Skocz do zawartości
Gmeru

Kanały z Astry na platformie n !

Rekomendowane odpowiedzi

Ale trzeba przyznać, że marketing działa pięknie. No bo co tak naprawdę nam daje ta Astra? Czego tu się podniecać? Kanałami HD po niemiecku? Wogóle to co leci na SAT1 HD (on jest nadawany non stop?) i na PRO7 HD? Aż takie topowe filmy z beznadziejnym lektorem niemieckim <_< Ludzie opanujecie się....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='autorus' post='25008' date='28.11.2006, 19:47 ']
To indywidualna kwestia jak kto się czuje. Nie czekam na zmianę softu jak głupi. U mnie wszystko gra.
Jak zmienią ok, jak nie też ok. A po 10 albo później i tak wymienię na recordera. I nie będę stał od rana przed marketem. Ten etap mam za sobą . :)

Autorus
[/quote]

Dobrze gadasz!
Jak przyjade w styczniu to pewnie mnie sami beda prosic zeby wymienic bo nikt juz nie bedzie chcial :D
Wiadomo, zawsze jest szansa zeby skrojic z nas extra kase a w zwyklym niema VOD


[quote name='Mario' post='25354' date='29.11.2006, 23:10 ']
Ale trzeba przyznać, że marketing działa pięknie. No bo co tak naprawdę nam daje ta Astra? Czego tu się podniecać? Kanałami HD po niemiecku? Wogóle to co leci na SAT1 HD (on jest nadawany non stop?) i na PRO7 HD? Aż takie topowe filmy z beznadziejnym lektorem niemieckim :angry: Ludzie opanujecie się....
[/quote]

Jak znam niemcow, filmy beda lecialy z mozliwoscia wybrania jezyka, jezeli to beda angielskojezyczne wydaje mi sie ze bedzie mozna wybrac wersje orginalna :D
Oooobyyyyyyy!!!


[quote name='herman78' post='25359' date='29.11.2006, 23:35 ']
jak słysze język szwabski... scyzoryk mi sie w kieszeni otwiera... :D
[/quote]

Mam na to dobry sposob!
Zamieszac dekoderkiem i dzwiek sam zniknie, no a ftedy tylko reset (dziala telko na HDMI) :D

Ps. OGLOSZENIE !!!
Poszukuje sie panie:
wiek - 20 do 30 (mogam byc starsze)
moga byc blondynki, oby dobrze godaly :D ( po Polsku oczywiscie )
do nauki jezyka polskiego, pobyt obowiazkowy czasowy w Lloret de Mar ( puzniej wymienimy na szatynke )
Podanie wraz z aktualnym zdjeciem nalezy kierowac na priwa :D
Nimniejsze ogloszenie odnosi sie do punktu 3 i 4 -Zasady działu nTechnika-
Zalaczam rowniez moje aktualne zdjecie w raz z aktualnym hobby
[url="http://img295.imageshack.us/my.php?image=lloretmv0.jpg"][img]http://img295.imageshack.us/img295/4858/lloretmv0.th.jpg[/img][/url]
Juz mam BANA :D

Edytowane przez Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mariupa no ale bez jaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='dezerter' post='25794' date='01.12.2006, 18:21 ']
czyli na normalnym n-boxie nie beda dzialac kanaly astry ?
[/quote]
Powiem szczeze; to dyskryminacja u zarania dziejow :(
-rowne prawa dla wszystkich(n-boxow) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Mario' post='25354' date='29.11.2006, 23:10 ']
Ale trzeba przyznać, że marketing działa pięknie. No bo co tak naprawdę nam daje ta Astra? Czego tu się podniecać? Kanałami HD po niemiecku? Wogóle to co leci na SAT1 HD (on jest nadawany non stop?) i na PRO7 HD? Aż takie topowe filmy z beznadziejnym lektorem niemieckim :) Ludzie opanujecie się....
[/quote]
W Niemczech nigdy filmy nielecialy z lektorem niemieckim tylko jest tak zwany dubbing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rasizm lol czarni lepsi O_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie dziś na zwykłym nBoxie na kanałach 500 - 514 pojawiło się pare kanałów z Astry
są RTLe, Sat1, PRO7, DSF, DeluxeMusic, SkyNews oczywiście TVTrwam i pare innych
są też Anixe HD i Astra Promo HD :)

Edytowane przez ArekK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HDTVPOLSKA: A jaki to jest jak nie szwabski? Mongolski? Indoeuropejski?

Kanaly z Astry chodza na nboxie bez zadnej aktualizacji! Zaktualizujcie sobie liste kanalow, od 500 jest Astra... nic nie przestawialem, nie bylo update, Astra chodzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w tej chwili wgrywaja sie kanaly z Astry( n-box zwykly), ciekawe kiedy zmienia soft
pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masz motor czy 2 LNB


jest czarno astry nie ma -- ja mam dwa LNB a wiec trzeba jeszcze ustawic w setup dane astry


czy ktos wie i zna te dane jakie trzeba wprowadzic w setup (ten ukryta)
aby uruchomic te kanaly z Astry ?


dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam poprostu dwie anteny:

Mam przelacznik Diseqc, w ktory wpiete sa:
W LNB1: Sygnal z Anteny ustawionej na Astre
W LNB2: Sygnal z Anteny ustawionej na HB
(wiem, ze durno, bo normalnie sie zeza daje, ale miale poprostu stara antene z Astry na dachu, a na balkonie jest HB (Astra mi na balkonie nie odbiera bo jest przyslonieta przez blok)).

