Skocz do zawartości
Gmeru

TEST: Samsung HU6900 - tanie Ultra HD 4K od Samsunga wchodzi do Polski, UE55HU6900, UE50HU6900, UE40HU6900

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym brał H6400.

Tonacja czerni nie ma nic do wygaszania.

Wysłane z Galaxy S5 za pomocą Tapatalk

Edytowane przez mafia35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak.Mam ten tv 50cali i 55h6700 czyli model wyższy niż h6400 i osobiście wolę oglądać programy tv w hu506900-Multimedia a więc żaden szał.Poza tym jest bardziej elegancki,lepiej wykonany itp.Poza tym poczytaj opinie ludzi którzy faktycznie mają ten tv-jest już ich w sieci bardzo dużo i opinie są znakomite.Nie neguję opinie specjalistów tego forum ale dla nas ,zwykłych użytkowników liczy się faktyczne zadowolenie z oglądania ,łatwości obsługi ,faktycznych możliwości tv itp.niż jakieś tam bety,gammy,delty itp..Co do odzwierciedlania ruchu to chyba nie jest żle jeżeli np. wczoraj oglądałem na Eurosporcie transmisję tenisa ziemnego i nawet błyskawicznie latająca piłka tenisowa była wyrażna ,bez żadnych smug.Teraz żałuję,że 2 miesiące temu kupiłem 55h6700 bo obecnie kupiłbym i to w niższej !!!!!!! cenie 55hu6900.Zaznaczam też,że nie była robiona żadna profesjonalna kalibracja a to po niej wg. osoby testującej jakość obrazu jest prawie identyczna jak w hu7500 czy hu8500.a tam są ceny prawie dwukrotnie wyższe.Mi to w zupełności wystarcza i myślę,że dla 99% zwykłych użytkowników też

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i takie info jest dobre sam zastanawiałem się między 6400 a 6900. Pro user nie jestem więc super bajery mi nie potrzebne. Jedynie jakość kablówki mnie martwi upc czy na 4k będzie aż taka pikseloza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też sie zastanawiam jak to będzie z kanałami SD. Bo w tv sat niektóre programy nadają w kiepskiej jakości. Teraz mam tv samsunga z przed 7 lat hd ready, ale na nim widzę pikseloze, co mnie mocno wkurza.

Jak to jest z tymi kanałami odtwarzanymi przez ten tv ?

Bo w sklepie co najwyżej, to można sobie obejrzeć reklamówki, które są ładne, kolorowe i wiadomo po co są robione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja narzekalem na pikseloze, bo wywołała na mnie kolosalne wrażenie. Stało się tak datego, że nie tylko nie oglądam na codzień telewizji, to do tego jeśli już się tak zdarzy, to są to brytyjskie kanały HD, o bardzo dobrej jakości. Stąd też taki efekt szoku. Wystarczy nie włączać tych kilku najgorszych kanalow i można nie problemu nawet nie zauważyć. Prawdziwa zmora dla widza i to raczej na każdym telewizorze 4k, może być duże ziarno, użyte w filmie. Poza tym wspomniany telewizor, a przynajmniej mój egzemplarz, nie wykazuje żadnych wad i kłopotow opisywanych przez użytkowników na różnych forach z ustawieniem formatu i synchronizacji dźwięku czy obsługi napędów poprzez USB. Pomimo nieidealnej plynnosci obrazu, moge powiedziec, ze jestem zadowolony, ale nie jest to mój główny telewizor, tylko sypialniowy. 3 miesiace temu zarekomendowalbym kupno tego TV osobie poszukujacej urzadzenia w tej klasie cenowej. Czy na chwilę obecną jest idealny wybór, tego nie potrafię szczerze powiedzieć. Zwłaszcza, że nowości pewnie zobaczymy niedługo w sklepach. Jeśli jesteś graczem i dysponujesz dostatecznie silnym PC, to bądź pewien, że uzyskany dzieki temu tv obraz 4k robi wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak jest z One Connect?

jest dołączany w standardzie czy trzeba dokupic?

chłopaki do testów dostali z listwą, ale moze tak tylko na okolicznośc testów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co Ci One connect?!? To ma glownie zastosowanie jako upgrade dal straszych modeli. Tu nie ma czego upgradeowac. Najnowszy Smart I komplet zlacz, w tym HDMI 2.0

Jest natomiast zlacze, wiec w przyszlosci bedziesz mogl dokupic sobie taki modul, jesli bedzie potrzeba.

