Skocz do zawartości
pmcomp

World War Z - 2013 Unrated Cut - blu-ray

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tylko Brad... Denzel też wyszedł ostatnio z takowej cało :)

I to w jakim stylu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czeskie sklepy potwierdzają premierę 30.10.2013 z polską wersją językową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce premiera niby 30.10, a kto w ogóle to u nas wydaje, imperial ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

20TH CENTURY FOX, SONY I PARAMOUNT PICTURES wydaje IMPERIAL CINEPIX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że wersja 3D na blu-ray bardzo słaba. No ... lepsza od Top Guna ale tu preferuję jednak 2D.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że wersja 3D na blu-ray bardzo słaba. No ... lepsza od Top Guna ale tu preferuję jednak 2D.

pozdro

Już widziałeś?

W Polsce premiera niby 30.10, a kto w ogóle to u nas wydaje, imperial ?

Skąd taka informacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O wersji rozszerzonej możemy prawdopodobnie zapomnieć, ponieważ dystrybutorem tego filmu jest PARAMOUNT PICTURES a on słynie z tego, że na rynek amerykański wypuszcza wersje rozszerzone a na europejski kinowe tak było z filmem "Strażnicy" i jeszcze innymi tytułami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już widziałeś?

Skąd taka informacja?

Każdy z Nas widział bo przecież już "leży wiadomo gdzie"... słabe 3D tak samo jak IronM3 : / Wielkie rozczarowanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O wersji rozszerzonej możemy prawdopodobnie zapomnieć, ponieważ dystrybutorem tego filmu jest PARAMOUNT PICTURES a on słynie z tego, że na rynek amerykański wypuszcza wersje rozszerzone a na europejski kinowe tak było z filmem "Strażnicy" i jeszcze innymi tytułami.

Niemcy dostaną edycję rozszerzoną. Więc pewnie cała Europa również.

flhk.jpg

Edytowane przez meaner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że wersja 3D na blu-ray bardzo słaba. No ... lepsza od Top Guna ale tu preferuję jednak 2D.

pozdro

Każdy z Nas widział bo przecież już "leży wiadomo gdzie"... słabe 3D tak samo jak IronM3 : / Wielkie rozczarowanie...

A czego tu się spodziewać po 3D ? Dla mnie filmy 3D podczas oglądania to tylko męczenie własnej głowy i katowanie własnego wzroku. I w dodatku na własne życzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze nie katowanie ale juz pisalem w ktoryms temacie, ze coraz czesciej wybieram 2D a nie 3D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego tu się spodziewać po 3D ? Dla mnie filmy 3D podczas oglądania to tylko męczenie własnej głowy i katowanie własnego wzroku. I w dodatku na własne życzenie.

Ciebie męczą, innych w tym mnie nie. Ot taka różnica.

POzdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O wersji rozszerzonej możemy prawdopodobnie zapomnieć, ponieważ dystrybutorem tego filmu jest PARAMOUNT PICTURES a on słynie z tego, że na rynek amerykański wypuszcza wersje rozszerzone a na europejski kinowe tak było z filmem "Strażnicy" i jeszcze innymi tytułami.

Obydwa filmy kiepskawe ....Iron 3 i Word War Z

Edytowane przez robertuss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie skończyłem czytać temat:

"World War Z - 2013 Unrated Cut - blu-ray".

Zdania jak zwykle podzielone, bo i różne są gusta,

czekałem na WWZ, obejrzałem w 3D i tak jak ktoś wyżej napisał d..y nie urywa,

może za jakiś czas jeszcze raz go obejrzę, a może nie.

Ostatnio BD-3D w ogóle jakaś maszynka do robienia kasy, a jakie efekty [specjalne] ten co ogląda to widzi,

Avengers 3D hmm, Thor 3D pod względem 3D lepiej wyszedł, natomiast Capitan Ameryka 3D, G.I.Joe [2 część] 3D, to totalna porażka,

cały czas mam na myśli efekty 3D, oprócz tego w 2-óch ostatnich z wymienionych, są sceny w których ziarno sypie się niczym piasek

podczas pustynnej burzy [trochę przesadziłem, ale tylko trochę ;)]

Jeśli mnie pamięć nie zawodzi to AFTER EARTH [z W. Smith'em] w kinach był w 3D, wg mnie to jedynie dobre 3D podniesie w rankingu ten film,

na razie dno.

Dla mnie osobiście najnaj 3D było w Podróż do wnętrza ziemi [z B.Fraser'em] oraz Avatar, 3. miejsce Tron, tą są dla mnie filmy referencyjne,

a pod koniec tygodnia czeka na mnie Iron Man 3 3D.

PzDR

p.s.

bywa że filmy konwertowane w locie przez TV z 2D ->3D prezentują się lepiej, np. Giganci ze stali z H.Jackman'em

Edytowane przez atobos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś wie, kiedy może to u nas wyjść, bo ta data na portalu.eu była lipna. Mam nadzieję, że w tym roku jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff...nie wiem jak można oglądać wersje "kinową" tego filmu? Czy to już norma, że w kinie, puszcza się wersje "dla dzieci" a dorośli dostają dopiero na bd wersje odpowiednia? Pytanie, po co chodzić na takie filmy do kina? Nie kapuje...Wstawiam linka do bezpośredniego porównania obu wersji:

http://www.movie-censorship.com/report.php?ID=594947

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff...nie wiem jak można oglądać wersje "kinową" tego filmu? Czy to już norma, że w kinie, puszcza się wersje "dla dzieci" a dorośli dostają dopiero na bd wersje odpowiednia? Pytanie, po co chodzić na takie filmy do kina? Nie kapuje...Wstawiam linka do bezpośredniego porównania obu wersji:

http://www.movie-censorship.com/report.php?ID=594947

Mam nadzieję,że otrzymamy taką wersję od naszego POLSKIEGO DYSTRYBUTORA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są skany BDInfo na poral.eu po których widać, że m.in. polskie wydanie nie zostało zaszczycone wersją Unrated.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...