Skocz do zawartości
Maciej Koper

TEST: Panasonic X60 najtańsza plazma 2013! TX-P42X60

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm to tak ale szukałem prostego telewizora za rozsądną cenę, bez 3D, WiFi i innych udziwnień...

Nikt nie każe korzystać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo wyprodukowanie takiej plazy bez tych dodatkó byloby drozsze niz z dodatkami ....

skoro w chipach jest zintegrowane wszystko to produkowanie dodatkowo inych chipów bez niektorych funkcji tylko zwiekszyloby koszta produkcji tv w ogole .... a blokowanie programowe niektorych funkcji nie ma sensu bo i tak kto by to odblokowal jak z tV samsunga sprzed lat albo w BD pionera/panasa ....

poza tym jesli cos sie sprzedaje za 3500-4000 i ma iles tam funkcji to jaki jest sens sprzedawac to samo hardwareowo za 1000 czy 1500zł mniej jesli koszty produkcji sa takei same ? kto dolozy brakujaca kase do poograniczanych programowo telewizorów?

nikt nie bedzie produkował golców, których produkcja kosztuje tyle samo co w pełni wyposazonych tV ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm to tak ale szukałem prostego telewizora za rozsądną cenę, bez 3D, WiFi i innych udziwnień...

przecież jest lg 50pn6500 za ~2000zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie szukam TV bez bajerów dobry obraz :

Nie zależy mi na 3d, aplikacjach internetowych obraz przede wszystkim!

Moje dane:

1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 4x4m
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2,5
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? Zazwyczaj na wprost
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? stać
6.Jak słońce świeci w pokoju ?pokój jest na stronę południowo wschodnią po godz. 17 brak słońca, dodatkowo wrazie w są rolety

7.Jaki masz obecnie telewizor ? 32 lcd 100hz - Panasonic
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? dobrą płynność, ładny ostry obraz dla laika, ładny głos
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? nc+
10.Jakie urządzenia ? dvd, dekoder, wieża Technic +Tonsil
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? czasem 2, weekend 5 dziennie
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Nie mam preferencji
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? sport, bajki, czasem filmy i programy edukacyjne

14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? NIE
15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? NIE
16.Preferencje co do marki ? w grę NIE wchodzi Samsung
17.Preferencje co do wielkości? 42 cale
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? wolne działanie menu,smużenie, wolne przeskakiwanie między programami
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? popołudniu, wieczorami
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 2500 tys
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? nie musi

Proszę o sugestię i dziękuję !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewno,że warto,bierz póki jeszcze są i nawet się nie zastanawiaj.Rodzicom kupiłem prawie rok temu i są bardzo zadowoleni:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz moze zdjecia jak Ci sie sprawuje? Ja chcialem go do konsol starszej generacji jak i sygnału sd/hd . Ale rodzicom sie nie podoba bo plazma nie modna tylko LED

Sent from my RM-914_eu_euro1_327 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęć niestety nie posiadam,a rodziców weź do sklepu i pokaż im jakie są kąty na ledach to ich przekonasz do plazmy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ta plazma mimo biednego wyposażenia lepsza niż jakiś Led do 2000zl. Tylko jak jest z powidokami ? Ma jakies zabezpieczenia?

Sent from my RM-914_eu_euro1_327 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...