Skocz do zawartości
MEGA-TEST

MEGA-TEST: Panasonic ST60 50" TX-P50ST60 – najkorzystniejszy telewizor 2013 roku?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pytanie odnośnie wyjścia dźwięku. Czy telewizor wypuszcza poprzez optyka DD 5.1 i DTS 5.1 w przypadku takich formatów dźwięku np. z konsoli czy zewnętrznego odtwarzacza ? Chciałbym wreszcie puścić dźwięk jednym kablem z tv do amplitunera (amp bez hdmi) i mieć z bani podłączanie kilku kabli optycznych/coax z każdego urządzenia z osobna. Mój stary Panas 42PY85 puszcza jedynie 2.0 :( .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie wyjścia dźwięku. Czy telewizor wypuszcza poprzez optyka DD 5.1 i DTS 5.1 w przypadku takich formatów dźwięku np. z konsoli czy zewnętrznego odtwarzacza ? Chciałbym wreszcie puścić dźwięk jednym kablem z tv do amplitunera (amp bez hdmi) i mieć z bani podłączanie kilku kabli optycznych/coax z każdego urządzenia z osobna. Mój stary Panas 42PY85 puszcza jedynie 2.0 :( .

Witam,

Właśnie z tym dźwiękiem 5.1 z telewizora to bardzo dziwna sprawa. Mam podłączony xbox i nrecorder po hdmi z tv a dźwięk po optyku do wzmacniacza jest 2.0. Z kolei gdy podłączę do telewizora dysk z filmem w 5.1, to na amplitunerze mam też 5.1 (DD lub DTS). Nie wiem od czego to zależy. Próbowałem szukać jakiś opcji w menu "dźwiek" ale nic nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HBO HD, czy można pozbyć się takiego migotania np. na twarzach itp.? Jest to strasznie irytujace. Redukcja szumów MPEG jest na auto a IFC na minimum. Zmiana na pośrednie czy maks to obraz jest tragiczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest w ustawieniach zaawansowanych? Ustawienia zaawansowane są nieaktywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trzeba zmienić tryb obrazu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, jeśli zmienię na prawdziwe kino czy ustawienia własne to opcje są aktywne..

Tylko, że do oglądania telewizji chyba najlepszy jest tryb obrazu normalny, może ktoś podać uniwersalne ustawienia do telewizji? Z braku czasu kalibracja jeszcze będzie musiała poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ten TV czyta pliki txt ? Mam film na pendrive , film mkv ładnie odtwarza lecz nie potrafię go zmusić do wyświetlenia napisów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupiłeś ?? i ile Cię on kosztował ??

na ole.ole (czyli euro sieciowe) za 3679 .. ale patrzyłem przed chwilą i już jest powyżej 3700

Panowie czy ten TV czyta pliki txt ? Mam film na pendrive , film mkv ładnie odtwarza lecz nie potrafię go zmusić do wyświetlenia napisów .

chyba tylko problem z rozmiarem czcionki jest (regulacja wielkości), ale tego na 100% nie wiem... ?

Edytowane przez grz3si3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba tylko problem z rozmiarem Trzcionki jest (regulacja wielkości), ale tego na 100% nie wiem... ?

http://bit.ly/1cNUmHv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się kończy zaufanie do słownika w przeglądarce, przez chwile nie wierzyłem że to możliwe, ale jest w zawartości taki wyraz jak Trzcionka mimo iż przez chwilę myślałem że to Trzcianka... oczywiście chodziło o czcionkę.

Myślę że samo odsyłanie do słownika z powodu iście czeskiego błędu, jest trochę śmieszne i pokazuje brak poczucia humoru u Moderacji, ale co tam, niech będzie .... odbije to sobie w czasie kalibracji :P

Edytowane przez grz3si3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

1.przymierzam sie do zakupu telewizora z tej seri o przekontnej ekranu 42" . czy moge byc pewnien ze bedzie on posiadal takie same parametry obrazu i funkcje jak opisywany model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drugie mojepy tanie w tym artykule mowa jest o kalibracji , mozna ja samemu przeprowadzi ?

z gory dziekuje wszystkim za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest pytanie z cyklu, czy samodzielnie wyremontuję mieszkanie, położę flizy itd.

Oczywiście że można samemu przeprowadzić kalibrację, trzeba wszakże spełnić 2 warunki, wiedzieć jak się to robi czyli posiadać odpowiednią wiedzę i doświadczenie, no i dysponować odpowiednim sprzętem, czyli kalibratorem i komputerem z odpowiednim softem. Jeśli spełnisz te dwa warunki, to i samodzielnie przeprowadzisz kalibrację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

1.przymierzam sie do zakupu telewizora z tej seri o przekontnej ekranu 42" . czy moge byc pewnien ze bedzie on posiadal takie same parametry obrazu i funkcje jak opisywany model?

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem wczoraj, uwidaczniają się przy odległości 30-50 cm dalej zanikają, ale kto ogląda tv z 50 cm.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam dwa pytania:

1. Czy można podłączyć st60 pod komputer? W opisie tv pisze, że nie ale przecież ma wejście Hdmi, a mój komputer jest na kablu hdmi podpięty teraz po LG więc jak to tutaj wygląda???
2. Czy tv mogę powiesic na stanie i oczywiscied bedzie wyzej niz ja bede siedzial bo cos czytalem ze obraz wtedy sie przyciemnia bo zmienia sie kąt widzenia. Czyli jakbym chciał go mieć na sciane to musi byc na wysokośc moich oczu w linii prostej?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad2. Mój wisi na ścianie, nie na wysokości oczu i jest ok. Kąty zauważysz z odległości 50 cm , powyżej tej odległości praktycznie nie są zauważalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super. Dzięki za odpowiedź. Jedna wątpliwośc mniej. A co do pkt 1? Choć wydaje mi się ze spokojnie mozna go połączyc z komputerem za pomocą kabla hdmi ale chcialbym zeby ktos to potwierdził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...