewizory-lcd/sony/test-3d-lcd-led-sony-sony-kdl-50w805b-sony-k-r769

Edytowane przez Slawko1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie słabo ten parametr teraz wygląda. w graniu to nie będzie przeszkadzać?

Na każdym telewizorze LCD bez wspomagacza ten parametr wygląda właśnie tak. Głównie przez efekt Sample-and-Hold. Oczywiście przeszkadza to w graniu (widać smużenie), ale dzieje się to na wszystkich telewizorach LCD. Dlatego PCtowcy tak lubią 120Hz monitory ;)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bystrzaki wy moje. Wasza burzliwa dyskusja pozwoliła mi odnaleźć kardynalny błąd w teście - przecież tabelka z odwzorowaniem ruchu jest w ogóle wzięta z testu Panasonic'a. Nie zauważyliście, że w Samsungu jest podziałka redukcji skoków od 0 - 10, a nie tryby "wyłączony", "minimalny" itd? :D Już poprawiłem i gmeru zaraz wstawi do testu.

Wyjaśnijmy też kilka faktów: Seria telewizorów KURO zaczęła się wraz z pierwszymi modelami HD Ready, czyli w 2007 roku i była to tzw "8 generacja" plazm Pioneera. Wcześniejsze plazmy, tegoż producenta nie pochodziły z linii kuro i porównywanie ich do współczesnych telewizorów (jakichkolwiek) jest niedorzeczne kolego @ryby25.

Ponadto to, że nie widzisz smużenia w swoim telewizorze i uważasz, że jest wręcz rewelacyjny do oglądania sportu nie znaczy to bynajmniej, że tak jest. To tak jakby przejechać się 150 konnym autem, zachwycić się, że szybkie, ale potem wsiąść do dwukrotnie mocniejszego - od razu zmieni się perspektywa. H6400, którego wspomniałeś ma paradoksalnie wyższą rozdzielczość przy szybkim ruchu niż HU6900. To oznacza, że mimo czterokrotnie mniejszej rozdzielczości zobaczymy na nim więcej detali w skrajnych sytuacjach, nawet jeśli wprowadzimy do jednego i drugiego wzorcowy materiał 4K. Nie oznacza to oczywiście, że HU6900 jest zły, po prostu trzeba wiedzieć czego się chce. Jako monitor jest na przykład rewelacyjny. Do filmów też, ale nie do sportu i innych "szybkich" transmisji z wysokim klatkażem.

Ponadto: firekage jeśli chcesz coś porównywać to rób to obiektywnie i powołuj się na prawdziwe dane. Odnośnie poboru mocy w telewizorach dołożę coś od siebie.

Porównajmy

Do porównania prądożerności weźmiemy sobie pomiary angielskiego serwisu hdtvtest.co.uk – plazmy Panasonic TX-P55VT50E i LCD Sony 55HX850. Oba telewizory tego samego rozmiaru, oba skalibrowane by dawać taką samą jasność obrazu od której przecież szczególnie zależy pobór mocy. Wiele osób zapomina też o tym, że pobór XXX wat określony jest przy maksymalnej jasności, nie przy typowej. Wracając jednak do meritum średni pobór mocy plazmy, przy ustawieniach nocnych wyniósł 188 [wat], natomiast LED’a [59 wat].

procentow.png

Policzmy

Ile miesięcznie zaoszczędzilibyśmy używając telewizora LCD o rozmiarze 55″ zamiast Plazmowego.

djnFuO.jpg

Jak widzimy przy dosyć typowym użytkowaniu telewizora możemy nadpłacić niecałe 11zł miesięcznie za przykładową plazmę. Nie sądzę by robiło to komuś realną różnicę, chyba bardziej psychologiczną. Przypadki osób, które oglądają dłużej a mimo to narzekają na pobór prądu trochę mnie rozbawiają. Ktoś mówi o oszczędności, a ma uruchomiony przez cały dzień telewizor :)

Zapomniałeś o jednym - wartości, o których piszesz, a dokładnie ceny, dotyczą jedynie kwot jakie zapłacisz za faktycznie zużyty prąd/moc. Gdzie leży problem? W tym, że oprócz jednostki za kWh masz jeszcze masę innych dodatkowych opłat (przesył, taryfy nocne/dzienne, dodatkowe podatki, opłaty za licznik) i w tym momencie z kwoty około 50gr za kWh robi się około 3zł...a w tym momencie różnice w poborze mocy będą już kwotowo znaczne. To co podałeś to jedynie opłata za samą zużytą energię, ale życie nie jest tak proste i sprawdź ile masz, de facto, pozycji dodatkowych w rachungu za energię elektryczną...stąd dla kogoś te dodatkowe Waty będą robić różnicę przy innych sprzętach (lodówka, komputer, dodatkowe telewizory, światło), więc faktycznie, skoro już porównujesz to zrób to...obiektywnie z rachunkiem w ręku, a nie czystą ceną za sam kWh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś o jednym - wartości, o których piszesz, a dokładnie ceny, dotyczą jedynie kwot jakie zapłacisz za faktycznie zużyty prąd/moc. Gdzie leży problem? W tym, że oprócz jednostki za kWh masz jeszcze masę innych dodatkowych opłat (przesył, taryfy nocne/dzienne, dodatkowe podatki, opłaty za licznik) i w tym momencie z kwoty około 50gr za kWh robi się około 3zł...a w tym momencie różnice w poborze mocy będą już kwotowo znaczne. To co podałeś to jedynie opłata za samą zużytą energię, ale życie nie jest tak proste i sprawdź ile masz, de facto, pozycji dodatkowych w rachungu za energię elektryczną...stąd dla kogoś te dodatkowe Waty będą robić różnicę przy innych sprzętach (lodówka, komputer, dodatkowe telewizory, światło), więc faktycznie, skoro już porównujesz to zrób to...obiektywnie z rachunkiem w ręku, a nie czystą ceną za sam kWh.

