Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ trochę już żyję na tym świecie i pamiętam czasy kiedy muzyki słuchało się z wypiekami z radia LUXEMBURG / radio Pionier lub bardziej zamożni radio AGA/

mam bardziej filozoficzny stosunek do obecnej muzyki /czasami przechodzi on w stosunek seksualny/.

Kiedy rodził się rock&roll / na bazie rythm&blusa / - wykonawcy po prostu umieli śpiewać i grać a muzyka nawet pop była sztuką.

Podstawowe kryteria dla muzyki wówczas to jakość a nie kasa.

Obecnie wszystko się bardzo skomercjalizowało a technika potrafi z beztalęcia wykreować gwiazdę.

Zgadzam się w każdej dekadzie jest i kicz i sztuka

Z biegiem czasu zmieniły się tylko proporcje. Obecnie niestety króluje kicz i jak się kiedyś mawiało tapeta muzyczna / muzyka do schabowego/ natomiast o perełki

muzyczne to przysłowiowa igła w stogu siana.

Swietnie to ujales- zgadzam sie z Toba w 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VH1 też jest ok;]

Ty chyba żartujesz ? Ta polska VH1 nie ma poza nazwą nic wspólnego z zachodnimi kanałami VH1. Przez jakiś czas była u nas VH1 Europe i to nie jest to samo co polskie VH1. Pamiętam jak miałem Wizję TV i wtedy miałem trzy kanały VH1 w tym był kanał VH1 Classic, dziś ten kanał jest w niektórych kablówkach. Szkoda.

Dlaczego tego kanału nie ma w pakiecie rozrywka i muzyka???

Bo z tego co wiem jest to kanał niekodowany i ogólnodostępny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wtedy grali plastik to jak nazwiesz dzisiejszą muzykę?

Dzisiejsza muzyka to tandeta Made In China, która jest robiona taśmowo w jednej fabryce na ten sam model. W latach 70, 80 i 90 tych to muzyka się wyróżniała i nikt nie śpiewał tak samo. Dziś jak słucham radia z nową muzyką lub oglądam telewizję z nową muzyką to mam wrażenie że ciągle leci to samo. A ci co grają prawdziwą muzykę, to jakoś ich nie widać i nie słychać, trzeba do tej prawdziwej muzyki samemu dotrzeć.

A co do kanału to jest znakomity. Takiego kanału mi brakowało w polskich platformach cyfrowych. Jak w telewizji nie ma nic ciekawego to puszczam Stars TV i już jest co oglądać. Cieszę się że na tym kanale mogę zobaczyć i usłyszeć Roxette, Richard Marx, Kim Wilde, Depeche Mode, Sandra, Suzanne Vega, Martika, Europe, WhiteSnake, Billy Idol, Alannah Myles i innych wykonawców.

Mam na DVD z Laser Discu koncert Roxette Sweden Live 1988, dla mnie prawdziwa magia.

http://www.youtube.com/watch?v=4-nFcleV1lM

Mam też na DVD z VHS koncert Richard Marx Live In Music Hall Koln Rockpalast 13.05.1992. Dla mnie ten koncert to też prawdziwa magia i muzyka z energią.

A jego teledyski to krótkie filmy muzyczne, rewelacja.

Pozdrowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzegorz zgadzam się z Tobą!

A przy roxettach szalałam od dziecka - taka byłam mała, że na stole śpiewałam ich piosenki - własnie ostatnio przy Stars tv to wspominałam z mamą - żałowała, że wtedy nie było powszechnych telefonów z funkcją kamery, bo chciałoby się to teraz obejrzeć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w ogóle na Stars T jest teraz akcja z głosowaniem na Top Wszech Czasów. Każdy może przesłać po 5 swoich propozycji. Dla mnie to świetna akcja, na pewno będzie sporo starej dobrej muzyki.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...