Skocz do zawartości
shamman

PS64D8000 Pęknięcia na ramkach :-(

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam, mam telewizor od września 2011 roku, niestety w moim egzemplarzu po kilku miesiącach użytkowania w górnej i prawej części zaczęły pojawiać się na ramce pęknięcia które do teraz się pogłębiają i powiększają, po południu podrzucę zdjęcia, telewizor idzie na gwarancje (w zasadzie chciałbym żeby ktoś z serwisu do niego przyjechał i zdecydował co z tym robić bo nie wyobrażam sobie jak go transportować bez oryginalnego kartonu). Ktoś może miał albo ma podobny problem? Pęknięcia pojawiają się na otaczającej stalową ramkę małej ramce z chyba plexi albo szkła. Telewizor wisi, jest idealnie wypoziomowany itp.

20130524075421.jpg
Uploaded with ImageShack.us
20130524075444.jpg
Uploaded with ImageShack.us
Edytowane przez shamman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to przeczytalem to sie przerazilem! Od razu po powrocie do domu sprawdze dokladnie moj egzemplarz.

A na czym wieszales telewizor? Moze masz jakies nietypowe rozwiazanie i przez to TV podlega jakims naprezeniom? Moj wisi na wieszaku od Samsunga.

Co producent na to powiedzial?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, u mnie to samo.

Plasma SAMSUNG PS51D550 - kupiony jakieś półtora roku temu

Stoi na oryginalnej podstawie.

Pęka ramka obudowa na górze - pojawiają się ryski - najbardziej centralnie, mniej po bokach.

Dzisiaj zauważyłem i szukałem w internecie czy ktoś ma ten sam problem bo ciekawe co powie serwis?

Może że rzucaliśmy telewizorem.

Dobrze że jest nas tu już dwóch - czyli sytuacja się powtarza.

Jeśli inni też mają taki problem to wpisujcie.

Będziemy mieli jakieś podstawy przy zgłoszeniu w serwisie, że ten problem występuje często.

pozdrawiam Artur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ostatnio podobny problem z panasoniciem ST60, ramka zaczęła odchodzić.Problem zgłoszony do serwisu, przyjechali i zabrali tv do Warszawy.Tydzień później telewizor wrócił z nową ramką.Oby u ciebie serwis samsunga postąpił podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem u siebie pęknięcia szklanej ramki w samsungu UE 46 seria 6800 do końca gwarancji mam 1 miesiąc, proszę o informacje na temat ewentualnych reklamacji czy napraw przez serwis. Czytając powyższe wpisy stwierdzam, że jest to wada fabryczna, leżąca po stronie np. kleju, lub samego tworzywa, ale wygląda to źle, bo pęknięcia postępują. Najbardziej widoczne są w górnych narożnikach i górnej ramce. Jak ktoś ma doświadczenia z serwisem, proszę o informacje jak do tego podchodzą artek0574@tlen.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...