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja pytałem czy jest w zestawie, a nie czy mi potrzebny :)

PS poza tym to bardzo wygodne ustrojstwo, bo TV na sciane i jeden kabelek w korycie i nie trzeba mieszać i kombinować jak się chce szybkie machniom zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie po co te spory.Ja w ogóle się dziwię,że są pytania czy dany tv warto kupić.Czy również wybierając wasze żony/dziewczyny posiłkujecie się opiniami innych.Skoro zaczęłem to skończę.Trzy lata temu wyjeżdżając z kraju sprzedałem dom z całym wyposażeniem.W tamtym roku wróciłem,kupiłem nowy dom i zaczęło się.Najpierw kupiłem 55f7000,potem już w tym roku toshibę 55l7453-bo to taki ósmy cud świata w opiniach ekspertów-nawet nie będę komentował,dla mnie wyrzucone pieniądze.W czerwcu tego roku 55h6700 ,i parę dni temu 50hu6900.Mam więc jakiś pogląd.Jednoznacznie w stosunku jakość do ceny ten ostatni wręcz miażdży pozostałe.Gigantyczny spadek ceny od maja tego roku z ok. 7200 na 3500 obecnie nie jest w żadnym wypadku spowodowany jakimiś wadami ale brakiem szerokiego dostępu do treści uhd.Kupujcie co chcecie to wasza sprawa-dla mnie tv które posiadam i wymieniłem wyżej powinny kosztować połowę ceny tego ,a są czasem nawet droższe !!!!!!!!!!.Nie pojmuję tego ale cóż-z rzeczywistością nie wygrasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ktoś porównywał z plazmą?

bo ja nie wiem czy tak jestem spaczony ale plazma ST60 wręcz deklasuje taki tv 4k

np. oglądałem kiedyś planete+ HD na takim programie jak Alpy z lotu ptaka i na plaźmie widoczki super - a na tym lcd przysłowiowa pixeloza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co znowu wciskasz bajeczki z mchu i paproci.Jeśli z jednego żródła w jednym czasie oglądałeś i plazmę i 4k to po co się pytasz o opinie.Przestańcie już z tą plazmą.Czasem mam wrażenie ,że świat użytkowników tv dzieli się na tych mądrych-mają oczywiście plazmy - i tych pozostałych durniów co plazm nie mają.ST60e jest plazmą z niższej półki,których u nas miesiącami nie mogli sprzedać na wiosnę za 3600 minus 200 rabatu.Obecnie jej znacznie lepszy brat 50vt60 stoi za 4299 i tylko się kurzy.Syn ma 65vt60e i nie powiem ,że obraz jest zły.Wręcz przeciwnie,ale mi po prostu nie pasuje,choć z jakieś piętnaście lat temu jak mój śp.ojciec miał plazmę Pioneera Kuru to różnica między nią a ówczesnymi lcd była porażająca.Dziś jest dla jednych zauważalna dla innych nie.Najwięcej mitologizują ci co nie mieli dobrych lcd i plazm.Nie bez przyczyny już wszyscy producenci zaprzestali lub zapowiedzieli na 4 kwartał tego roku wstrzymanie produkcji plazm.Dlaczego-dlatego,że jest taki dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i sorry na świecie w ekonomii nic nie dzieje się bez przyczyny.Szef Panasonica w grudniu tamtego roku ogłosił zakończenie produkcji plazm gdyż brak było na nie zamówień.Nikt nie zarzyna kury znoszącej złote jajka.Pracuję w branży nazwijmy to jubilerskiej i gdyby ktoś powiedział,że np zegarek Patka czy brosza Cartiera jest naj -tak jak te opinie o plazmach- i z tego powodu trzeba przestać je produkować to większość uznałaby to za debilizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja pytałem czy jest w zestawie, a nie czy mi potrzebny :)

PS poza tym to bardzo wygodne ustrojstwo, bo TV na sciane i jeden kabelek w korycie i nie trzeba mieszać i kombinować jak się chce szybkie machniom zrobić

Taaa. Zwłaszcza jak będziesz chciał sobie "szybkie machniom" zrobic i zmienic na lepszy model od konkurencji, ktora nie ma takich cudów jak one connect, albo ma inne złącze, będziesz mógł sobie na tym kabel wiesz gdzie wlozyc.

