Skocz do zawartości
Maciej Koper

Porównanie serii ST60 / GT60 / VT60 / ZT60

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Polskie znaki w EPG na niektórych kanałach nie wyświetlają się tylko wówczas, gdy podczas automatycznego wyszukiwania wybraliśmy z listy 'wszystkie kanały' zamiast 'cyfra+ / nc+'. W pierwszym wariancie tuner bez problemu zapisze kanały z oferty nc+, z tym, że właśnie niektóre nie będą miały polskich znaków w EPG (czasami będą w tabelce z informacją o kanale, ale już po wejściu w Przewodnik mogą być krzaczki, tak jest np. na TVP1 HD). Krzaczą nie tylko kanały z transponderów Polsatu, ale też HBO HD, Fox Life HD i parę innych.

VT-50 nie ma możliwości takiego wyboru. Napisałem że krzaki mamy z transponderów Polsatu. Dziwne co piszesz, bo TVP1 HD nadaje nc+ i wszystko jest OK.

A HBO, Fox itd to kto nadaje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VT-50 nie ma możliwości takiego wyboru. Napisałem że krzaki mamy z transponderów Polsatu. Dziwne co piszesz, bo TVP1 HD nadaje nc+ i wszystko jest OK.

A HBO, Fox itd to kto nadaje?

A te kanały są nadawane właśnie z transponderów Polsatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fajnie byłoby zobaczyć w czym lepszy. czy tylko w marży sprzedawcy czy w czymś jeszcze.

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tutaj dyskutujemy, na którego Panasonica postawić, aby mieć możliwie najlepszą jakość obrazu, a tymczasem okazuje się, że szukamy nie u tego producenta co trzeba! Po dosyć długiej przerwie zajrzałem na konkurencyjne forum i tam dowiedziałem, że wedle wiadomego jegomościa mamy nowego króla jakości, pozwolę sobie zacytować: "Wczoraj robiliśmy w Bielsku Białej prezentację Panasonica 65Vt60 i Sharpa 70UQ 10. I kilka godzin porównań potwierdziło wybór Sharpa 70uq10." No panowie (Gmeru i Maciek), błagamy w takim razie o testy tego cuda! Jest szansa?

Owszem będzie, w wolnej chwili napiszę. Ten TV to faktycznie cudo. Nadaje się do wszystkiego poza oglądaniem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VT-50 nie ma możliwości takiego wyboru. Napisałem że krzaki mamy z transponderów Polsatu. Dziwne co piszesz, bo TVP1 HD nadaje nc+ i wszystko jest OK.

A HBO, Fox itd to kto nadaje?

Wątek dotyczy serii ST60 / GT60 / VT60 / ZT60, a nie VT-50. Lista cyfra+ / nc+ pojawia się w tych telewizorach po wgraniu najnowszego oprogramowania, bodajże 3.864. Od niecałych dwóch miesięcy korzystam z modułu nc+ i sprawuje się rewelacyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panasonic GT60 i problem z filmami online na WEB Browser.

Witam.

Nie moge oglądać filmów online na przeglądarce w GT60. Pojawia się komunikat "Błąd przeglądarki" i zamyka przeglądarkę.

Ogladałem filmy online na standartowej przeglądarce Panasonic`a "Web browser". Filmy oglądałem od dnia zakupu tj. 29.11.2013r, do poniedziałku, 20.04.2015r. Błąd pojawił się w ten poniedziałek.

Kto pomoże rozwiązać problem z przegladarką i filmami online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój vt60 wylądował w naprawie bo coś się zepusło na płycie głównej. Po naprawie nie potrafię zalogowac się do Picasa Web Album ? Kto wie jak się tam zalogować ? Wpisuje już jako ID: nazwa@gmail.com, sama nazwa, numerek jaki jest w linku z zdjęciami i podaje hasło do gmaila i nic. Za każdym razem Login failed !!!

Kto wie jak się zalogować do Picasa ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie... czy w modelu ST60 istnieje mozliwosc wylaczenia ekranu glownego? Chodzi mi o to, aby po wlaczeniu automatycznie wlaczal sie na np. DVB-T bez koniecznosci klikania w okno?! Jest to problematyczne dla starszej osoby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie... czy w modelu ST60 istnieje mozliwosc wylaczenia ekranu glownego? Chodzi mi o to, aby po wlaczeniu automatycznie wlaczal sie na np. DVB-T bez koniecznosci klikania w okno?! Jest to problematyczne dla starszej osoby...

w vt60 wchodze w ekrany głowne przycisk HOME na pilocie" zjeżdzam w lewo i wybieram "Pełny ekran TV"

Edytowane przez VIRUS21
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...