Skocz do zawartości
pmcomp

Olimp w ogniu \ Olympus Has Fallen (2013) - blu-ray

Rekomendowane odpowiedzi

https://sphotos-a-ord.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/p480x480/1001860_598196910201450_173142625_n.jpg

http://www.imdb.com/title/tt2302755/

Witam,

polecam ten film wszystkim miłośnikom dobrej sensacji z gatunku Political Fiction albo Political Thriller albo literatury Toma Clancy'ego.
Bardzo dobra obsada, dobra fabuła, dobra akcja, film nawet na moment nie zwalnia tempa. Warto.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film rewela. Dawno się tak dobrze nie bawiłem. Takie filmy są idealne pod Blu. Dźwięk miażdży :) Może końcówka trochę słabsza bo nie trzyma moim zdaniem ciśnienia wywołanego na początku ale ogólnie to dla mnie mocne 8/10 dla tego filmu w wydaniu na Blu. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie 4/10.

Do połowy jest troche fun'u, ale im dalej tym coraz bardziej film staje się obrazą dla inteligencji oglądającego :)

Do tego beznadziejne wykonane efekty specjalne, aż się zastanawiałem oglądając czy ten film aby nie był zrobiony z przeznaczeniem do małego ekranu...

Edytowane przez misfit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak sie ma ten film do White House Down ????? zastanawiam sie co wybrac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A musisz?

Roznica pomiedzy tym pierwszym, a drugim sprowadza sie glownie do tego, ze na pierwszy widz przyszedl sam, zas na ten drugi zostal przyprowadzony przez tatusia.

Jezeli to niewystarczajacy opis, to moze napisze inczej. Ten drugi film jest dla tych, ktorym jednoczesnie przypadly do gustu filmy Under Siege 2 i National Treasure, zas ten pierwszy wylacznie dla milosnikow Gerarda Butlera.

Generalnie glupie ale choc ogladanie przejecia Bialego Domu i kontroli nad bronia atomowa USA dwa razy do roku wydaje sie byc nudne, nikt mi podczas seansow w domu nie usnal.

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A musisz?

pewnie ze nie :) ale w plomieniach moge nabyc steelbook i sie zastanawiam.... bo tematycznie podobne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak sie ma ten film do White House Down ????? zastanawiam sie co wybrac :)

White House Down jest moim zdaniem filmem 2 klasy gorszym od Olympus...

No i wiek na nim nie powinien przekraczać 6 lat ,to może oglądający nie zwrócił by uwagi na bezsensy pokazane w tym filmie ( nie chce w tym miejscu nikogo obrazić)

Olympus... to w porównaniu z tamtym "dziełem" to dramat oparty na faktach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

White House Down jest moim zdaniem filmem 2 klasy gorszym od Olympus...

Moim zdaniem aż trzy ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...