PS.

Nie odpowiadam na pytania, na które każdy potrafi sam znaleźć odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Binary nie rób ze mnie debila

gdybym miał jednoznaczne informacje to bym nie pytał

wg ofert sprzedazy nic nie ma w temacie One Connect, a tutaj z testu wynika, ze jest w komplecie i dlatego pytam

PS TV zmieniam co 6-8 lat - mysle, ze warto przez te lata "pomęczyć" się z taka listwą zamiast bez niej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ktoś porównywał z plazmą?

bo ja nie wiem czy tak jestem spaczony ale plazma ST60 wręcz deklasuje taki tv 4k

np. oglądałem kiedyś planete+ HD na takim programie jak Alpy z lotu ptaka i na plaźmie widoczki super - a na tym lcd przysłowiowa pixeloza.

I wiesz jest jeszcze coś takiego jak osobiste preferencje.Ja "wychowywałem" się na dobrych tv .Kiedy pewnie z 20 lat temu za namową znajomego zamówiliśmy wspólnie 2 szt. Loewe 32Arcada 100Hz to jak odpaliłem go wreszcie w domu to mnie mało krew nie zalała.Miałem jakiegoś topowego Soniaka z którego byłem bardzo zadowolony a tu naqle coś co miało być super,przynajmniej cenowo bo ponad 4 razy droższe okazało się szarą myszką.Te kolory jakieś takie zwyczajne,tak jak w normalnym otoczeniu,brak jakiegokolwiek efekciarstwa -och zwykła szara rzeczywistość.Byłem zawiedziony.Po kilku dniach już nie mogłem oglądać soniaka.Dopiero wtedy zauważyłem te cukierkowate,bombonierkowate kolory.Potem do wyjazdu zawsze miałem Loewe choć przepłacałem kilkukrotnie.Teraz różnice naprawdę się zatarły a odpowiednik 50hu6900 ze stajni Loewe kosztuje ok 15000.To robi jednak dużą różnicę.Poza tym jeśli już jesteś miłośnikiem plazm to akurat ten tv jest znacznie bliższy jej przekazowi tv niż h7000,h6700,h8000,już nie mówiąc o takim gniocie jak Sony 50w829-słodycz wręcz wycieka z ekranu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Binary nie rób ze mnie debila

gdybym miał jednoznaczne informacje to bym nie pytał

wg ofert sprzedazy nic nie ma w temacie One Connect, a tutaj z testu wynika, ze jest w komplecie i dlatego pytam

PS TV zmieniam co 6-8 lat - mysle, ze warto przez te lata "pomęczyć" się z taka listwą zamiast bez niej

Odpiszę za niego.U mnie nie było.Jutro kupuję córce 55hu6900 to dam znać

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpiszę za niego.U mnie nie było.Jutro kupuję córce 55hu6900 to dam znać

Mi też możesz kupić. Będę dozgonnie wdzięczny. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co znowu wciskasz bajeczki z mchu i paproci.Jeśli z jednego żródła w jednym czasie oglądałeś i plazmę i 4k to po co się pytasz o opinie.Przestańcie już z tą plazmą.Czasem mam wrażenie ,że świat użytkowników tv dzieli się na tych mądrych-mają oczywiście plazmy - i tych pozostałych durniów co plazm nie mają.ST60e jest plazmą z niższej półki,których u nas miesiącami nie mogli sprzedać na wiosnę za 3600 minus 200 rabatu.Obecnie jej znacznie lepszy brat 50vt60 stoi za 4299 i tylko się kurzy.Syn ma 65vt60e i nie powiem ,że obraz jest zły.Wręcz przeciwnie,ale mi po prostu nie pasuje,choć z jakieś piętnaście lat temu jak mój śp.ojciec miał plazmę Pioneera Kuru to różnica między nią a ówczesnymi lcd była porażająca.Dziś jest dla jednych zauważalna dla innych nie.Najwięcej mitologizują ci co nie mieli dobrych lcd i plazm.Nie bez przyczyny już wszyscy producenci zaprzestali lub zapowiedzieli na 4 kwartał tego roku wstrzymanie produkcji plazm.Dlaczego-dlatego,że jest taki dobre.

