Skocz do zawartości
andsie1

Harman Kardon AVR-370 test recenzja opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie źródła rozrywki w spektakularnej jakości dźwięku.

Czy jesteś gotowy na prawdziwą euforię? Nowe, przyjazne dla środowiska zasilanie cyfrowe gwarantuje najwyższą jakość pracy, likwidując jednocześnie konieczność stosowania tradycyjnych ciężkich transformatorów, a moc 125 watów/kanał oraz technologia przetwarzania Dolby® i DTS® sprawią, że dzięki AVR 370 w Twoim domu zagości prawdziwy przestrzenny dźwięk. Dzięki ośmiu wejściom HDMI®, z których jedno umieszczone jest na panelu przednim, możliwe jest odtwarzanie dowolnego nośnika wideo HD, w tym Blu-ray™, DVD, programów HDTV i gier wideo. Funkcja AirPlay i łączność Wi-Fi® to niemal nieograniczone możliwości bezprzewodowego pobierania muzyki. Obsługa i konfiguracja systemu jest łatwa dzięki intuicyjnemu, graficznemu menu HD AVR 370, pilotowi zdalnego sterowania, dostępnej aplikacji mobilnej i kalibracji EzSet/EQ™.

cgvh.jpg

yyle.jpg

gwfs.jpg

d45v.jpg

Harman Kardon AVR 370 - Specyfikacja:

  • Amplituner 7.2 z HDMI 1.4a (3D i Audio Return Channel) z obsługą niezależnej drugiej strefy (ZONE 2) oraz funkcjami sieciowymi - Airplay i DLNA
  • Moc: 7 x 125W na każdy kanał przy 0.07% THD przy 8 Ohm
  • System dźwięku przestrzennego 7.2
  • Technologia Control4 - amplituner zaprojektowany pod kątem zintegrowanych systemów domowych
  • Funkcje sieciowe przez gniazdo RJ45 - radia internetowe, streaming muzyki z różnych źródeł sieciowych
  • Technologia LOGIC 7 - zdolna do zamiany sygnału stereo w 5.1
  • Technologia Dolby Volume - dba o jednakowy poziom głośności niezależnie od źródła sygnału
  • Obsługa formatów: MP3, WMA, JPEG
Sekcja audio:
  • Dekodery: Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, Dolby Digital, Dolby Digital EX, Dolby Pro Logic II, Dolby Pro Logic IIx, Dolby Virtual Speaker, DTS-HD, DTS-HD Master Audio, DTS 5.1, DTS-ES 6.1, Discrete & Matrix, DTS 96/24, DTS Neo:6 Logic 7
  • Tryb słuchawkowy: 2-kanały, Dolby HP
  • ZONE2 - obsługa drugiej strefy z niezależną głośnością
  • Automatyczna adaptacja do pomieszczenia EzSet/EQ™
  • Zakres: 20Hz-20kHZ
  • Stosunek sygnał/szum: 100 dB
  • Zakres częstotliwości: (+0dB/-3dB) 10Hz-130kHz
Sekcja wideo:
  • Upscaling: 1080p
  • Menu w jakości HD
  • 4K video
  • Obsługa Deep Colour, xvYCC
Wejścia:
  • 7 x HDMI 1.4a 3D
  • 4 x s-video/komponent video
  • 6 x analogowe audio
  • 3 x Coaxialne cyfrowe audio (1 na froncie)
  • 3 x Optyczne cyfrowe audio (1 na froncie)
Wyjścia:
  • 2 x HDMI 1.4a 3D
  • Subwoofer
Pozostał złącza:
  • Na froncie wejście USB
  • Złącze Ethernet do odbioru radia internetowego oraz odtwarzania plików z sieci lokalnej (zgodność z DLNA 1.5)
  • Wejście dla stacji dokującej Bridge
Funkcje sieciowe:
  • Funkcja AirPlay
  • WiFi
  • DLNA 1.5
  • Bluetooth
  • Dostęp do Radia Internetowego (vTuner)
  • Wsparcie iOs oraz Android
Ogólne:
  • Przetworniki C/A 192kHz/24 bity
  • Wideoprocesor Faroudja DCDi Cinema
  • Opóźnienie sygnału A/V: 200 msek
  • Trigger Jack
  • Control 4 - certyfikat zgodności z domowym zintegrowanym, scentralizowanym systemem kontroli
  • Graficzny interfejs użytkownika
  • Zasilanie AC: 220-240V/50Hz
  • Wymiary: Szerokość 440mm, Wysokość 165mm, Głębokość 435mm
  • Waga: 12.4 kg
  • Kolor: matowo czarny

Cena - 3 499,00 zł

Pozdrawiam,

AndrzejS&

Edytowane przez Gmeru
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za parę miesięcy będziemy zmuszeni do kupna TV 4K i gdzie HDMI2.0?

Zrobią 375 za rok z HDMI 2.0 ?

2014 rok to będzie na bank 4K ale na siłę.

