Skocz do zawartości
prourug

zakup wd tv hd media

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie czy jest sens kupować tego playerka

http://allegro.pl/wd-tv-hd-media-player-optyczne-wyjscie-audio-i3411784725.html

Jak sprawa wygląda z obsługą polskich napisów?

Z tego co widzę na stronie wd najnowszy soft jest z 2009 roku http://support.wdc.com/product/download.asp?groupid=1004〈=pl

Czy ten sprzęt jest jeszcze w jakiś sposób wspierany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę zabytkowy już jest ten player. Nowego softu od dawna nie widziałem. Generalnie czyta mkv 720p bez problemu, o 1080p można zapomnieć. Napisy obsługuje z polskimi fontami.

Ja go używam od czasu do czasu jako przenośnego sprzętu do oglądania na wyjazdach, bo jest malutki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co można obecnie kupić żeby było na czasie - jestem zielony w tym temacie. Potrzebuje czegoś co obsłuży dźwięk po optyku albo coaxialu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od niedawna posiadam WD Tv Live z 3 gen. i jestem bardzo zadowolony z zakupu i działania tego urządzonka. Odtwarza wszystko łącznie z 3d. Na razie działa bez zarzutu. Przeczytaj specyfikację sprzętu na stronie WD lub obejrzyj testy na YT i w tedy zdecydujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raffal dzięki za info - generalnie zazwyczaj oglądam mkv w 720 bo nie widzę sensu na 32 calach odpalać 1080. Szukam czegoś taniego bo właśnie trafił mi się amplituner Yamacha HTR-5630RDS z zestawem głośników i szkoda go nie wykorzystać po złączu optycznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WD player tam były jakieś dwa rodzaje ale nie pamiętam, to bardzo dobry player i śmiga na nim wszystko, od 720 do 180 50p nie pójdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem go kiedyś, swego czasu to był jeden z pierwszych playerów. 1080p czytał na pewno. Z tego co pamiętam to chyba czasem się przycinało , ale generalnie szło.

Z wad to wolne działanie menu. I ogólnie jeden z pierwszych na rynku, więc nie ma co porównywać do obecnych, ale był ok swego czasu, nie czytał txt, tylko srt.

Obecnie to bym zainwestował w dongle na androidzie, np MK808, przede wszystkim dlatego, że szybko działa, mozna sterować myszką, ma przeglądarkę www, możliwość wgrywania nowych andriodów i cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie Blu-Ray LG BP325, cena 240 zł.

Po USB czyta wszystko, napisy też.

Polecam też zrobić aktualizacje oprogramowani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seba_Fan

O co ci chodzi z tym 50p.

Wydan filmowych w sieci takich nie uswiadczysz. Kolega chyba o materialach z kamery nie pisze, zreszta swoje wideo moze krecic i telefonem, gdzie 30p to i tak max.

Rownie dobrze moznaby wymagac zgodnosci z H.264 High Profile 10bit 4:2:2 - akurat takie materialy kraza po sieci.

Tyklo ktory player takie cos odgrywa..? ;)

A aplikacje H.265/HEVC juz tuz, tuz, za rogiem....

Po co mieszac czlowiekowi w glowie.

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo 50p niektórzy mają i WD odtwarza, ale nie za dobrze to mu idzie.<br />Tyle, że nie wiesz chyba o co chodzi jak pisałem odnośnie tego BD, dla mnie ważne jest, żeby BD odtwarzacz miał AVCHD 2.0 bo czemu ma nie mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seba_Fan

Z kontekstu wszystkich Twoich wypowiedzi, mozna raczej wysnuc wniosek, ze kladziesz nacisk na odtwarzanie 1080p50, co w konkretnie tym watku. poswieconym WD TV HD, wydaje sie byc zbedne. Chyba, ze dopytujesz sie o te 50p, tylko dlatego, ze zaczales rozwazac zakup low-endowgo BD, poprzedniej generacji, dla siebie, w co szczerze watpie.

Byc moze jestem w bledzie, ale wydaje mi sie , ze mozliwosci playera zwiazane z obslugiwanymi formatami napisow, zmiana wielkosci czy koloru czcionki, mozliwoscia korzystania z serwisow on-line, czy VoD, albo nawet sterowanie przy pomocy smartphonea ( BD playery LG nowej generacji maja rowniez mozliwosc powielenia i wyswietlania ekranu smarthone'a / tabletu czy notebooka na TV), moga byc bardziej przydatne z punku widzenia typowego uzytkownika, a przynajmniej zakladajacego watek, niz mozliwosc plynnego odtwarzania 1080p50/60.

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie, że wszystko jest ważne (uniwersalność), a przecież 50p to nie jakiś tam wymysł z kosmosu, nie wiem czemu się tak uczepiłeś.

Więc czemu ma player ani BD nie odtwarzać AVCHD 2.0.

Na tym koniec, szkoda przedłużać to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... mam tego wd , mam też ps3 i inne badziewia - wd czyta 50p ( np. panasonic sd 700 (około 30 Mbps / VBR) , z innej beczki mkv 24p ponad 40 Mbps/VBR) bez problemu w przeciwieństwie do ps3 które leży i kwiczy .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie nie, obraz się rozjeżdża z dźwiękiem.

Jaki masz soft?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...