Kolego obudź się bo cuda takie prawisz że aż mózg się zwija.

Po pierwsze 15 lat temu to twój ojciec musiałby mieć wehikuł czasu żeby mieć Kuro bo takowego na rynku nawet nie było.

A po drugie plazmy przegrały z LCD właśnie przez takich jak Ty kochających "oczo......bne" kolorki zamiast naturalnych, przegrały także dlatego że jak mantre większość powtarzała twierdzenie jakie to plazmy są prądożerne a LCD oszczędne. Już parę razy były prowadzone obliczenia z których dosyć jasno wychodziło że aby odzyskać pieniądze które trzeba wydać na zakup LCD o jakości obrazu odpowiadającego jakości obrazu Plazmy to trzeba go albo używać przez lat co najmniej 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryby widziales ktorykolwiek z tych moxeli do ktorych porównujesz plazmy

oczywiscie poza ogladaniem w sklepie

z twojej wypowiedzi wychodzi ze baaaardzo przecietny model ktorego jedynym pseudo atutem jest UHD jest lepszy od sporo bardziej zaawansowanych tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co znowu wciskasz bajeczki z mchu i paproci.Jeśli z jednego żródła w jednym czasie oglądałeś i plazmę i 4k to po co się pytasz o opinie.Przestańcie już z tą plazmą.Czasem mam wrażenie ,że świat użytkowników tv dzieli się na tych mądrych-mają oczywiście plazmy - i tych pozostałych durniów co plazm nie mają.ST60e jest plazmą z niższej półki,których u nas miesiącami nie mogli sprzedać na wiosnę za 3600 minus 200 rabatu.Obecnie jej znacznie lepszy brat 50vt60 stoi za 4299 i tylko się kurzy.Syn ma 65vt60e i nie powiem ,że obraz jest zły.Wręcz przeciwnie,ale mi po prostu nie pasuje,choć z jakieś piętnaście lat temu jak mój śp.ojciec miał plazmę Pioneera Kuru to różnica między nią a ówczesnymi lcd była porażająca.Dziś jest dla jednych zauważalna dla innych nie.Najwięcej mitologizują ci co nie mieli dobrych lcd i plazm.Nie bez przyczyny już wszyscy producenci zaprzestali lub zapowiedzieli na 4 kwartał tego roku wstrzymanie produkcji plazm.Dlaczego-dlatego,że jest taki dobre.

klaus71 może mieć racje, bo pewno ta plazma ma 2x większą rozdzielczość obrazu ruchomego jak ten model Samsunga UHD.

Pewno nawet Samsung H7000 uzyskuje sporo większą rozdzielczość obrazu ruchomego.

4K czy 8K to dla mnie nic nie znaczy gdy rozdziewicz obrazu ruchomego spada do marnych 300-400 lini.

Edytowane przez Slawko1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego obudź się bo cuda takie prawisz że aż mózg się zwija.

Po pierwsze 15 lat temu to twój ojciec musiałby mieć wehikuł czasu żeby mieć Kuro bo takowego na rynku nawet nie było.

A po drugie plazmy przegrały z LCD właśnie przez takich jak Ty kochających "oczo......bne" kolorki zamiast naturalnych, przegrały także dlatego że jak mantre większość powtarzała twierdzenie jakie to plazmy są prądożerne a LCD oszczędne. Już parę razy były prowadzone obliczenia z których dosyć jasno wychodziło że aby odzyskać pieniądze które trzeba wydać na zakup LCD o jakości obrazu odpowiadającego jakości obrazu Plazmy to trzeba go albo używać przez lat co najmniej 10.

