Skocz do zawartości
BoDeX

Koniec odtwarzania pirackich płyt na odtwarzaczach OPPO ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to typowa zagrywka jankesów. Napisać że goli, p....., krawaty wiąże, a jak już sprzedadzą "wszechumiące" cudo, to się zrobią poprawni i jeszcze utrudnią powrócić do poprzedniego softu. To nieuczciwa zagrywka, zrobić funkcjonalność w pierwszych firmware naopylać towaru a później coś usunąc.Od począdku powinny być jasne zasady. W dodatku ich "inwormatyk" wsypał bug w postaci nieumijętności czyania formatu mkv 24p.Kupując oppo przeczytałem na stronach dystrybutora ze wspiera mkv i 24p, Teraz stoi bubel za trzy koła bo tnie filmy i nie można niczego oglądać co jest 24p. Oppo to nie żaden cud świata, to normalny porzdny odtarzacz z wysoką marżą w EU. Takie poprawne chciało być sony ze swoimi odtwarzaczami dvd (niska, średnia klasa) nie czytając divx czy napisów - skończyło na śmietniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to typowa zagrywka jankesów. Napisać że goli, p....., krawaty wiąże, a jak już sprzedadzą "wszechumiące" cudo, to się zrobią poprawni i jeszcze utrudnią powrócić do poprzedniego softu. To nieuczciwa zagrywka, zrobić funkcjonalność w pierwszych firmware naopylać towaru a później coś usunąc.Od począdku powinny być jasne zasady. W dodatku ich "inwormatyk" wsypał bug w postaci nieumijętności czyania formatu mkv 24p.Kupując oppo przeczytałem na stronach dystrybutora ze wspiera mkv i 24p, Teraz stoi bubel za trzy koła bo tnie filmy i nie można niczego oglądać co jest 24p. Oppo to nie żaden cud świata, to normalny porzdny odtarzacz z wysoką marżą w EU. Takie poprawne chciało być sony ze swoimi odtwarzaczami dvd (niska, średnia klasa) nie czytając divx czy napisów - skończyło na śmietniku.

Problem z 24p będzie poprawiony w najnowszym firmware, a w oglądaniu 24p nie widzę problemu, jedyną niedogodnością jest fakt ze jest konwertowane do 50/60 klatek ale w żadnym wypadku nie blokuje to możliwości oglądania tak nagranych filmów, może jedynie denerwować wielbicieli czystego 24p. Widać tez jak małą masz wiedzę o rynku odtwarzaczy Blu-ray że narzekasz na bak wsparcia formatu ISO w najnowszych OPPO, ta niedogodność dotyczy WSZYSTKICH ODTWARZACZY BLU-RAY WYDANYCH W CIĄGU OSTATNIEGO ROKU i będzie również dotyczyć tych sprzedawanych w przyszłości, producenci aby móc wprowadzić tego typu urządzenie do sprzedaży muszą spełnić szereg warunków jak choćby przymusowe zastosowanie zabezpieczenia Cinavia oraz blokada obsługi ISO i nie wynika to z ich chęci bycia poprawnym!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego agjarosław, cieszy mnie twoja głęboka wiedza, ale martwi szybka ocena innych. Rozumiem że jesteś najmądrzejszy.... i dobrze takich potrzeba. Tylko jak już cuś inteligentnego napiszesz to sprawdź czy aby piszesz do tego co trzeba. Olewam format iso. Nie zrzucam filmów , przerabiam wszystkie kupione płyty w formay mkv, flac... bo 700 CD, 200 DVD i 100 Bly-ray to dla mnie za duży śmietas w domu, wolę dwa dyski twarde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olewam format iso. Nie zrzucam filmów , przerabiam wszystkie kupione płyty w formay mkv, flac... bo 700 CD, 200 DVD i 100 Bly-ray to dla mnie za duży śmietas w domu, wolę dwa dyski twarde.

Jeśli na płycie BD jest Dolby TrueHD lub HD Master to co robisz z tym dźwiękiem konwertując do Mkv , wyrzucasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kultowych pozycji i koncertów zostawiam same krąki. Co do bajek dla dzieciaków i typowej rozrywki wybieram audio DD lub DTS PL .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...