Skocz do zawartości
MEGA-TEST

Pierwsze wrażenia 2014: Philips 8000 Smart TV powered by Android

Rekomendowane odpowiedzi

I to jest to! A podobno nie da się już nic odkryć w telewizorach. Zamiast się pchać w jakieś skomplikowane "własne" smart tv Philips prawdopodobnie zrobi resztę producentów w przysłowiowe bambucho ilością aplikacji i dostępem do nich. Dodatkowo dostęp do gier wydaje się jeszcze kilka lat temu nieprawdopodobny. A tutaj widzimy poziom graficzny porównywalny do konsol. I nie chodzi o konsole PS1...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie w praniu. Specyfikacja nie powala tym bardziej, że platforma z Androidem zarezerwowana jest dla garstki topowych modeli:

  • System Android 4.2. - mega fail
  • Procesor czterordzeniowy – 1 GHz.
  • 4 GB pamięci na system z czego 2,7 dostępne dla użytkownika - bez możliwości rozszerzenia przez USB.

Takie parametry mogły być dobre 2 lata temu. Wiadomo jak dynamicznie Android się rozwija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie,

Myślę , że model serii 8xx9 tj. Philips 48PFS8109/12 będzie tym , którym warto się będzie zainteresować bliżej . Jeżeli będzie dostępny do zakupu w czerwcu ,

to ten telewizor akurat będzie mógł być przeznaczony między innymi do oglądania Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Brazylii . Lubię mój W905A , ale....czterostronny

Ambilight "przemawia" do mnie . :)

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy będzie możliwośc odpalenia na takim TV XBMC wraz z odczytem mediów po smb z NAS? Pewnie nie będzie, ale pomazyć można ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na jakiej to to matrycy może być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dokładnie tak jak radier napisał.

Wsadzają Androida ale starą wersję, wsadzają procesor ARM ale słaby i wolny, mało pamięci, brak możliwości wgrywania sobie aplikacji przez USB (dobrze to zrozumiałem?).

Jeśli już coś robią dlaczego na starcie jest to już przestarzałe?

W imię zaoszczędzenia kilku dolarów? Bo różnica w cenie pomiędzy rozwiązaniem które wybrali a tym sporo lepszym nie było by dla nich większa niż 20$.

Za jakieś 100$ mamy chińskiego dongla Androidowego z pilotem/myszką z czujnikami ruchu.

Wszystko dużo szybsze i o wiele większych możliwościach.

Ja rozumiem, że jest ten Philips pięknie skonfigurowany i gotowy do pracy. Takie rozwiązanie dla mas.

Jednak dlaczego producent narzuca (w topowych skądinąd modelach kosztujących masą pieniędzy) tak słabe rozwiązanie ....

Nie mogę tego pojąć.

Edytowane przez Fantom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...i może jeszcze zaimplementować oprogramowanie szpiegujące nasze poczynania ;-)

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jest wersja 8159 z normalną podstawą .

48 cali , 55 cali wersja z srebrną ramką 8109 czterostronny Ambilight , 8159 .-Ambilight trójstronny?

48 cali , 55 cali wersja z białą ramką 8209 - Ambilight czterostronny

55 cali wersja 8809 Ultra HD z ramką ze szczotkowanego aluminium. Ambilight trójstronny .

Pozdrawiam,

Edytowane przez hallyday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...