Skocz do zawartości
Czarna Marylin

Wielkie porównanie telewizji cyfrowych w Polsce: nc+ kontra Cyfrowy Polsat

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobre porównanie. Takiego brakowało na rynku. Gratulacje !!!

Ale ... danie Polsatowi 5-u gwiazdek za sport to jakiś żart ??? Ten kanał nie powinien nazywać się Polsat Sport tylko Polsat Siatkówka.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co mam nc+ i turbodekoder i jestem zadowolony. Najbardziej jestem zaskoczony z poziomu canal+. Myślałem, że będzie to kolejny kanał w stylu hbo a jednak po połączeniu c+ złapało drugi oddech. Masa filmów i sportu. Reszta kanałów to w sumie standard... ale za to dekoder dobry. bez nagrywania nie da się już żyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w związku z brakiem F1 w Polsacie to jak najbardziej -1 gwiazdka za sport się należy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wyslalem wypowiedzenie do NC+

Bo?

Z porównania platform NC+ wypada lepiej. Jakaś alternatywa?

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie DVBT ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wyslalem wypowiedzenie do NC+

Zbliża się "rocznica" sławetnej akcji, a przedłużenia umów w nc+ były na 12 m-cy. Zgadnijcie co już teraz proponują aby z nimi zostać .

Otóż aby utrzymać aktualną ofertę należy ... dopłacić 39 pln. :) Myślę, że nie tylko Ty wyślesz takie wypowiedzenie ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że bez wypowiedzenia nie da rady ugrać ciekawej oferty... Wysłanie wypowiedzenia to podstawa do dobrych negocjacji:) Później tylko jeszcze pierdyliard telefonów z ich strony, wielokrotnie słyszane "nie da rady" albo "nie ma takiej oferty" i nareszcie na kilka dni przed wygaśnięciem umowy cudownie okazuje się, że można pozostać na dotychczasowych warunkach, a czasem nawet ugrać coś dodatkowego. Dziwna polityka, ale w cyfrze inaczej się nie da od wielu lat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem najtańszą umowę za 29 zł i wysłałem już dawno wypowiedzenie. Dzwonili i proponowali mi to samo + jakiś syf na pare miesięcy za 39 zł i podziękowałem. Smart Hd biorę już niedługo, bo i tak niewiele oglądam TV "z anteny" i do tego mam strasznie wolny ten czarny tuner z dyskiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kar nie, ale działać nie bedzie.

Czy oby napewno jedyne wyjście to wypowiedzenie. Po ostatniej aferze dużo sie pozmieniało. Jak komuś za drogo to można pójść do poldka

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo przeoczyłem albo nie wspomniano o jakości odbioru TV , która według osób które mają lub miały NC+ i Poslat - jest na korzyść NC+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolalbym takie porownanie pod katem jakosci obrazu na tych samych kanalach :P

zreszta na pmie i tak zaden nadawca nei zarobi bo nie mam i nei zamierzam miec zadnej telewizji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo przeoczyłem albo nie wspomniano o jakości odbioru TV , która według osób które mają lub miały NC+ i Poslat - jest na korzyść NC+

Tak po prawdzie to zdecydowana większość kanałów jest nadawana wspólnie. Tak więc można mówić tylko o :

- lepszej jakości obrazu jaką generują poszczególne tunery,

- lepszej jakości kanałów posiadanych na wyłączność.

Zdecydowanie nC+ nadaje z większą przepływnością. Jednakże taka sama przepływność jest w obu platformach dla wspólnych kanałów np : TVP HD, Discovery HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie zbliża się koniec 12 miesięcznego okresu. Powiedziałem Panu na infolinii żeby traktowali mnie indywidualnie a nie masowo. Jestem z N od początku jej powstania. Nie chcę płacić więcej niż 59 zł za wszystkie pakiety w tym canal + + HBO na pół roku bo uważam że nie jest to więcej warte. Tak miałem ostatnio i nie chcę inaczej, a proponują mi ponad 100zł. Pan powiedział że zobaczy co się da zrobić. Więc pewnie za jakieś 2 , 3 tygodnie dostanę telefon. Jeśli się nie da DVBT. Do tego dochodzi całe zamieszanie z opłatą audiowizualną i pewnie w tym roku nadejdzie rozstrzygnięcie tego tematu. Wyjdzie że za same durnowate programy telewizyjne w których gotują, śpiewają , i tańczą 150zł opłat.