Z tym zużyciem prądu to chyba poleciałeś...Przeciętne plazmy brały do 500W, wraz z rozwojem techniki zeszły do poziomu mniej więcej 250W, gdy przeciętny LED z poziomu 200W zjechał do poziomu 40W...więc dla osób, które dość sporo oglądają telewizję, a dodatkowo mają włączonych parę innych sprzętów, rachunek będzie jednak prosty (zwłaszcza dla mieszkańców domków jednorodzinnych, gdzie prąd potrafi być droższy względem domostw skupionych w blokowiskach, a i tam, gdzie nie ma preferencyjnych taryf nocnych).

Swoją drogą, nie wiem czy wiesz, ale odbiór obrazu to rzecz mocno subiektywna. Doskonale zdaję sobie sprawę, z tego, że obraz na plazmie MOŻE być lepszy, ale nie jestem osobą, która kiedykolwiek kupiłaby to, a oczywistym powodem jest występujący na plazmach banding, efekt komety na sporcie. Plusem będzie poziom czerni i brak cloudingu.

Zapominasz jeszcze o jednym - to rynek podyktował to, że z plazm wycofano się. Część ludzi, takich jak ja, świadomie wybiera ledy (tutaj plusem może być cena, zużycie prądu, waga odbiornika, ewentualne problemy wynikające z technologii), część kieruje się innymi kategoriami, ale to rynek zweryfikował opłacalność produkcji. Zakrzywiając i lekko przesadzając, powiem, że jakość obrazu na ledzie ludziom po prostu podobała się, a skoro sporo osób nie widzi różnic, po co było przepłacać? Miałem okazję oglądać obraz na drogiej plazmie Panasa - podobał mi się. Mam leda - nie czuję ani z tego powodu rozpaczy wynikającej z jakości obrazu na LEDZIE (ten mi się po prostu podoba), ani potrzeby kupna czegoś takiego.

W tematach związanych z odbiornikami, zawsze śmieszy mnie jedno: świadomi wybierają plazmę, ale zostali przytłamszeni przez nieświadomych i nie mają wyboru. Powtarzam - rynek to zweryfikował. Dzisiejsze odbiorniki LCD potrafią zbliżyć się bez problemów do jakości obrazu CRT'ków...a i nie mają pewnych wad plazm. Przykladem omawiany na zagranicznych forach 50Hz bug przy plazmówkach.

Mnie temat ani nie ziębi, ani grzeje - wybrałem świadomie LED'a i zrobiłbym to ponownie bez problemów.

Edytowane przez firekage
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego obudź się bo cuda takie prawisz że aż mózg się zwija.

Po pierwsze 15 lat temu to twój ojciec musiałby mieć wehikuł czasu żeby mieć Kuro bo takowego na rynku nawet nie było.

A po drugie plazmy przegrały z LCD właśnie przez takich jak Ty kochających "oczo......bne" kolorki zamiast naturalnych, przegrały także dlatego że jak mantre większość powtarzała twierdzenie jakie to plazmy są prądożerne a LCD oszczędne. Już parę razy były prowadzone obliczenia z których dosyć jasno wychodziło że aby odzyskać pieniądze które trzeba wydać na zakup LCD o jakości obrazu odpowiadającego jakości obrazu Plazmy to trzeba go albo używać przez lat co najmniej 10.

Tym wpisem skompromitowałeś się kompletnie,dlatego nawet go nie skomentuje.Wejdż na oficjalną stronę pioneera i doucz się.Na marginesie to już w 2008 r pioneer sprzedał Matsushicie produkcję plazm i wtedy 16tys pracownikow panasa (spółka zależna ) straciło pracę.W ocenie biegłego rewidenta Pioneer na produkcji plazm stracił w latach 2000-2008 3,9 mld dol.,a Panas w latach 2009-2013 2,7 mld dol.Plazma rules.Nie ośmieszaj się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klaus71 może mieć racje, bo pewno ta plazma ma 2x większą rozdzielczość obrazu ruchomego jak ten model Samsunga UHD.

