Skocz do zawartości
pmcomp

muza, filmy i sprzęt pmcompa ... jest nirvana

Polecane posty

Akurat EDID, podlaczanego urzadzenia ( w tym wypadku TV) zawsze ma znaczenie ;)

A nie masz rozgaleznika hdmi (on by posluzyl jako wzmacniacz), zeby podpiac na koncu dlugiego kabla a zniego krotkim do proja.

Ja kupiłem zwykłą matową farbę Dulux z tym, że ciemny grafitowy kolor. Jest ok, ale do salonu nie za bardzo się nadaje :)

Wysłane z mojego Note 3

Z tego co sprawdziłem to oba mają zoom 2,00x, dziwne to wszystko :)

Edytowano przez stanec

Qufa już się boję co wymyślisz .....chyba zażyję odpowiednią dawkę prozaku hehehe. Wczoraj byłem z moim Marantzem u Elektroboya . Moje cd bez lam[beeep]cji też jest "suchotnik". Ale za to u mnie ładnie gada i też jest fajnie. Czekam na opis co z tym siwieniem bo mam lęki. :P

.

Edytowano przez pmcomp

A ja wczoraj byłem z gospodarczą wizytą u Mirka. Qfa ale fajne te jego kolumny ART !!!! Tylko wielkość ich może przerażać w tym pomieszczeniu ,ale grało zacnie ,w jego przypadku lepiej z cyfry niż czarnucha.A on się czepia że mu się tam coś tam nie podoba!W [beeep]ch się poprzewracało ot co. :P

Edytowano przez miniabyr

.

Edytowano przez pmcomp

Nie chodzi o uchwyt tylko o optykę.

Jak ustawisz projektor poziomo to świecenie odbywa się "do góry" - czyli 10% poniżej jego poziomu i 90% powyżej tego poziomu.

Dlatego przy montażu sufitowym się odwraca - nie z powodu uchwytów.

Nie chce mi się rysować... musisz ruszyć wyobraźnią.

.

Edytowano przez pmcomp

.

Edytowano przez pmcomp

.

Edytowano przez pmcomp

.

Edytowano przez pmcomp

.

Edytowano przez pmcomp

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Detonics
      Witam.
      Potrzebują pomocy przy wyborze nowego TV

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 18m2
      2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? ok 2,6m
      3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1-2
      4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? na wprost
      5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? raczej stać
      6. Jak słońce świeci w pokoju ?  okno z boku, ale skierowane są na północ, więc pokój nie jest nasłoneczniony
      7. Jaki masz obecnie telewizor ?  Philips 40PFL5507
      8. Co chcemy aby telewizor posiadał ?  dobrą jakość podczas meczów w 4K i FHD
      9.  Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? NC+ 4k cyfrowy polsat HD
      10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? dekodery satelitarne HD i 4K, filmy FHD i 4K z USB
      11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 2-5h
      12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? raczej matową, półmatową
      13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ?  Sport(głównie piłka nożna), filmy, seriale
      14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? nie
      15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? nie
      16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? wieczory, popołudnia
      17. Preferencje co do wielkości? 55-65"
      18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? 
      19. Preferencje co do marki ?  nie mam jakiś szczególnych preferencji do marki
      20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? nie musi być
      21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 3,5-4,5
      22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? raczej nie
    • Przez Marcossik
      Witam. Jeszcze dziś przyjdzie do mnie telewizor LG OLED B7V i bardzo chciałbym na nim obejrzeć jakieś konkretne filmy w 4K i HDR. Problem w tym, że w obrębie mojej wiedzy, są one dostępne jedynie na płytach Blu-Ray UHD. Nie posiadam odtwarzacza Blu-Ray 4K, ani Xboxa One S bądź X. Zakup raczej nie wchodzi w grę, bo to dość duży koszt a jest tylko dosłownie parę filmów, które chciałbym zobaczyć w tej jakości. Przyjmijmy, że chciałbym za kilka miesięcy obejrzeć Avengers: Infinity War w 4K HDR. Czy istnieje jakaś legalna platforma, gdzie mógłbym zakupić/wypożyczyć film cyfrowo w tejże jakości? Bez użycia dodatkowego sprzętu, typu właśnie Xbox czy Apple TV. Bo taki Netflix chyba nie oferuje blockubsterów w 4K HDR, a jedynie Full HD, prawda? 
    • Przez Jakub Krawczyński
      Magazyn The Economist donosi, że firma Netflix zainwestuje znacznie więcej w nową zawartość niż zapowiadała w zeszłym roku. Być może aż 13 mld USD poświęci na to, aby powstały nowe filmy, dokumenty i seriale.

Przeczytaj całość
      Jurassic World: Upadłe królestwo miało swoją amerykańską premierę w piątek i włącznie ze światowym box office, zarobiło łącznie ponad 700 mln USD. Właśnie napłynęły najnowsze wyniki finansowe piątego filmu z cyklu Jurassic Park.

Przeczytaj całość
      O tym, że powstanie film Joker z Joaquinem Phoenixem wiadomo już od jakiegoś czasu. Tymczasem najnowsze doniesienia wskazują na to, że zdjęcia do produkcji DC rozpoczną się już we wrześniu.

Przeczytaj całość