Skocz do zawartości
chiboogi

Kolor ścian i sufitu ??

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

tak sobie pomyslalem i zastanawiam sie nad ups-em do projektora. Jeszcze sie nie zdarzylo w trakcie ogladania, ale zdarza sie raz na miesiac ze na chwile jest sredniowiecze w miescie :)

znalazlem taki niedrogi model, czy bedzie on w miare ?? czy lepiej cos innego ??

APC BK650-EI Back UPS CS 650

a moze to bedzie wystarczajace ?? chodzi mi tylko zeby w trakcie braku zasilania wylaczyc od razu projektor...

APC BE400-GR Back UPS ES 400 Edytowane przez chiboogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest kwestia tylko schłodzenia lampy, to wentylatorek to naprawdę skromy pobór mocy i wystarczy w zasadzie byle jaki UPS. Byle by od razu wyłączyć projektor z pilota ;-)

Edytowane przez Wicked

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro tak piszesz to kupilem tego:

apc be700g gr back ups es 700

mam nadzieje ze bedzie OK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nad drzwiami przymocowałem roletę zaciemniającą taką jak do okien. Na czas seansu ją rozciągam. Ściany wyszły Ci bombowo. Czekam na zdjęcie z zamontowanym ekranem. Robię powoli przymiarkę pod wymianę, właśnie na ramowy. Możesz napisać jaki dokładnie jest to model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Robię powoli przymiarkę pod wymianę, właśnie na ramowy. Możesz napisać jaki dokładnie jest to model?

Ekran jest firmy adeo. Model plano velvet curved 113 cali. Natomiast powierzchnia projekcyjna jest inna niz oryginalna. Firmowa to jest zwykle pvc smierdzace :) wymienilem na tkanine projekcyjna 5 warstwowa. Wczesniej mialem z tej tkaniny wlasnej roboty ekran i pieknie na nim widac w porownaniu z tymi pvc od adeo. Praktycznie przy kalibracji byly znikome roznice takze to mi pokazalo ze ta tlanina jest neutralna w stosunku do projektora. Jedynie wzorowalem sie na oryginalnym i uszylem taki sam z mojej tkaniny i jest OK :)

Mi generalnie chodzilo o sama rame, a ta z adeo jest pieknie zrobiona. Do niczego nie moge sie przyczepic. No i ten welur (velvet) jest super. Bardzo gleboka czern i mily w dotyku.... ;)

Edytowane przez chiboogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro tak piszesz to kupilem tego:

apc be700g gr back ups es 700

mam nadzieje ze bedzie OK :)

Będzie OK. Dokładnie taki sam teściu ma na wiosce w biurze. Podłączone 2 komputery stacjonarne + router. Działa już z dobre 2 lata i nigdy nie było z nim problemów. Zakupiony z powodu krótkich ale częstych wyłączeń prądu trwających 3-5 min co przy pracy na komputerze było naprawdę bardzo denerwujące. Teściu miał nawet plan żeby pociągnąć kabel do projektora w sali KD w piwnicy ale że biuro na poddaszu, a wyłączenia prądu jak były to tylko do południa gdzie sala w zasadzie używana jest tylko wieczorem to dał sobie z tym spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie OK. Dokładnie taki sam teściu ma na wiosce w biurze. Podłączone 2 komputery stacjonarne....

No to super, jeszcze nigdy nie zdarzylo sie podczas seansu brak paliwa ale caly czas po glowie mi chodzilo czy to dzisiaj braknie czy nie :) lampa drozsza wiec wybralem UPSa ;)

Powiesilem juz ekran daje rade :)

Jak wstawie wszystko to zrobie fotki. Zaslony i kotare bede szyl dopiero za tydzien. Material taki miekki czarny welur :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobilem fotke ekranu..... na ekran swieci halogen 500 watt dlatego taka poswiata na bokach scian :) telefonem bez tej lampy nic nie widac :D

ed7d37d61d89.jpg

Edytowane przez chiboogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozazdrościć , sali kinowej :) , ja wykorzystam temat i zapytam , po majówce mam remont pokoju, i może doradzicie jakie kolory wybrac do pokoju a raczej salon z jadalnia , żeby dało się w nim coś pooglądać , ale żeby tez nie był , jaskinia nietoperza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...