Oczywiscie z wyjscia diseqc ide juz do nboxa po jednym kablu.
Jasne tez jest, ze w Setup zolty 728 trzeba zmienic ustawienie, zeby uzywal diseqc.

Ale najbardziej rozwala mnie fakt, ze wychodzi na to, ze nie trzeba bylo nowego softu... wystarczylo zeby dodali kanaly do listy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Halo LEMONPL normalnie jest LNB 1-HB i LMB 2-Astra ale napisz co wpisales w LNB 2 w setup(setup -zolty-728) zeby pojawil sie sygnal

dzieki za pomoc


ja mam Monoblock Twin LNB MBT-22 0,2 dB na jednym kablu chodzi humax i odbiera obie satelity i ma na obydwoch super sygnal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie! Astra ma byc wpieta w LNB1 a HB w LNB2!

w Setup zolty 728 ustawilem: Konfiguracja: DISEQC, Wejscie LNB2

Note: Jakies dziwne rzeczy sie dzieja. Antena z Astry jest na dachu i ma 100 cm... Poziom sygnalu 80% a jakosc 100% (na HB60cm mam 70% jakosci). Mimo to kanaly z Astry strasznie rwa, pixeloza co 40 s, w diagnostyce kuleczko przy napisie TUNER robi sie czasem czerwone, mimo ze poziom sygnalu i jakosc wcale nie spada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla zwykłych nboxów aktualizacja potrzebna jest, żeby menu z diseq było widoczne, nie każdy czyta fora internetowe. Nie mam jeszcze zeza, ale jak patrzę na listę to coś mało tych kanałów z astry. W zasadzie są te o których pisali użytkownicy na forach, więc chyba czytają co piszecie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='HDTVPOLSKA' post='25831' date='01.12.2006, 18:34 ']
No nie to jest Niemiecki!
[/quote]

Ok, Nie to nie! Zgadzam sie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz lepiej... :):D:D dziekuje... wiec o czym była mowa... :D
oczywiście jestem za kanałami z astry... ale czy ich jest tak mało jak ktos wymienił...
czy to tylko te najciekawsze...??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='lemonpl' post='25825' date='01.12.2006, 20:23 ']
Mam poprostu dwie anteny:

Mam przelacznik Diseqc, w ktory wpiete sa:
W LNB1: Sygnal z Anteny ustawionej na Astre
W LNB2: Sygnal z Anteny ustawionej na HB
(wiem, ze durno, bo normalnie sie zeza daje, ale miale poprostu stara antene z Astry na dachu, a na balkonie jest HB (Astra mi na balkonie nie odbiera bo jest przyslonieta przez blok)).

Oczywiscie z wyjscia diseqc ide juz do nboxa po jednym kablu.
Jasne tez jest, ze w Setup zolty 728 trzeba zmienic ustawienie, zeby uzywal diseqc.

Ale najbardziej rozwala mnie fakt, ze wychodzi na to, ze nie trzeba bylo nowego softu... wystarczylo zeby dodali kanaly do listy!!!
[/quote]
a jaki model masz tego Diseqca bo nie wim który będzie współpracował z nboxem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='airjack' post='25829' date='01.12.2006, 18:32 ']
dla zwykłych nboxów aktualizacja potrzebna jest, żeby menu z diseq było widoczne, nie każdy czyta fora internetowe. Nie mam jeszcze zeza, ale jak patrzę na listę to coś mało tych kanałów z astry. W zasadzie są te o których pisali użytkownicy na forach, więc chyba czytają co piszecie :D
[/quote]

Mam podwójny konwerter (Astra,Hot Bird) lecz tylko z jednym wyjściem (dla C+ było OK) ale widzę że dla nboxa coś brakuje. Nie jestem fachowcem więc napiszcie po kolei co mam zrobić (prostym językiem). :)
Chciałbym oglądać wreszcie DSF.

Edytowane przez lukas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie chce tu wyjsc na kogos kto nie czyta forum ale moze mi ktos krok po kroku wyjasnic czy da sie i jak mam zrobic zeby mi na normlanym nboxie lapalo astre mam antene nki jestem zielony jezeli chodzi o satleity ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam konwerter twin na hotbirda i pojedynczego na astre i nie moge odbierać kanałow z astry , bo sie pojawia, że brak sygnału. A w "ustawieniach anteny" mam trzy zielone kółeczka, co oznacza, że wszystko działa ok. Co robić??? Do którego gniazda w nboxie rec powinien być podpięty kabel z diseqc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE DO KOŃCA BO PRO7 I SAT 1 TO NIE WERSJE HD TYLKO ZWYKLE OBECNE NA ASTRZE ROZNIACE SIE OD TYCH NA HB JAKOSCIA (WIEKSZY BITRATE KIEDYS SPRAWDZILEM NA INNYM TUNERZE) I TYM ZE MAJA DD :)))))

TRZEBA SPRAWDZIC NA JAKICH USTAWIENIACH JEST SAT1 HD I PRO7HD

NO I BRAKUJE TROCHE PROGRAMÓW MAM NADZIEJE ZE JE DODADZA Z CZASEM

I TAK POKI CO JEST COOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...