Jeśli gra jak wzmacniacz stereo i to w tej cenie to rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się zawsze dzwiek harmana podobał ostatno miałem u siebie 350 i było super zarówno w stereo i kinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za parę miesięcy będziemy zmuszeni do kupna TV 4K i gdzie HDMI2.0?

A specyfikacja 2.0 jest już w ogóle gotowa i zatwierdzona? bo jak na razie były tylko wzmianki że nad nią pracują?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amplitunerek niczego sobie. Jedyne co jest niepokojące z tego co czytałem na zagranicznych forach to, że z urządzenia potrafi wydobywać się buczenie. Wzmacniacz klasy D to ciekawe rozwiązanie. Szkoda, że nie ma funkcji HDMI pass through w trybie standby jak Denony. Ja ostatnio dokonałem upgrade swojego wysłużonego Denona AVR-1911 do modelu AVR-3313 i poza tym, na czym mi zależało czyli funkcjami sieciowymi, airplay itd. jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym, jakiego kopa dał moim kolumnom. Ogólnie jakość dźwięku poszła mocno na plus.

Sent from my iPad using Tapatalk

Edytowane przez spoon
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amplitunerek niczego sobie. Jedyne co jest niepokojące z tego co czytałem na zagranicznych forach to, że z urządzenia potrafi wydobywać się buczenie. Wzmacniacz klasy D to ciekawe rozwiązanie. Szkoda, że nie ma funkcji HDMI pass through w trybie standby jak Denony. Ja ostatnio dokonałem upgrade swojego wysłużonego Denona AVR-1911 do modelu AVR-3313 i poza tym, na czym mi zależało czyli funkcjami sieciowymi, airplay itd. jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym, jakiego kopa dał moim kolumnom. Ogólnie jakość dźwięku poszła mocno na plus.

Sent from my iPad using Tapatalk

Skąd przepraszam info o braku pass trough w tym Harmanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kamon: nie wiem czy się dobrze rozumiemy. Chodzi o pass through w trybie standby, czyli gdy ampli jest w tym trybie, można wybrać konkretne źródło (hdmi), jakie ma być przesyłane dalej do TV wraz z dźwiękiem. Skąd dokładnie, teraz nie znajdę, ale pamiętam, że ludzie na jakimś forum się żalili, że brak tej funkcji w HK.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AVR370 w stereo to, zdaniem redakcji, prawdziwy przełom - to pierwszy wzmacniacz wielokanałowy, który może konkurować z wysokiej klasy wzmacniaczami stereo. Redaktorzy Ecoustics.com pokusili się nawet o stwierdzenie, że AVR370 w trybie stereo dorównuje hi-endowym wzmacniaczom dedykowanym wyłącznie do odsłuchu dwukanałowego!

Hmm..., i to wszystko za niecałe trzy i pół tysia plnów? Aż trudno uwierzyć, co? :rolleyes:

Co do mocy to strona HK podaje to inaczej (i chyba bardziej zgodnie z prawdą):

■ 125W na każdy kanał, oba kanały wysterowane, przy <0,07% THD, 6/8 Ω, w paśmie 20Hz - 20kHz.

Za parę miesięcy będziemy zmuszeni do kupna TV 4K

Myślę, że nie ma takiego niebezpieczeństwa, no chyba, że będziesz chciał kumplom przyszpanować i puścić im... no właśnie, co?

Szkoda, że nie ma funkcji HDMI pass through w trybie standby jak Denony...

...oraz inne amplitunery. :)

Edytowane przez jurass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie szpan nie interesuje nie dla mnie, ale lubię mieć rzeczy uniwersalne i będę zmuszony niebawem (czas nieznany) kupić TV więc może tak być że tylko do wyboru będą 4K i co wtenczas z takim amplitunerem począć?

Ja na dzień dzisiejszy nie planuję 4K mnie to nie interesuje, więc jakoś na gwałt nie potrzebuje tego.

Po prostu martwię się na zapas.

Za to zastanawiają mnie w nim multimedia i jak będzie grał z Monitor Audio RS6 i Focal 816V, słuchałem heńka starszego modelu i niższego i był to dramat, połowy rzeczy nie było, mam wzmacniacz heńka 690 więc mi styka, i jeden duży albo nie duży minus tylko dwa głośniki :(

Co to jest sekcja video 4K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kamon: nie wiem czy się dobrze rozumiemy. Chodzi o pass through w trybie standby, czyli gdy ampli jest w tym trybie, można wybrać konkretne źródło (hdmi), jakie ma być przesyłane dalej do TV wraz z dźwiękiem. Skąd dokładnie, teraz nie znajdę, ale pamiętam, że ludzie na jakimś forum się żalili, że brak tej funkcji w HK.

jasne że w standby, dzięki za info. Dla mnie to też ważna funkcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co ci 4K jak w PL full HD dobiero raczkuje ? Programów w natywnym HD jest jak na lekastwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...