Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Od niedawna mam nc+. Natknąłem sie tu na stacje muzyczna Stars tv i naszlo mnie takie pytanie.Czy sa tu fani takiej muzyki? Jesli tak, to jakiej muzyki najczęściej słuchacie? Ja przepadam za muzyka z lat 70,80, 90. Klimat teledysków z tamych lat jest fantastyczny.Osobiscie jestem zagorzałym fanem Best Rock:) Ogolnie jestem bardzo pozytywnie zaskoczony ta stacja muzyczna. Graja dobra muzyke, nie ma tam pseudo programow i zadnej paplaniny. Wielki plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ba ten kanał to hicior ;p Sam walczyłem by znalazł się na liście ; ) Uwierz ale fanów tego kanału w kraju jest naprawdę sporo gdyż ludzie pytają o niego. A i fanów takiej muzy jest tu mnóstwo > tu siedzą "doświadczeni życiowo" ludzie mówiąc ładnie hehe ;DDDDDDDDDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często oglądam, muzyka mojej młodości leci ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lata 80 - najlepsza muza

wykonawcy z krwi i kości, fascynaci a nie tak jak dziś banda z łapanki (castingu)

W latach 80ych bylo wszystko. Mzyka łatwa lekka i przyjemna, disco na potańcówy, new romantic aż po klimaty w stylu dire straits, bee gees, zz top, omd ...europe, i jeszcze mocniejsze tematy...no i masa świetnego pop'u

można by pisać i pisać

Ostatnio dorwałem znakomite DVD Cliffa Richarda z ...89 roku. OGIEŃ !!!!!!!!!!

Współczesna muza nie interesuje mnie wogóle - z małymi wyjątkami /schiller, adelle/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardzo sie ciesze, ze nie jestem tu sam.

Cliffa Richard, oj dawno tego nigdzie nie slyszalem!!!!!

Mobor zgadzam sie z Toba, kiedys to byla prawdziwa muzyka i najlepsze teledyski moim zdaniem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki numer ma ta stacja bo znaleźć coś nie mogę??

W NC+ jest na kanale 226.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy klip i leci Tears for fears - Shout!!!

Dzięki!!!!!!!!!!!!!

Edit

Poleciał jeszcze Clapton, ACDC z River Plate, Dire Straits, U2, INXS! - wszystko najlepsze klimaty. Dlaczego tego kanału nie ma w pakiecie rozrywka i muzyka???

Edytowane przez montas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam stację STARS TV. Brakowało mi takiej muzyki, jaką tam puszczają. Jakie są wasze ulubione pasma? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz sobie wpisałem adres w necie żeby cały czas miec pod reką :). To lata mojej mlodości i pewnie dlatego tak często chce się do tego wracac. Z tym że za szczyt muzycznych osiągnięć uważam lata 70. To wlaśnie wtedy święcily tryumfy Pink Floyd, Led Zeppelin, Queen i wiele, wiele innych formacji. Wspomniany tu Clif Richard to GŁÓWNIE lata siedemdziesiąte. Podobną muzykę nadaje niemieckie Radio Energy, na czestotliwości 103,4 w Berlinie. Pozdrawiam czytających milośników muzyki tego typu.

Edytowane przez Gandalf2305

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie 226 kanał całe popołudnie leci

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wychowałem się na muzyce lat 80-ych i mam podobne zdanie jak powyżej

Pamiętam jednak, jak moi starsi kuzyni mówili wtedy, że najlepsza muza była z przełomu 60/70, "bo to co teraz grają, to plastik":)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No świetna stacja, też lubię takie klimaty, szczególnie Best Party. Świetnie rozkręca imprezę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djrobus mysle, ze kazde pokolenie mysli podobnie " za moich czasow to dopiero byla muzyka, nie to co teraz..." ale faktycznie, muza lata 80, 90 ma naprawde swoj niepowtarzalny klimat, dlatego czesto jej slucham...

Dlaczego tego kanału nie ma w pakiecie rozrywka i muzyka???

tez tego nie rozumiem (

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy klip i leci Tears for fears - Shout!!!

Dzięki!!!!!!!!!!!!!

Edit

Poleciał jeszcze Clapton, ACDC z River Plate, Dire Straits, U2, INXS! - wszystko najlepsze klimaty. Dlaczego tego kanału nie ma w pakiecie rozrywka i muzyka???

W piątek byłem na koncercie Dire Straits a właściwie The Straits który odbył się w Scarborough Spa w sali jakieś 400 (tak czterysta) osób i OGIEŃ .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wychowałem się na muzyce lat 80-ych i mam podobne zdanie jak powyżej

Pamiętam jednak, jak moi starsi kuzyni mówili wtedy, że najlepsza muza była z przełomu 60/70, "bo to co teraz grają, to plastik" :)))

Jeśli wtedy grali plastik to jak nazwiesz dzisiejszą muzykę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wtedy grali plastik to jak nazwiesz dzisiejszą muzykę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, ze w latach 90-tych bylo coś plastikowego - ale taki urok show-biznesu ;)

Był Dj bobo i te od u lalala, ale była też Toni Braxton, Whitney Houston czy Jakcson. A dziś tez nie wszstko jest denne. Np. taki Daft Punk, albo Lana Del Ray - dla mnie są świetni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, bo to wszystko to kwestia gustu, w kazdej dekadzie bylo , jest i bedzie troche kiczu i awangardy... dla kazdego cos innego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ trochę już żyję na tym świecie i pamiętam czasy kiedy muzyki słuchało się z wypiekami z radia LUXEMBURG / radio Pionier lub bardziej zamożni radio AGA/

mam bardziej filozoficzny stosunek do obecnej muzyki /czasami przechodzi on w stosunek seksualny/.

Kiedy rodził się rock&roll / na bazie rythm&blusa / - wykonawcy po prostu umieli śpiewać i grać a muzyka nawet pop była sztuką.

Podstawowe kryteria dla muzyki wówczas to jakość a nie kasa.

Obecnie wszystko się bardzo skomercjalizowało a technika potrafi z beztalęcia wykreować gwiazdę.

Zgadzam się w każdej dekadzie jest i kicz i sztuka

Z biegiem czasu zmieniły się tylko proporcje. Obecnie niestety króluje kicz i jak się kiedyś mawiało tapeta muzyczna / muzyka do schabowego/ natomiast o perełki

muzyczne to przysłowiowa igła w stogu siana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Stars tv to normalnie jak wehikuł czasu. Odpalam, siadam na kanapie i razem z tymi klipami wracają wszystkie wspomnienia. Przy tej piosence kiedyś się całowałem, a przy tej moja żona powiedziała, że jest w ciąży, a to był nasz ulubiony kawałek na studiach... Tękniłem za taką muzyką w telewizji. Same klasyki i sama klasa!

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...