Skocz do zawartości
Gmeru

IFA 2013: Nowa jakość dźwięku ze sprzętu Sony: Odtwarzacz audio z twardym dyskiem HAP-Z1ES + wzmacniacz TA-A1ES

Rekomendowane odpowiedzi

Klocek fajny - za 2k zł brałbym w ciemno bo konstrukcja jest niezwykle udana. Jak gra ? Jak Marantz :) Ciepło, detalicznie. Większych uwag nie mam ale to moje subiektywne wrażenie

Nie lubię pisać o moich odczuciach odsłuchowych bo każdy słyszy inaczej. W każdym razie jest dobrze by nie powiedzieć nawet bardzo dobrze a w kontekście obecnej ceny i możliwości klocuszka - wręcz rewelacyjnie

Najbardzej zaskoczyła mnie aktualizacja pozwalajaca na gapless (ze wszystkich źródełek) oraz obsługa plików 320 kHz

Budowa klocka jest zacna. Wszystko jest pięknie odseparowane i oddzielnie zasilane. Tor analogowy to solidne 2x10cm laminatu z elementami dyskretnymi. Tak powinno być! Porównując topologię sekcji analogowej większości tego typu urządzeń, można odnieść wrazenie, że wyglądają przy 7004 jak....nieporozumienie

Wokół toru analogowego nie plącze się żaden cyfrowy sygnał. Ponad sekcją analogową jest wprawdzie moduł tunera (FM i DAB+) ale wszystko jest całkowicie zaekranowane /puszka faradaya/. Wyświetlacz- OLED - wygląda przepięknie - szczególnie gdy scroll'uje text.

Jedynym mankamentem jest wg mnie tylko 1 złącze USB na dodatek umieszczone z przodu /względy estetyczne/ ale w sytuacji gdy karmimy Marantza sygnałem ze skrętki, nie ma to większego znaczenia. Dodatkowo, jeśli sprzęt działa poprzez LAN, mamy możliwość sterowania urządzeniem poprzez przeglądarkę WWW /wygodne jak diabli/

Ogólnie jestem bardzo zadowolony

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko o teście: będzie.

Trochę się to wszystko przeciąga ale też jesteśmy ciekawi.

Pewnie pmcompowi się wciśnie ; )

Styczeń-luty będzie.

Obiecanki cacanki ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoń do Sony : ) Temat całkowicie został zaniechany przez firmę na rynek polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...