Pewno nawet Samsung H7000 uzyskuje sporo większą rozdzielczość obrazu ruchomego.

4K czy 8K to dla mnie nic nie znaczy gdy rozdziewicz obrazu ruchomego spada do marnych 300-400 lini.

Co to znaczy może mieć rację.Rynek zawsze ma rację.Gdyby było inaczej to dalej słuchałbyś taśm magnetofonowych,oglądał VHS,pudła CRT itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym zużyciem prądu to chyba poleciałeś...Przeciętne plazmy brały do 500W, wraz z rozwojem techniki zeszły do poziomu mniej więcej 250W, gdy przeciętny LED z poziomu 200W zjechał do poziomu 40W...więc dla osób, które dość sporo oglądają telewizję, a dodatkowo mają włączonych parę innych sprzętów, rachunek będzie jednak prosty (zwłaszcza dla mieszkańców domków jednorodzinnych, gdzie prąd potrafi być droższy względem domostw skupionych w blokowiskach, a i tam, gdzie nie ma preferencyjnych taryf nocnych).

Swoją drogą, nie wiem czy wiesz, ale odbiór obrazu to rzecz mocno subiektywna. Doskonale zdaję sobie sprawę, z tego, że obraz na plazmie MOŻE być lepszy, ale nie jestem osobą, która kiedykolwiek kupiłaby to, a oczywistym powodem jest występujący na plazmach banding, efekt komety na sporcie. Plusem będzie poziom czerni i brak cloudingu.

Zapominasz jeszcze o jednym - to rynek podyktował to, że z plazm wycofano się. Część ludzi, takich jak ja, świadomie wybiera ledy (tutaj plusem może być cena, zużycie prądu, waga odbiornika, ewentualne problemy wynikające z technologii), część kieruje się innymi kategoriami, ale to rynek zweryfikował opłacalność produkcji. Zakrzywiając i lekko przesadzając, powiem, że jakość obrazu na ledzie ludziom po prostu podobała się, a skoro sporo osób nie widzi różnic, po co było przepłacać? Miałem okazję oglądać obraz na drogiej plazmie Panasa - podobał mi się. Mam leda - nie czuję ani z tego powodu rozpaczy wynikającej z jakości obrazu na LEDZIE (ten mi się po prostu podoba), ani potrzeby kupna czegoś takiego.

W tematach związanych z odbiornikami, zawsze śmieszy mnie jedno: świadomi wybierają plazmę, ale zostali przytłamszeni przez nieświadomych i nie mają wyboru. Powtarzam - rynek to zweryfikował. Dzisiejsze odbiorniki LCD potrafią zbliżyć się bez problemów do jakości obrazu CRT'ków...a i nie mają pewnych wad plazm. Przykladem omawiany na zagranicznych forach 50Hz bug przy plazmówkach.

Mnie temat ani nie ziębi, ani grzeje - wybrałem świadomie LED'a i zrobiłbym to ponownie bez problemów.

Widzę,że są jeszcze myślący na tym forum.Masz rację ,my którzy wybieramy LED jesteśmy w opini plazmowiczów jakimiś [beeep]mi bo tylko ci pomazańcy plazmowi wiedzą lepiej.Mimo,że to nie jest temat tv plazmowego to jak zwykle ci wybrańcy narodu wszelkimi sposobami starają się przekonać innych,że technologia która o mało nie doprowadziła do bankructwa Pioneera i która definitywnie upadła, jest najlepsza.Żałosne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co znowu wciskasz bajeczki z mchu i paproci.Jeśli z jednego żródła w jednym czasie oglądałeś i plazmę i 4k to po co się pytasz o opinie.Przestańcie już z tą plazmą.

by była jasność 4k na nim wygląda obłędnie.

pytam bo może coś mam nie tak - dla mnie obraz HD z satelity na tym tv to jakiś horror zwłaszcza w porównaniu z plazmą na której wyglądał on świetnie.

dla ciebie to bajeczki a ja dużo bajeczek fanbojskich właśnie przeczytałem w twoich i firekage'a postach.

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...