Skocz do zawartości
kaczorefx

Serwis Philips mnie zestresowal, upewnijcie mnie prosze :(

Rekomendowane odpowiedzi

Ze trzy tygodnie temu wysłałem do Philipsa maila, w którym pytałem czy można tak komputer podłączyc do LCD żeby korzystać z sygnału full hd. Martwiło mnie to, że specyfikacje mówi o max rozdzielczości w trybie PC 1024x768.
Od tamtej pory już na 100% wiedziałem że można, bo tyczy się to tylko wejścia VGA. Jeżeli podłączę przez HDMI lub component to telewizor nawet się nie jornie, że źródłem sygnału jest PC i jeśli tylo dam mu sygnał 1080i to go wyświetli bo nie ma bata.

A tu przyszła odpowiedź od Philips UK i mnie zniszczyli :

Zapytanie:
Hi
I'm planning to buy a full hd lcd TV and my plan is to connect it to my PC.
So my main question would be is it possible to get full 1080 resolution from a PC generated signal?
All the documentation I can find says that for a PC image the maximum supported resolution is 1024x768:

"select a valid PC-format the TV can handle (640x480@60Hz ; 800x600@60Hz or 1024x768@60Hz) and the video formats ( 720p 1080i)"

(sub question - what is that video format? where can I set it in my PC and what's the difference between the video format and PC format?)

That information is for connecting the PC through HDMI port.

What happens if I have an ATI graphic card and I have a dvi-to-component adapter? Then the signal is transfered through the component input into the TV. Will it support the full 1080i mode?


A oto odpowiedź:

Thank you for contacting Philips.

In response to your e-mail we would like to inform you that you cannot select resolution on tv , it will pick it up automaticaly depending of the device or pc you are using.
This tv can accept a max 1024 x 768 resolution on pc mode .
This is just a tv in first instance to which a pc can be connected .
If you want a higher resolution then you need to purchase 42" PC MONITOR rather than a tv .

If you have any other queries please do not hesitate to contact us on 022 349-15-04.


No więc chciałbym żebyście powiedzieli mi jeszcze raz, że jednak można wyświetlić Full HD na TV z komputera a brytyjczycy to ciołki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od modelu. Jedne telewizory wyświetlają 1080p z każdego wejścia inne tylko z HDMI a jeszcze inne wogóle, mimo że mają matrycę 1920x1080.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...