Skocz do zawartości
jamar83

Odtwarzacz bluray + własne pobrane napisy

Rekomendowane odpowiedzi

witam,mam parę płytek z filmami bluray które nie posiadają polskiej ścieżki dzwiękowej i napisów (a napisy do filmów są w internecie do pobrania) - poszukuję odtwarzacza który po włożeniu oryginalnej płyty z filmem bedzie miał opcję dodania i wyświetlania pobranych napisów z internetu (nie chodzi mi o dodanie napisów na stałe do filmu bo na oryginalnej płycie nie ma takiej opcji a filmu nie bede ptrzerabiał tylko po to zeby dodac polskie napisy, za dużo mam tego) czy jest taki odtwarzacz który zaladuje pobrane napisy z internetu do oryginalnego dysku bluray na czas oglądania filmu ? czytałem o odtwarzczu Dune HD Max i piszą ze jest opcja: Obsługa napisów do filmów z zewnętrznych plików oraz wbudowanych w pliki MKV i M2TS czy ten odtwarzacz spełni moje wymogi ? czy polecacie coś innego - proszę o odpowiedz , zgóry dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że nie ma takiego urządzenia (obraz i audio z BR a napisy z pliku zewnętrznego).

Przynajmniej o takim nie słyszałem, nie czytałem nie widziałem, no ale ....

Powodzenia w poszukiwaniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać napisy pl przy odtwarzaniu prosto z oryginalnej płytki, która nie posiada polskiej wersji językowej to raczej grę wchodzi tylko PC z napędem Blu-ray + AnyDVD HD, względnie DVDFab Passkey for Blu-ray.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na odtwarzaczu Pioneer BDP-450, po wgraniu custom firmware, można wyświetlić napisy z pendrive'a. Można zmieniać ich rozmiar, kolor oraz położenie w pionie. Niestety, polskie znaki diakrytyczne nie są obsługiwane , w ich miejscu pojawiają się chińskie znaki. Napisy nie wyświetlają się idealnie na środku ekranu, ale są przesunięte w prawo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok czyli rozumię że na dzien dzisiejszy nie ma takiego odtwarzacza - dziękuje za odpowiedzi. Druga sprawa: czemu nie ma na oryginalnej płycie BD opcji pobrania napisów w dowolnym języku albo audio (przecież po jakimś czasie pokazują się napisy i audio pl do prawie każdego dobrego filmu (audio trochę zajmuje wiec rozumię ze nie ma na płycie ale powinna byc opcja pobrania np.na dysk odtwarzcza czy jakiś inny tam rodzaj,a napisy to przecież ważą kilobajty i często są wypuszczane w językach: duńskich, fińskich, norweskich, bułgarskich itd a polskiego brak ?

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...