Skocz do zawartości
Jasiek_31

PIONEER BDP-450-K - Custom Firmware.

Rekomendowane odpowiedzi

No i sprawa sfinalizowana, wszystko pięknie śmiga na najnowszym CFW. Znajdę chwilę dziś lub jutro to opiszę szczegóły.

pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po większych testach CFW HDSIR PRO - 2013 AUG 01 (Registered). Pięknie działa po NFS i SMB udostępnianie plików i katalogów - wszystkie .mkv co mam różne czyta BDP-450 bez kłopotu, działa BDMV po sieci z pełnym menu, BD3D ISO także bardzo dobrze z menu i bez ścin. Działa podstawianie zewnętrznych napisów np srt. Pliki audio FLAC, APE, SACD, DVD ISO wszystko śmiga lux. Jak dla mnie rewelacja, może konkurować w tej materii sieciowej z Oppo.

Player bardzo szybki, dysk BD widzi w kilka sekund po włożeniu.

Jedna ważna rzecz - dla serwera haneWin NFS Server 1.2.11 nalezy ustawić w pierwszej zakładce wielkość pakietu 'Maximum NFS transfer size' koniecznie na 4096 bajtów - wtedy działa wszystko bardzo płynnie i dobrze.

Dalsze info wkrótce.

Pozdrawiam,

Edytowane przez Payti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po większych testach CFW HDSIR PRO - 2013 AUG 01 (Registered). Pięknie działa po NFS i SMB udostępnianie plików i katalogów - wszystkie .mkv co mam różne czyta BDP-450 bez kłopotu, działa BDMV po sieci z pełnym menu, BD3D ISO także bardzo dobrze z menu i bez ścin. Działa podstawianie zewnętrznych napisów np srt. Pliki audio FLAC, APE, SACD, DVD ISO wszystko śmiga lux. Jak dla mnie rewelacja, może konkurować w tej materii sieciowej z Oppo.

Player bardzo szybki, dysk BD widzi w kilka sekund po włożeniu.

Jedna ważna rzecz - dla serwera haneWin NFS Server 1.2.11 nalezy ustawić w pierwszej zakładce wielkość pakietu 'Maximum NFS transfer size' koniecznie na 4096 bajtów - wtedy działa wszystko bardzo płynnie i dobrze.

Dalsze info wkrótce.

Pozdrawiam,

Super.

Dzięki za info a teraz pytania o sprawdzenie ;)

Czy czyta pliki cue (lista odtwarzania dla na przykład obrazów płyt CD ale nie tylko) zarówno dla plików pojedynczych plików jak i dla wielu plików?

Czy można ustawić zasoby sieciowe które chce się podłączyć czy za każdym razem przeszukuje sieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie plików .cue nie widzi, trzebaby pisać pewno do HDSIR Team by dodali obsługę. Mnie w sumie na tym nie zależy.

Co do zasobów to to co skonfigurujesz w serwerze NFS jako udostępnianie to wyszuka raz na początku - klik 'NFS search' i przeszuka i potem już

cały czas są dostępne. Jak coś dołożysz np. katalog, klikasz ponownie by przeszukał i odświeży. SMB też działa ale wolniej z natury rzeczy niż NFS.

Przeszukiwanie jest osobne.

Nie jest to taki typowy player sieciowy wiadomo ze scraperem, ale mi zależało głównie na tym by była obsługa BDMV i BD3D ISO oraz BD ISO z pełnym menu.

Na dodatek jest czytnik BD z płytki i wywalona Cinavia ;) oraz przełączanie z kodu regionów.

Pozdr,

Edytowane przez Payti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie plików .cue nie widzi, trzebaby pisać pewno do HDSIR Team by dodali obsługę. Mnie w sumie na tym nie zależy.

Co do zasobów to to co skonfigurujesz w serwerze NFS jako udostępnianie to wyszuka raz na początku - klik 'NFS search' i przeszuka i potem już

cały czas są dostępne. Jak coś dołożysz np. katalog, klikasz ponownie by przeszukał i odświeży. SMB też działa ale wolniej z natury rzeczy niż NFS.

Przeszukiwanie jest osobne.

Nie jest to taki typowy player sieciowy wiadomo ze scraperem, ale mi zależało głównie na tym by była obsługa BDMV i BD3D ISO oraz BD ISO z pełnym menu.

Na dodatek jest czytnik BD z płytki i wywalona Cinavia ;) oraz przełączanie z kodu regionów.

Pozdr,

Dzięki za info.

Tego cue trochę szkoda ale teraz nie mam więc aż tak płakał nie będę, ilość plusów jest zdecydowanie większa.

Jak skończą mi się służbowe podróże to odezwę się po poradę jak najprościej i najpewniej przesłać kasę do Chin ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po większych testach CFW HDSIR PRO - 2013 AUG 01 (Registered). Pięknie działa po NFS i SMB udostępnianie plików i katalogów - wszystkie .mkv co mam różne czyta BDP-450 bez kłopotu, działa BDMV po sieci z pełnym menu, BD3D ISO także bardzo dobrze z menu i bez ścin. Działa podstawianie zewnętrznych napisów np srt. Pliki audio FLAC, APE, SACD, DVD ISO wszystko śmiga lux. Jak dla mnie rewelacja, może konkurować w tej materii sieciowej z Oppo.

Player bardzo szybki, dysk BD widzi w kilka sekund po włożeniu.

Jedna ważna rzecz - dla serwera haneWin NFS Server 1.2.11 nalezy ustawić w pierwszej zakładce wielkość pakietu 'Maximum NFS transfer size' koniecznie na 4096 bajtów - wtedy działa wszystko bardzo płynnie i dobrze.

Dalsze info wkrótce.

