Skocz do zawartości
Bieger

Powielenie ekranów z komputera na TV

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zarejestrowałem się na forum ponieważ mam problem z powieleniem ekranu z komputera na telewizor Philips 46PGL5507, ale od początku. Zakupiłem w dniu dzisiejszym przejściówkę z DVI na HDMI i podpiąłem telewizor do komputera, do karty Radeon HD 4870. Zainstalowałem najnowsze sterowniki Nvidii kompatybline z tą kartą. Po zainstalowaniu wybrałem opcję powielenia ekranu i moim oczom ukazał się pulpit sklonowany na monitorze, jak i na moim Philipsie, jednak obraz na telewizorze jest zmniejszony i wyśrodkowany, co tworzy wokół niego czarną ramkę niewykorzystanej przestrzeni ekranu telewziora. Od razu zaznaczę, że mam ustawione 1920 na 1080p, za równo w ustawieniach ekranu windowsa, jak i w sterowniku nvidii. Posiadam 32 bitowego windowsa 7. Próbowałem także w menu telewizora zaznaczać autodopasowanie ekranu, zoom i wszystkie inne dostępne opcje, ale bez rezultatu. Czy ktoś z Was miał może podobne problem i udało mu się go rozwiązać? Będę wdzięczny za każdą radę.

Pozdrawiam
Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki nvidii do radeona? ;| To się w ogóle dało zainstalować?

Po pierwsze dobierz odpowiednie sterowniki do swojej karty graficznej i wtedy próbuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W panelu sterowania nvidi powinna byc opcja skalowanie obrazu i musisz dac na 0. Mialem podobnie tylko, ze na karcie ati. Wchodzisz do catalyst control center/ moje plaskie panele cyfrowe i tam szukasz. Ale najpierw dojdz do ladu ze sterownikami. Ati i nvidia to 2 rozne bajki.

Edytowane przez mufek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...