Skocz do zawartości
rodeush

Niskobudżetowy odtwarzacz MM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Poszukuję odtwarzacza multimedialnego.

Kryteria nie są chyba zbyt wyszukane...

1. Lan jeśli dodatkowo WiFi to fajnie.

2. Youtube - koniecznie z racji odtwarzania bajek.

3. Coby dawał rade HD1080 płynnie po sieci - jednocześnie jak najszersze wsparcie na formatów a/v .

Aktualnie posiadam netbooka Asus 1015PN no i niestety ale ledwo daje rade 720 odtworzyć.

Co rozważam.

Sony SMP-N200

LG ST600

Asus O!play air HDP-R3 - jednak ten chyba nie ma youtuba - korzystałem z jego tańszej wersji i fajnie działa.

Budżet to około 400pln.

z góry dziękuje za radę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na Mede8er-a 600x3d. Ma szybką sieć (1Gbit) i pociągnie także BD ISO, obsługuje dożo formatów bo to całkiem nowy sprzęt, aplikacja YouTuba która w nim jest to nowa wersja, podobna do tej z TV samsunga, w wielu starszych urządzeniach występują problemy z YT, gdyż Google co jakiś czas modyfikuje specyfikację dostępu i wymagane są aktualizacje oprogramowania odtwarzaczy, co nie zawsze ma miejsce w starszych urzadzeniach.

Ten model jest jednak nieco droższy niż 400zł.

Możesz też poszukać np. Popcorna A200, można go jeszcze kupić z gwarancją w dobrej cenie (poniżej 450zł). YouTube ma przez aplikację ze swojego Marketyu Aplikacji, który jest aktualizowany także ze względu na nowsze modele producenta, więc powinien działać w przyszłości bez problemu.

Nie napisałeś czy chcesz sprzęt z opcją montażu dysku czy bez. To mocno wpływa na wybór, też na cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomysly. Bez dysku. Zakupilem sieciowy dysk i w zupelnosci to wystarczy. Mam tez micro wieze samsa ktora sporo odtwarza z usb ale bez sieci i bez napisow :-/

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze to A200 na alledrogo dostac sie nie da. Znalazlem jakis PopTop V8 ... ??

A Mede8er to ewtl MED450 X2 bo 600to zedycydowanie ponad budzet.

Czy te modele sa warte uwagi??

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...