Skocz do zawartości
-Oldboy-

Dexter sezon 8 czy będzie emitowany w NC+ ?

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne w Seriale+ za jakiś czas :lol:

Po pół roku w Canal+ :lol::lol:

Naiwnie myślą, że ludzie dalej trzęsą się na roczne "nowości" filmowe, które większość dawno widziała (kino, vod, płyty, net), podczas gdy dzisiaj jedynym towarem premium są właśnie dobre seriale - ekskluzywny kontent emitowany równo z amerykańską premierą, którego nie można dostać nigdzie wcześniej. No i sport live oczywiście.

Edytowane przez robert robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie gdyby istniało "n" to dzisiaj czy jutro byłby do zobaczenia na vod seriale.Mamy jednak inny twór i zobaczymy go kiedyś tam albo i wcale.Kolejna wtopa nc+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie,k......

Jutro będzie już do pobrania z netu :)

Miałem nadzieje, że zobaczę serial normalnie bez kombinacji, ale tak się nie da :(

Gratulacje NC+, dziękuje :( Tylko możliwość oglądania ligi angielskiej trzyma mnie przy tej platformie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jutro się dowiem z ciekawości kiedy będzie ze źródła.

Pewnie gdyby istniało "n" to dzisiaj czy jutro byłby do zobaczenia na vod seriale.Mamy jednak inny twór i zobaczymy go kiedyś tam albo i wcale.Kolejna wtopa nc+.

Dexter nigdy nie był tak szybko na nce. Zawsze było gdzieś 5-6 odcinków do tyłu więc nie ma co przesądzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dexter 8 na 100% będzie w seriale+ ale tak jak w nce czyli z poślizgiem względem US.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dexter 8 na 100% będzie w seriale+ ale tak jak w nce czyli z poślizgiem względem US.

Bardzo dobra wiadomość, dziękuje :)

Może wiesz jak duży będzie poślizg ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co nie mam wiedzy. Jak tylko będę wiedział dam znać.

Ja nie wytrzymam ... zresztą taki SERIAL muszę oglądać w HD i 5.1 więc na pewno odpuszczam czekanie.... bo wątpię by taka była jakość patrząc na przeszłość : /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pięknie,k......

Jutro będzie już do pobrania z netu :).

Pobrania? Czemu nie nazwiesz tego wprost?

BTW od dzisiaj dostepna Drogowka na blu-ray ... w sklepie. Zakupilem.

Do pobrania jak piszesz byla od dawna. Poczekalem. Na pewno bylo warto pomimo ze bylem w kinie.

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie z tym Dexterem to jest mały problem. Nie ma jak legalnie tego obejrzeć w Polsce w HD i 5.1 : ( I pewnie dłuuuuuuuuuuuuuugo nie będzie. Ja jakoś nie widzę nawet 1 sezonu na BD z PL. Żeby takich seriali nie było w HD w kraju? Porażka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Możliwości zobaczenia serialu w HD to u nas nigdy nie będzie.Na dvd wyszedł u nas tylko do 5 sezonu. Dlatego kupiłem wydania blu ray na amazonie i i kończę robić sobie customy. Tyle w temacie.

Edytowane przez angola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 sezon Dextera bedzie na jesieni (zapewne wrzesien) w nc+ w serwisie Seriale+ ... zostawie to bez komentarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pobrania? Czemu nie nazwiesz tego wprost?

BTW od dzisiaj dostepna Drogowka na blu-ray ... w sklepie. Zakupilem.

Do pobrania jak piszesz byla od dawna. Poczekalem. Na pewno bylo warto pomimo ze bylem w kinie.

Pozdro

Hej, jesteś niesprawiedliwy :(

Płacę abonament za kanały premium, chciałem, miałem nadzieje, że serial będzie emitowany w NC+,a tu zonk :(

Edytowane przez -Oldboy-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co nie mam czasu i nawet nie próbuję. Pewnie zacznę oglądać na dekoderze. Bo teraz to bym chyba musiał się zamknąć ;p tyle już odcinków było...

Ale ciekawość mega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na n-seriale jest już pierwszy odcinek dextera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaj... z tym Dexterem. Jestem już po obejrzeniu 6ego odcinka VIII sezonu i jakoś akcja słabo się rozkręca. Myślałam że ostatni sezon to będzie mega łał i ostre pranie mózgu ale słabo trochę... W sumie poprzedni (VII) był o niebo ciekawszy. No nic, czekam, może trochę się zadzieje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...