Skocz do zawartości
Czarna Marylin

Komentarze do MEGA TEST : Panasonic 4K Smart VIERA TX-L65WT600E (HDMI 2.0, DisplayPort)

Rekomendowane odpowiedzi

Telewizor sam się update'uje. Nie ma innej wersji wystawionej przez Panasonica do pobrania na TV. Eh. Gdy sprawdzam czy jest nowy soft dostaję informacje, że soft jest najnowszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma innej wersji wystawionej przez Panasonica do pobrania na TV.

Do pobrania od razu na TV nie ma, ale jest wersja www -> PC -> USB flash memory -> TV.

hdtvtest za bardzo nie czepiał się ruchu, wiec możliwe, że miedzy 3.006 a 3.017 coś poprawili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze - soft wgrany. Różnicy brak czyli zgadza się z tym co napisał Panasonic odnośnie dodanych rzeczy:

Introduce Ziggo interactive function in Netherlands.
Improvement of HDMI connection.

Dalej zarywa. Nie ma złotego środka ustawień płynności. Ogólnie wszystko jest takie samo. Niestety ale płynność i wyjątkowo uciążliwy banding są w gronie minusów. No ale jako monitor to ja bym chciał mieć coś takiego na stałe :) Cały czas używam i 4K/60Hz to poezja.

Pytałeś się o serwis. Są nawet materiały te co w Sony czyli Stare Miasto Warszawa itd. Niestety ale bitrate słaby - widać spore makrobloki więc nie widzę sensu a szkoda bo spory wybór dem. Chętnie bym przytulił te filmowe ale w pliku :)

0l08.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pozazdrościć obcowania z PC i oszałamiającą przekątną w 4K. Mam nadzieję, że spełnię kiedyś swoje marzenie i taki potwór stanie w moim pokoju ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak... mam nadzieję, że CES i nowe linie pokażą nam tanie telewizory 4K oraz z odpowiednimi złączami. By w pełni móc wykorzystać potencjał 4K!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze - soft wgrany. Różnicy brak

Szkoda, miałem nadzieję na poprawę.

Pytałeś się o serwis. Są nawet materiały te co w Sony czyli Stare Miasto Warszawa itd. Niestety ale bitrate słaby - widać spore makrobloki więc nie widzę sensu a szkoda bo spory wybór dem.

A jakie masz łącze?

Ja zauważyłem, że na moim:

3207038505.png

Potrafi zaciąć się nawet YT HD (ST50), ale tylko wieczorem. Rano chodzi bez zacięć. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...