Skocz do zawartości
lxvi

Czy BD F5500 odtwarza napisy?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam proste pytanie do posiadaczy BD-F5500, czy ten model czyta napisy i nie mam tu na myśli napisów na płytach/filmach blu-ray, tylko takich w formatach .txt .srt itp. czyli zewnętrznych do plików .mkv czy tez starych filmów divx?

I przy okazji, czy może ktoś odkrył, które filmy potrafi przewijać (znów nie mówimy o oryginałach BD)?

Pozdrówka od wkurzonego lekko posiadacza f5500. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyta musza byc tak samo nazwane jak film i najlepiej w srt ale txt tez czyta z filmami wiekszosć przewija bez problemu u mnie 2 filmy nie chcial przewijac. zrob aktualizacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z aktualizował się sam niedawno.

Ale nadal mam kłopot z tymi napisami, a co gorsza z kontenerem .MKV nie czyta.

Kupiony z drugiej ręki mam nadzieje, że jest sprawny. Posprawdzam jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat kupno z drugiej ręki nie powinno mieć tutaj nic do rzeczy... to sprawa samego playera i softu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje,

Po prostu nie mogę dostrzec zależności pomiędzy kodekiem filmu wewnątrz kontenera .MKV, a tą kapryśna naturą odtwarzacza, który w zależności od "upodobań" raz odtworzy film a raz nie. Raz czyta napisy wmuxowane innym razem musi mieć oddzielny plik. Szukałem gdzieś w sieci szczegółowej specyfikacji co i jak odtwarza bo zamieszczone na stronie samsunga informacje o tym modelu są dość ubogie.

Moim marzeniem jest znać regułę: to wiem, że odtwarza, te wiem - nie idą - koniec. A tu zgaduj zgadula.

PS. O przewijaniu materiału już nawet nie wspomnę.

Edytowane przez lxvi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale mając odtwarzacz tego typu trzeba być przygotowanym na kompromisy. Jeżeli nastawiasz się na na odpalanie plików to jak pewnie mimo wszystko zdajesz sobie sprawę lepiej byłoby pójść w stronę playera sieciowego jak Med czy Dune.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...