Mr. Hankey masz w 100% rację. Tak negocjowałem już kilka razy skutecznie. Ale teraz już mi nie zależy.

A najbardziej to bym był zadowolony z weeb.tv. Płacę kiedy chcę i za wszystko. Jadę na urlop nie płacę, Ale jaki TV to obsługuje po ludzku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez się zbieram żeby zakończyć z nc+ współprace. Mam ją już tylko z przyzwyczajenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i wypowiedzenie umowy dało już pierwszy efekt. Pani zadzwoniła zaproponować aby pozostać z nimi i z tej okazji: 15 miesięcy umowa w tym:

Wszystkie pakiety + canal + pełny, + HB0 za 0zł przez 5 miesięcy

Wszystkie pakiety + canal + pełny ( już bez HB0 ) za 69,90 przez kolejne 10 miesięcy

ojciec brać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojciec brać ?

Jeśli tylko masz na tyle czasu żeby to oglądać , to zapewne tak. Ale chyba nie liczysz że ktoś za Ciebie podejmie taką decyzję, a Ty zrobisz tak właśnie.

Znam osoby, które mały duże pakiety, choć nie oglądają, bo dużo pracują. Dziwię się po jaką cholerę za po płacą ciężko zarobione pieniądze. Snobizm i tyle.

Czemu? Bo sąsiedzi mają. Zgroza.

Ja przykładowo oglądam mało z DVB-S czy DVB-T więc oferta na kartę mi w zupełności wystarcza.

A na to pytanie odpowiedz sobie sam.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć o muliroom w polsacie, jak często trzeba zamieniać karty w dekoderach by je aktywować ?

Tak naprawdę mam CP, a rodzice naziemna w innym domu, chciałbym dla nich wziąć muliroom by było taniej, ale ciekawi mnie jak często trzeba biegać z kartami bo o tym w teście nie było napisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd masz info, że trzeba biegać? Dostajesz dwa niezależne dekodery i tyle. Wiem bo jeszcze 3 miesiące temu byłem w posiadaniu ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć o muliroom w polsacie, jak często trzeba zamieniać karty w dekoderach by je aktywować ?

Tak naprawdę mam CP, a rodzice naziemna w innym domu, chciałbym dla nich wziąć muliroom by było taniej, ale ciekawi mnie jak często trzeba biegać z kartami bo o tym w teście nie było napisane.

Z tego co wiem to co kilka godzin, ale co ile dokładnie to Ci nie powiem, znajomy ma to rozwiązanie więc jak będę go widział w weekend to zapytam.

A skąd masz info, że trzeba biegać? Dostajesz dwa niezależne dekodery i tyle. Wiem bo jeszcze 3 miesiące temu byłem w posiadaniu ; )

@Gmeru ale kolega pyta o Cyfrowy Polsat a Ty chyba masz na myśli Cyfrę.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, mam na mysli CP. W dodatku dzwonilem wlasnie na infolinie i Pani powiedziala ze pierwsze slyszy. Ciekawe... Ale tak jak mowie: jeszcze nie tak dawno mialem okazje miec taki zestaw przez kilka miesiecy. Dwa zwykle dekodery... Pvr hd i pvr ready w multiroom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko masz na tyle czasu żeby to oglądać , to zapewne tak. Ale chyba nie liczysz że ktoś za Ciebie podejmie taką decyzję, a Ty zrobisz tak właśnie.

Znam osoby, które mały duże pakiety, choć nie oglądają, bo dużo pracują. Dziwię się po jaką cholerę za po płacą ciężko zarobione pieniądze. Snobizm i tyle.

Czemu? Bo sąsiedzi mają. Zgroza.

Ja przykładowo oglądam mało z DVB-S czy DVB-T więc oferta na kartę mi w zupełności wystarcza.

A na to pytanie odpowiedz sobie sam.....

Nie, to nie jest snobizm tylko wygoda, te kanały mają < czekać i aportować > aby w chwili kiedy masz na to ochotę je włączyć i oglądać - a jedynie bolesną sprawą może być przesadzona cena którą płacimy za własną wygodę ...no bo akurat tutaj luksusu trudno się doszukiwać , to nie jest wyjazd do Dubaju na wycieczkę tylko zwykła codzienność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla niektórych Mercedes klasy S jest zwykłym i codziennym środkiem komunikacji, dla innych marzeniem i synonimem luksusu.

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...