Skocz do zawartości
t_rex_

kalibracja 55ST60 - Pan Maciek na podwarszawskiej wsi :)

Rekomendowane odpowiedzi

Jako długoletni user tego forum zaglądający tylko w monentach zmiany sprzętu pozwolę sobie na odrobinę szaleństwa gdyż pewnie następnego posta napiszę za 5 lat zmieniając TV na 4K :) - więc do rzeczy - po przewertowaniu forum i zakupie TV znalazłem owego tajemniczego jegomościa Macieja K który pała sie pasją kalibracji naszych nowych bądź starszych nabytków - z pewną dozą nieśmiałości podszedłem do tematu ale cóż nowe TV z ciekawosci sprawdzę cóż owy jegomość potrafi :) cena ok nie mało ale biorąc pod uwagę moje 25 letnie hobby jakim jest muzyka, gitary, wzmacniacze itd itd... to w sumie kalibracja full opcja w cenie bramki szumów :) - owy jegomość zajechał wyciągnął swą tajemną walizkę i po chwili się zaczęło - ten fragment celowo pominę bo kilkugodzinne patrzenie w czarno-białe pasy i kolorowe prostokąty na ekranie doprowadziły do tego że skonsumowałem cztery browary - po kalibracji Pan Maciej zaczął mi wrzucać dema filmów które miał ze sobą i oczywiście wszystko pięknie ładnie śnieg wyglądał jak śnieg itd... ale celem moim a miałem w życiu ok 30 różnych gitar było to co was fascynatów obrazu za przeproszeniem [beeep] obchodzi a mianowicie... koncert... Iron Maiden i tu szok.... pierwszy raz w życiu płytka stratocastera Dava Murraya była w perłowym kolorze dokładnie w takim samym jak w moim stracie... więcej nie mam nic do dodania - nie żałuję ani jednej złotówki za ową kalibrację - czad czad i jeszcze raz czad - do usłyszenia za 5 lat :) - a Maćkowi jeszcze raz wielkie dzięki :)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze to jedna z najciekawszych i najbardziej alternatywnych opinii pracy Maćka jaką czytałem, a zarazem dająca wiele do myślenia :) Można powiedzieć pasjonat o pasjonacie mimo, że branża nieco inna choć zbliżona.

Gratuluję skalibrowanej ST.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna recenzja,teraz cała filharmonia się zleci i będzie warto!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego rodzaju to są koszta.

Możesz dać jakiś kontakt do owego kalibratora?

fajne pytanie...jesteś na forum a nawet nie wiesz kto jest moderatorem :-D

http://skalibrujtv.pl

pozdr.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontakt jest jawny http://skalibrujtv.pl/kontakt . Maciek to nasz tester - ma najlepszy sprzęt w kraju na światowym poziomie więc warto bo z modelu w temacie można wycisnąć sporo więcej.

Zdjęcia z dzisiejszej kalibracji WT600:

zuq6.jpg

9bnt.jpg

zb0w.jpg

kkvh.jpg

16ce.jpg

9ll7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...