Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam bardzo, że w ogóle spytałem, co bardziej mogłoby się spodobać, czy Gatsby, czy Furious 6. Jeśli jest tak dużo postów na temat jednego, dosyć kuriozalnego wątku odchodzącego dość mocno od tematu, którym jest Wielki Gatsby, to lepiej założyć osobny wątek na forum dotyczący szóstej części Szybkich i wściekłych i ewentualnie przyszłorocznej kontynuacji tej sagi.

A propos tematu filmu Luhrmanna, przejrzałem recenzję amerykańskiej wersji Blu-ray 3D tego filmu i widać, że opinia ma temat fabuły mocno zaważyła na ocenie, nawet mimo bardzo dobrej oceny jakości obrazu i dźwięku. http://www.blu-ray.com/movies/The-Great-Gatsby-3D-Blu-ray/70903/#Review

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dramatyzujesz.

Slabe oceny za , za film (2/5) i za dodatki (3/5) dal jak na razie tylko recenzent. Wg mnie to jest przegiecie recenzenta. Jednakze wyszlo mu w sumie 4. Gdyby jednak przyznal po 4,5 punktow za te kategorie, to i tak srednia zmienilaby sie z 4 na 4,5.

A film sie podoba, bo bezkrytyczne 5/5/5/5/5 od, puki co, jednego usera juz dostal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już pisałem, że fabuła wersji Gatsby'ego według Luhrmanna jest niewiele gorzej zrobiona niż w przypadku wersji z 1974 roku, dałbym 4. Wideo i audio - 5.

Za dodatki dałbym 4,5; bo w ocenianej wersji Blu-ray znalazło się blisko 100 minut dodatków specjalnych dość wyraźnie obrazujących tworzenie tego filmu, a na deser zwiastun z 1926 roku:

Edytowane przez 18szomi16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś myślał o zakupie Gatsby'ego na Blu-rayu w Polsce, to świeża notka o cenach: w krakowskim Saturnie wersja 2D za 79,90 zł, wersja 3D + 2D za 109,90 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze kiedy te ceny będą w końcu normalne.

40-50zł taka powinna być, im niższa tym lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie mów nigdy :)

Po następne sieci zagraniczne w Polsce nam sprzedają a nie my sami sobie.

Ach szkoda słów na to wszystko co się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...