Skocz do zawartości
pmcomp

muza, filmy i sprzęt pmcompa ... jest nirvana

Polecane posty

Akurat EDID, podlaczanego urzadzenia ( w tym wypadku TV) zawsze ma znaczenie ;)

A nie masz rozgaleznika hdmi (on by posluzyl jako wzmacniacz), zeby podpiac na koncu dlugiego kabla a zniego krotkim do proja.

Ja kupiłem zwykłą matową farbę Dulux z tym, że ciemny grafitowy kolor. Jest ok, ale do salonu nie za bardzo się nadaje :)

Wysłane z mojego Note 3

Z tego co sprawdziłem to oba mają zoom 2,00x, dziwne to wszystko :)

Edytowano przez stanec

Qufa już się boję co wymyślisz .....chyba zażyję odpowiednią dawkę prozaku hehehe. Wczoraj byłem z moim Marantzem u Elektroboya . Moje cd bez lam[beeep]cji też jest "suchotnik". Ale za to u mnie ładnie gada i też jest fajnie. Czekam na opis co z tym siwieniem bo mam lęki. :P

.

Edytowano przez pmcomp

A ja wczoraj byłem z gospodarczą wizytą u Mirka. Qfa ale fajne te jego kolumny ART !!!! Tylko wielkość ich może przerażać w tym pomieszczeniu ,ale grało zacnie ,w jego przypadku lepiej z cyfry niż czarnucha.A on się czepia że mu się tam coś tam nie podoba!W [beeep]ch się poprzewracało ot co. :P

Edytowano przez miniabyr

.

Edytowano przez pmcomp

Nie chodzi o uchwyt tylko o optykę.

Jak ustawisz projektor poziomo to świecenie odbywa się "do góry" - czyli 10% poniżej jego poziomu i 90% powyżej tego poziomu.

Dlatego przy montażu sufitowym się odwraca - nie z powodu uchwytów.

Nie chce mi się rysować... musisz ruszyć wyobraźnią.

.

Edytowano przez pmcomp

.

Edytowano przez pmcomp

.

Edytowano przez pmcomp

.

Edytowano przez pmcomp

.

Edytowano przez pmcomp

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez amalaryk
      Cześć, kupiłem ostatnio telewizor Toshiba 32L3733DG niestety nie odtwarza on z pendrive'a w formacie NTFS plików wideo (.mkv, .mp4), które mają rozmiar ponad 4 gb. Z dostępnych informacji wynika też, że różne tv boxy z Androidem także nie odtwarzają takich plików (nie wspierają w ogóle formatu NTFS). Dlatego zwracam się do Was z pytaniem, czy istnieje jakieś urządzenie, które umożliwiłoby mi odtwarzanie takich plików wideo, tj. ponad 4 gb z pendrive'a NTFS.
      Pozdrawiam.
    • Przez Jakub Krawczyński

Najnowszy film z komiksowego uniwersum Marvela, Czarna Pantera, właśnie zarobił rekordową sumę pieniędzy w premierowym dniu, przebijając nawet Kapitana Amerykę: Wojnę Bohaterów. Przewiduje się, że w samych Stanach do końca poniedziałku zgarnie 200 mln USD. A wy byliście już w kinie?

Przeczytaj całość

To był naprawdę udany rok, choć może patrząc jedynie po najbardziej mainstreamowych filmach, wniosek ten może nie być aż tak oczywisty. W kontekście Oscarów pozostaje jedynie żal, że całkiem sporo filmów ubiegających się o statuetkę Amerykańskiej Akademii Filmowej, nie było nam dane zobaczyć w minionym roku. Tak czy inaczej, przed wami filmowy top 2017 roku.

Przeczytaj całość
    • Przez hepa
      Sprzedam Filmy DVD - tytuły:
      Życie za życie,
      Szósty Zmysł,
      Sicario,
      Niezłomny,
      Londyn w ogniu,
      Last Vegas.

Płyty DVD nie są porysowane.
      Mogę dać zdjęcia.
      25zł - sztuka razem z wysyłką. Możliwy odbiór w Białymstoku.

Właśnie dzisiaj ukazał się pierwszy zwiastun filmu Venom, będącego częścią Sony Marvel Universe. Tytułową rolę zagra w nim Tom Hardy. Czekacie na premierę?

Przeczytaj całość