Skocz do zawartości
pgrzegor

Sony BDP-S790 czy Panasonic DMP-BDT330

Rekomendowane odpowiedzi

Pora uzupełnić brakujące ogniwo w moim zestawie kina domowego i chciałbym prosić o pomoc w wyborze odtwarzacza blu-ray. Po analizie forum wstępny wybór padł na Sony BDP-S790 i Panasonic DMP-BDT330. Który będzie lepszy? Za sony przemawia fakt, że ma dobre smart tv, prostszy pilot i wyjście audio analogowe 2.0. Panasonic też ma dobre opinie. Problem jest w tym, że tego sony trudno jest dostać . Z tego co poszukałem to tylko znalazłem w RTV EURO AGD za 649 zł, ale są to modele z wystawy. Niby nie używane, ale zawsze jakiś większe ryzyko. W modelach na 2014 rok sony chyba już zrezygnowało z wyjść analogowych audio 2.0. Niby hdmi rządzi i po co coś więcej, ale może w przyszłości może ten odtwarzacz podłącze pod monitor LCD i wówczas takie wyjście by się przydało. Wiadomo czy Sony planuje jakiś wyższy model niż 6200? Panasonic DMP-BDT500 troche za drogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o po diabła ci wyjście audio które gra jak manta za 5 dych ?

Nie masz do muzy lepszego urządzenia? Współczesny BD player powinien mieć TYLKO wyjście HDMI

Wszystko inne jest zbędne. Pomijam oczywiście urządzenia w których tor audio jest potraktowany z odpowiednim szacunkiem a nie wciśnięty na siłę

Bierz Panasia

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o po diabła ci wyjście audio które gra jak manta za 5 dych ?

Za jakiś czas pewnie ten odtwarzacz pójdzie do pokoju córki i na początek podłącze go pod monitor lcd bez głośników, a najtaniej będzie chyba podłączyć jakieś głośniki komputerowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u Siebie s790 i za taką cenę jak napisałeś to brałbym Sony. Szybki, dwa HDMI, smart tv, skalowanie 4K, WiFi itd. W sumie ma wszystko. I kiedyś był droższy... więc taka cena super. A z wystawy to możesz śmiało brać bo takie coś się nie zużywa.... to nie telewizor. W dodatku jest dotykowy więc nie ma co tam się popsuć czy zużyć od wystawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie wymienione przez Ciebie cechy ma też Panaś... nie ma wprawdzie analogowego out'a ale za to przy odtwarzaniu filmów 3D z kamer 3D nie marudzi... Wykonanioe ? Top jest aluminiowy (w sonym pleksa)

Z wystawy bym w życiu nie brał. Sprzęt prawie zawsze ma jakieś rysy lub plamy /spróbuj wyczyścić pleksę glossy - od razu masz stado rys), czasami pochodzi ze zwrotu itp. itd.

Gdyby zainteresowany miał dostać rabat na egzemplarz powystawowy (20-30% - tak jak cywilizowanych krajach) gra jeszcze warta by była świeczki. Ale tak ? Nie lepiej mieć radochę i samemu odpakować sprzęt ?

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Kupiłem sony w euro za 779 zł . W cenie dodatkowa gwarancja do 5 lat i film blu - ray Avengers 3D. W sklepie gdzie go kupiłem odtwarzacz ten wyglądał na nieużywany. Panasa już prawie kupiłem bo to też bardzo dobry odtwarzacz, ale wolałem "wspomóc finansowo" firmę Sony.

Edytowane przez pgrzegor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...