Kolego widać że sam nie oglądasz swojego rachunku za energię elektryczną.

W moim przypadku wszystkie opłaty które zależą od bieżącego zużycia dają łącznie około 0,45 złotego za kWh, reszta to opłaty stałe niezależne od zużycia więc pomijalne przy takim wyliczeniu, Maciej do swoich obliczeń wziął wartość o 10 groszy większą.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś o jednym - wartości, o których piszesz, a dokładnie ceny, dotyczą jedynie kwot jakie zapłacisz za faktycznie zużyty prąd/moc. Gdzie leży problem? W tym, że oprócz jednostki za kWh masz jeszcze masę innych dodatkowych opłat (przesył, taryfy nocne/dzienne, dodatkowe podatki, opłaty za licznik) i w tym momencie z kwoty około 50gr za kWh robi się około 3zł...a w tym momencie różnice w poborze mocy będą już kwotowo znaczne. To co podałeś to jedynie opłata za samą zużytą energię, ale życie nie jest tak proste i sprawdź ile masz, de facto, pozycji dodatkowych w rachungu za energię elektryczną...stąd dla kogoś te dodatkowe Waty będą robić różnicę przy innych sprzętach (lodówka, komputer, dodatkowe telewizory, światło), więc faktycznie, skoro już porównujesz to zrób to...obiektywnie z rachunkiem w ręku, a nie czystą ceną za sam kWh.

Rozumiem, że według Ciebie powinienem był przyjąć, że do telewizora robimy oddzielne przyłącze elektryczne i ponosimy wszystkie opłaty stałe niezależne drugi raz? :)

Edytowane przez Maciej Koper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówię sobie darmowe weekendy

I wtedy bede ogladal koszt 0zl

firekare

nawet jak wyjdzie 20 zl więcej to w stosunku do zakupu dobrego leda masz ponad 6 lat darmowego ogladania i to w zdecydowanie lwpszej jakości

Edytowane przez Piteron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Maćku jestem rozczarowany Pana argumentacją.Fachowiec nie powinien podkreślaćskrajności gdyż od razu podejrzany jest o stronniczość.Gdzie ja napisałem,że 50hu6900 jest "wręcz rewelacyjny do oglądania sportu"Pisałem,że jestem właścicielem również innych tv ze stajni Samsunga -55f7000 i 55h6700 i ,że odbiór programów tv na Multimedia bardziej mi się podoba na 50hu6900 poprzez jakby większą naturalność.Pisze Pan też o przesiadce z auta 150km na dwa razy szybsze i od razu zmieni się perspektywa.Skomentuję to tak.W życiu codziennym wcale to nie jest tak oczywiste.Mieszkam na pięknych Mazurach,jednakże drogi u nas są takie,że gdybym był w stanie np samochodem 150km przejechać odcinek powiedzmy ze średnią prędkością 160km/godz to gdybym przesiadł się na auto 2 razy mocniejsze to nic by to nie dało-ze względu na warunki drogowe,a gdybym naprawdę usilnie się starał to widział bym pewnie z innej perspektywy-perspektywy kostnicy.Po drugie pisze Pan ,że na h6400 zobaczymy więcej detali "w skrajnych sytuacjach" niż na hu6900.Wie Pan,że gdybym miał poświęcać czas wolny na analizowaniu datali w skrajnych sytuacjach a nie normalnym oglądaniu to pewnie bym zgłupiał.Również nasze życie nie składa się ze skrajności,które stanowią może jedynie 0,01% codzienności.Jest Pan inteligentną osobą więc wie Pan o czym piszę.Mam 57 lat to i oko i ucho już nie takie jak u dwudziestolatka ale cóż to moje oko i ucho i muszę z tym żyć.Jako,że mam te tv wyżej wymienione w jednym miejscu i podpięte pod te samo żródło powtarzam jeszcze raz ,że porównując odbiór na nich,a nie jakieś tabelkowe parametry techniczne,najbardziej mi odpowiada hu6900.Jako,że już przestało mnie bawić udowadnianie,że nie jestem wielbłądem to mój ostatni wpis w tym temacie.Cóż chciałem tylko pomóc pytającemu.Panu natomiast gdy tylko będę w domu rodziców prześlę na priv. zdjęcia tyłu plazmy kuro pioneera z 2001r oraz jego instrukcję obsługi ,i pewnie domyśla się Pan lub wie ,że będą tam 4 literki o których tak dużo było tu napisane.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać marketing samsunga jest jego mocną stroną

Dorzucił bym tu pare deko autosugestii i jest odpowiedź czemu tv o nie najlepszych parameteach jest w oczach userow wyrobem bardzo dobrym.Kolego Ryby (z racji na wiek chyba moge tak napisac) ludzie na mazurach jeżdżą sporo szybciej niz 160 km i jakoś nie kończą w kostnicy a Wiesz czemu .Bo sa profesjonalistami w swoim fachu.Tak tez należy upatrywać tu piszacych testy

A co do skrajności w wykrywaniu i przedstawianiu ruchu w tym tv to zdaniem mojego znajomego (ja sie nie wypowiadam na temat tego tv bo go nie posiadam) to jedyna zaleta tego tv to jest to ze budzi zazdrosc sąsiadów z powodu na jakieś tam marketingowe brednie .a z własnych obserwacji dodam ze tv ten jest naprawde dobry w wyswietlaniu zdjec z lustrzanki.Niestety ale juz ogladanie siatkówki nie powoduje zachwytu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...