Skocz do zawartości
Gmeru

Kanały z Astry na platformie n !

Rekomendowane odpowiedzi

Problem pewnie polega na tym, ze po zmianie ustawien nbox chce pobrac ponownie liste programow... A jesli w tym momencie masz podlaczona tylko Astre to nie ma jak tego zrobic. Moze zrob to co mowisz z podlaczonym HB a dopiero w trybie ogladania zamien kable.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale jak mam zamienic kable skoro mam tylko jeden takowy ?
to jest zwykly konwerter i to wszystko ! ustawiam na ASTRE i nic - zadnych reakcji
mysle ze trzeba zmienic coś w ustawieniach n-boxa , zeby pobieral liste programow
problem w tym ze nie wiem jak to zrobic i stad moje pytanie Edytowane przez lysykp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Jest aktualizacja programów na N-BOX. Dodano 60 kanałów z Astry i 2 z HB. Z Astry jest juz full pakiet niemiecki (fajnie jest sobie porownac SAT1 SD i HD) oraz kanały muzyczne niemieckie.
Do pełni szczescia brakuje tylko mozliwosci ustawiania kanałów w dowolnej kolejności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

też chciałbym oglądać astrę na Nce :) mam talerz CP + jakiś konwenter ze sklepu RTV :angry: co muszę jeszcze dokupić, gdzie poczytam na ten temat?
Ah, mam zwykłego nboxa.

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piszę pierwszy raz więc mogą być głupoty - ale czuję, że muszę.
Szykuję się do zakupu N-ki i czekam na AMOI 40".
Chciałbym popatrzeć również na inne satelity, nie tylko H..
Wiem, że sprawę rozwiązują rozmaite konwertery oferowane na rynku, zezy czy okulary jak to nazywają.
Czy sprawy nie rozwiązuje obrotnica? Myślę, że tak,
choć nie jest możliwe oglądanie i równoczesne nagrywanie z 2-ch satelitów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie. Ktoś coś wie? Nie ma Astra HDTV Promo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na zwykłym tunerze HD też brak tego kanału i z astry 23'5E też czarny obraz, aczkolwiek pasek info pokazuje że jest 1080i, więc kanał czyny.... chyba im taśma się zatarła od zapętlenia..... hihihihi

ale można teraz popatrzec na nikodowany DISNEY CINEMAGIC HD z astry trp 12,581v, 22000, 2/3 Edytowane przez telemaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , od kilku dni nie ma programów HD z Astry 500-503. Biuro Obsługi poinformawało, że kanały powrócą za klika dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to na kanale 552 można ogladać Festival HD

Edytowane przez sts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do innych (nie eŃkowych) uzytkowników dekoderów, czy u Was operator również decyduje o nadawaniu lub nie, kanałów FTA? Doprawdy, są takie dni, tygodnie a później miesiące, że nie wiem co mam o tym myśleć. :)

Ale, ale byłbym zapomniał o arcyważnej informacji. Otóż wczoraj około 17,30 wykonałem telefon na "party line" eŃki. Chciałem złożyć kolejną, chyba już szóstą, reklamację. Połączenie nastąpiło w ciągu kilkunastu sekund, odebrał kompetentny Pan Konsultant. Chyba jestem "notowany" w ichniejszym systemie, bo żadnych zbędnych gierek słownych, przyjął i zarejestrował zgłoszenie.

Jest tak, że o złym natychmiast piszemy na forum. O dobrych kontaktach z operatorem nie wspominamy sądząc, że tak to właśnie powinno wyglądać. Tym razem postępuję inaczej. Stwierdzam, że czas połączenia z konsultantem, kompetencja, uprzejmość, spełniają już elementarne standardy w obsłudze klienta. Pozostaję w nadziei, że nie był to "odosobniony, jednostkowy, incydentalny" przypadek. :)

Edytowane przez wieslawef

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do innych (nie eŃkowych) uzytkowników dekoderów, czy u Was operator również decyduje o nadawaniu lub nie, kanałów FTA? Doprawdy, są takie dni, tygodnie a później miesiące, że nie wiem co mam o tym myśleć. :)

Co by złego nie mówić o pozostałych platformach (też mają wiele na sumieniu), to na pewno nie blokują kanałów FTA.

Mało tego. Dam Ci przykład. Kilka lat temu mój ojciec miał CP, potem zrezygnował. W zeszłym roku przy okazji wymiany kart dostał nowy kartonik i oczywiście propozycje zawarcia nowej umowy. Gdy zadzwoniłem do BOK z zapytaniem po co ta karta to usłyszałem, że mają zanotowane że ma na własność dekoder Polsatu a karta (aktywna) jest po to, żeby mógł na nim oglądać kanały FTA - również BEZ UMOWY.

Edytowane przez marcus64

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...