Skocz do zawartości
ROMAN38

OLEDY od LG i Samsunga już do kupienia w SATURNIE.de Od 7 999 ... Euro.

Rekomendowane odpowiedzi

Taaaa. Fantastyczna...wroc! - onanistyczna czerń.Tylko co z innymi kolorami, zwłaszcza niebieskim?

Ciekawe, ze tester nie zadał sobie trudu kalibracji, pomimo posiadania sprzętu pod ręka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okaże się jak zrobią szczegółowy test, na razie poza tym i tak rewelacja.Jasność bieli na pełnym ekranie to prawie 168 cd/m2, przy plazmach Panasa w tych warunkach mających 50 cd/m2 i braku migotania to przełom jak diabli :) .Ale powidoki chyba pozostaną jak w plazmach :( .Czas pokaże , lcd/plazmy też na początku były niedopracowane w wielu aspektach.

Edytowane przez ROMAN38

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okaze sie, ale nie po testach, tylko po czasie.

Migotanie? Albo je widzisz albo nie. Dla mnie to nie problem.

Jasnosc? Naprawde 50cd/m2 ?????.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okaze sie, ale nie po testach, tylko po czasie.

Migotanie? Albo je widzisz albo nie. Dla mnie to nie problem.

Jasnosc? Naprawde 50cd/m2 ?????.

Chyba żartujesz że nie widzisz mrugania w plazmach ? :lol: dla mnie to największa wada plazm,naprawdę mają tylko 50 cd/m2 :angry2: ale niech się tu wypowie ekspert M.K :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie widze migotania uzaleznionego od jasnosci. Na plazmie widze natomiast szum.

50cd/m2 w przypadku plazmy, jest wartoscia o tyle trudna dla mnie do ogarniecia, bo zawsze myslalem, ze taka jasnosc to wydaje moj ekran projektora, A jaka jasnosc ma Twoj VT60 w trybie 3D?

OK. Juz wiem, skad ta rozbierznosc. Piszesz zapewne o przypadku pomiaru jasnosci bialej planszy, w calosci wypelniajacej ekran.

To troche bez sensu. Plazma wszak nie sluzy (jak OLED) do oswietlania pokoju i regulator jasnosci oczywiscie zmiejszy jasnosc w przypadku zwiekszania bialej powierzchni. Jesli podlaczales kiedykolwiek komputer pod tv plazmowy to moze zaobserwowales podobne zjawisko:

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do jasności to na wielu obrazach głównie reklamach widać ten raptowny spadek jasności z dużą ilością bieli .Ten szum to widać z bliskiej odległości ale już z 4 metrów ten dithering szaleje tylko na ciemnych jednolitych kolorach np.fioletowa koszula aktora.Mój 65VT60 w 3D jest tak ciemny że chyba nie wyciąga więcej na pełnym białym tle jak 20 cd/m2 :( .Na szczęście vt60 nie ma takiego zażółcenia bieli na pełnym tle poprzez działanie ABL.Starszy VT30 chyba miał z tym problem. Ciekawe kiedy będzie okazja zobaczyć tego Oled-a na żywo ? raczej w tym roku nie zobaczy go w Polandii.

Edytowane przez ROMAN38

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Jest. Wczoraj oglądałem w Mediaku w Berlinie. Miałem pisać. Stoi obok LG :)

1dyt.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i niech teraz ktoś oceni który jest BEST of the BEST !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz tylko najważniejsze pytanie, w jakim tempie będą te ceny leciały w dół :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz tylko najważniejsze pytanie, w jakim tempie będą te ceny leciały w dół :)

Za 4 lata osiągną cenę dzisiejszego ZT60 :) i pewnie mam racje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że szybciej : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś widział te telewizory na żywo i może potwierdzić lub zaprzeczyć plotki o wypalaniu się tych modeli jak miało to miejsce w przypadku plazm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, tutaj nie ma problemu z wypalaniem się pikseli tak jak w plazmie. Zresztą cena mówi sama za siebie :). Nie mogę znaleźć oledów na saturnie, jak narazie najdroższym TV jest oczywiście 84 calowy kolos LG 84LM960V :). Poproszę o linka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, tutaj nie ma problemu z wypalaniem się pikseli tak jak w plazmie. Zresztą cena mówi sama za siebie :). Nie mogę znaleźć oledów na saturnie, jak narazie najdroższym TV jest oczywiście 84 calowy kolos LG 84LM960V :). Poproszę o linka.

Niestety ale podobno jest problem z wypalaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okulary też masz zakrzywione, moje pytanie dlaczego tyle im to zajęło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wczoraj w krakowskim Saturnie OLEDA LG. Głównie rzuca się w oczy jego funkcja krzywego zwierciadła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz lepsze skupienie obrazu w zakrzywionym, jak zobaczysz na własne oczy to zrozumiesz. Po za tym TV jest zgodny ze standardem THX (http://www.thx.com/ jest na głównej OLED LG). ...Tak, tak, wcześniej był w saturnie ale nie polskim, a teraz słyszałem że już są w saturnie, ale dalej nie mogę znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dziś wieczorem na forum...

wwhn.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...