Skocz do zawartości
rseget

Xtreamer Prodigy Black

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy !. Kupiłem kilka dni temu odtwarzacz Xtreamer Prodigy Black i zacząłem go testować. Po częśc na nosa bo dostarczona polska i strukcja dotyczy tylko instalacji, ściągnąłem pełną angielską z stony xstreamer.pl i po przetłumaczeniu na tłumacza Gogla zacząłem próby.

Szczególną uwagę zwróciłem na odtwarzanie 3D i tu się rozczarowałem gdyż w żaden sposób nie udało mi się aktywować funkcji odtwarzania 3D. Po wciśnięciu klawisza na pilocie nic się nie dzieje, próbując innych - nic. Poza tym część menu na ekranie nie odpowiada tej z instrukcji a opragramowanie jest najnowsze. Przed chwilą to już nokaut odtwarzacz nie chce "odpalić" po uruchumieniu wyskakuje tylko plansza Xtreamer i nie przechodzi do strony głównej.Pozdrawiam i podpowiedzcie co robić. Romek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwrócić ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprogramowanie należy instalować w trybie Emergency nie przez menu (taki wymóg jest już od dawna dla kolejnych wersji oprogramowania, podawany na stronach PL i NET, bez tego urządzenie może nie działać popranie i może też nie włączyć się za którymś razem). Jak na tę chwilę urządzenie już nie startuje, należy po prostu wykonać taką właśnie instalację.

Funkcie 3D nie trzeba włączać dla materiałów 3D (BD) - włącza się automatycznie pod warunkiem że urządzenie podłączone do HDMI zgłasza obsługę 3D i kabel trzyma parametry HDMI 1.4.

Dla plików TAB/SBS, lub dla wymuszenia 3D dla materiałow 2D używa się przycisku menu podręczengo MENU (po włączeniu filmu) i tam są wszystkie opcje. Menu podręcznie zawiera rózne przydatne funkcje, zmieniające się zależnie od kontekstu użycia.

Edytowane przez HumanMedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dokladnie tak jak napisal BoDex, jesli masz taka mozliwosc to odeslij w cholere, te nowe xtreamery to same problemy.Czy zwykly Kowalski musi wiedzic jakie sztuczki trzeba znac aby z zadowloleniem korzystac z odtwarzacza? Zniesmaczenie od samego poczatku ....

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za podpowiedzi. Próbowałem wgrać nan nowo oprogramowanie w trybie Emergency i o ile postęp aktualizacji był widoczny na pasku postęp na telewizorze- to po jego zakończeniu obrazł znikł na sekundę i pojawiła się plansza tytułowa Exstreamer Prodigy i jest wyświetlana cały czas, urządzenie nie reaguje wogóle na pilota i nie można go wyłączyć przyciskiem na panelu czołowym jedynie po wyjęciu wtyczki z zasilacza. Z kolei po włożeniu wtyczki odtwarzacz zaraz sam się uruhamia do momentu pokazania się planszy. Wcześniej próbowałem przy załączonych filmach, nawet 3D, podpiętym HDMI 1.4 do BenQ Ms510(z 3D) i podana funkcja się nie aktywowała. Notabene projektor tej funkcji też nie aktywował. Pozdrawiam. Romek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...