Skocz do zawartości
Gmeru

TEST: Samsung UE55H7000 LCD LED 3D Full HD / Seria H7000

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Czy mógłbym się dowiedzieć, na jakim strumieniu Source w Samsungu h7000, będę mógł usłyszeć dźwięk podłączony do wejścia audio? Czy w ogóle 2x cinch audio w tym telewizorze to jest wejście, czy wyjście?

Jeśli jest to wyjście, to jak mogę podać na ten telewizor sygnał audio np. z odtwarzacza płyt cd technics lub ew. z wzmacniacza technicsa?

 

dzięki seba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, sabcio_2 napisał:

Czy w ogóle 2x cinch audio w tym telewizorze to jest wejście, czy wyjście?

Z tego co wiem to jest wejście, a podłączone urządzenie powinno pojawić się pod przyciskiem SOURCE.  Być może, że nie działa to dla urządzeń audio, a jedynie dla video. Z tego wynika, że wzmacniacza to tam nie podłączysz. Możesz spróbować CD, ale opis instrukcyjny tej sekcji złączy służy do podłączania urządzeń VIDEO takich jak np. DVD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, a o którym konkretnie kanale mówisz? Bo po kolejnym naciśnięciu przycisku source pojawia się: tv, hdmi, złącze, screen mirroring, sieć-główny dekoder. Chodzi Ci o "złącze"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, sabcio_2 napisał:

Chodzi Ci o "złącze"?

Jeśli coś z wymienionych to tylko "złącze".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z dyskiem twardym podłączonym przez USB. Zmieniłem układ partycji i od tego czasu gdy próbuję wejść na dysk dostaje komunikat:

Cytat

Nie można zrealizować żądania. Nastąpi przekierowanie do ekranu głównego

w tle widać próbę załadowania zawartości, ale urządzenie chociaż widoczne ma 0.00KB/0,00KB.

Dysk bez problemu działa w komputerze, natomiast mam drugi egzemplarz takiego samego dysku i ten TV obsługuje bez problemu. Nie pomaga reset SmartHuba do ustawień fabrycznych.

Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z dyskiem podłączonym przez USB rozwiązany. Wcześniej podział na partycje wykonywałem pod najnowszym Windows 10 ver. 1803. Gdy zrobiłem to samo z poziomu WIndows 7 to TV zaczął bez problemu widzieć zawartość partycji. Dodam, że czyszczenia dysku dokonałem programem DISKPART, a potem już wszystko robiłem z poziomu zarządzania dyskami.

Te same czynności wykonane kilkukrotnie  w Windows 10 v1803 nie dawały rezultatu, a w Windows 7 od pierwszego razu zadziałały. (myślę, że WIndows 8 też dałby radę, bo o ile pamiętam wcześniej działające partycjonowanie wykonywałem jeszcze pod tym systemem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...