Pozdrawiam,

Może dokładna instrukcja krok po kroku jak zamówić, sfinalizować odtwarzacz i zakup oprogramowania.

Pozdrawiam,

AndrzejS&

Edytowane przez andsie1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta. Kupujesz nowy BDP-450 może być z V2.09 firmware. Potem na konto HDSIR Team trzeba przelać 100 USD, ja to robiłem z ING, z opcją przelew walutowy i opcją pokrycia kosztów całkowicie przeze mnie - chodzi o opłaty za transfer przez banki do Chin, do nich ma trafić pełne 100 USD. Koszt banku własnego 40 PLN, koszty transferu do Chin i przyjęcia przelewu 10USD. W sumie wyniosło mnie niecałe 400 PLN.

Ładujesz firmware ze stronki http://www.hdbest.cn/cs/

- JUN 08 2013 -->> http://pan.baidu.com/share/link?shareid=3138841685&uk=1224943847

najlepiej z tego powyższego linku (to drugi alternatywny na stronie) bo z pierwszego miałem błąd podczas próby update, skopany plik chyba.

Ładuje się normalnie z pendrive zgrywając rozpakowane trzy pliki poprzez update z 'USB storage' wg instrukcji obsługi.

Potem trzeba odczytać MAC i kod BDP450: xxxx-xxxx-xxxx-xxxx z menu System Information.

Podesłać te dane im na maila i przyślą mały plik mtk_sn_file_XyXy.bin do aktywacji. Potem ten plik .bin zgrać na pena włożyć w player i wstukać/wybrać HOMEMENU ---> Initial Setup ---> 6666 potem Enter i nastapi aktywacja.

To wszystko. Można cieszyć się z CFW. Na dziś dzień jeszcze nie działają poprawnie wszystkie znaki PL diakrytyczne w napisach poprzez mechanizm JBDIY ale walczę z tym i pisałem do nich o poprawkę.

Fajnie działa JBDIY do własnego formatowania czcionki napisów i kolorów oraz położenia. Znaki diakrytyczne można spokojnie też zastąpić normalnymi konwertując plik .srt np. ą -> a, ć -> c itp. i wtedy mamy OK z napisami. Mi na diakrytycznych nie zależy tak bardzo.

Poprawnie zaś znaki diakrytyczne PL działają dla wbudowanego mechanizmu Subtitle w player z pliku .txt w UTF-8 dla MKV ale to wiadomo, jedna czcionka i jedno położenie stałe.

Wczoraj dostałem też najnowsza poprawkę CFW - BDP-450_SP_20130806_upgrade_09.04

Świetnie działa SACD, zarówno z płytki jak i z ISO z dysku i po NFS.

pozdrawiam,

Edytowane przez Payti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem jeszcze dodać - po aktywacji plikiem .bin jeśli się player sam nie zrestartuje wykonać pełen reboot po 10 sek (OFF/ON) by

wystartowały odblokowane funkcje.

Aktualna wersja, którą sprawdza się: wstukać/wybrać HOMEMENU ---> Initial Setup ---> 6666 potem Cancel

snz3.png

Pozdr,

Edytowane przez Payti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za przetarcie szlaku. Mam BDP-LX55 i się od dłuższego czasu zastanawiam nad tym softem, i cały czas odstraszał mnie ten dziwny sposób płatności opisany na rosyjskim forum. Jeżeli jednak można wykonać normalny przelew SWIFT-em, to znacząco upraszcza sprawę.

Czy chiński firmware bez aktywacji działa tak samo jak oficjalny Pioneer-owski, czy też kompletnie uniemożliwia korzystanie z odtwarzacza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez aktywacji/rejestracji działa jak normalny soft Pioneera ale GUI będzie po angielsku (są dwa języki, angielski i chiński pozostawione) i nie będzie przeglądarki neta bo ją i języki usunęli by miejsce we flash zrobić na przeróbki. Piszę o wersji najnowszej CFW HDSIR PRO 01.08.2013. W starszych jeszcze przeglądarka była ale języki też tylko angielski, chiński i chyba w V4.04 rosyjski jeszcze.

Pozdr,

Edytowane przez Payti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem na chwilę w ramach testów (bez rejestrowania) oprogramowanie z JUN 08 2013 do swojego BDP-LX55.

Podstawowe różnice jakie wykryłem względem fabrycznego V03.18 to:

- pełne wykorzystanie możliwości wyświetlacza. O ile wcześniej na wyświetlaczu były tylko cyfry bądź litery, to teraz na lewo pojawiła się cała plejada znaczków typu "LAN", "24p", "HDMI1" itd, zmieniających się oczywiście w czasie w zależności od funkcji odtwarzacza. Trochę wg mnie zaśmiecały wygląd wyświetlacza, ale może to kwestia przyzwyczajenia

- Do Picasy i Youtube doszły dodatkowe aplikacje sieciowe: Netflix i Pandora, zapewne skopiowane z amerykańskiej wersji softu. Pandora nie pozwala się uruchomić w Polsce (może przez proxy by poszło, nie próbowałem), a Netflix.się zwiesił przy próbie uruchomienia.

- faktycznie tylko dwa języki GUI

- Region dla DVD się ustawił na coś niepolskiego.

Niestety ta ostatnia różnica dyskwalifikuje dla mnie używanie niezarejestrowanego chińskiego softu jako zamiennik fabrycznego. Wgram go sobie ponownie dopiero przed zakupem rejestracji, jeżeli się w końcu zdecyduję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Region dla BD i wydaje mi się ze dla DVD też powinien dać się zmienić kodem. Kod do zmiany regionu to: 9999.

Wstukać/wybrać HOMEMENU ---> Initial Setup ---> 9999 i tam powinien być wybór.

Ale czy w niezarejestrowanej da się to zrobić to nie wiem.

Pozdr,

Edytowane przez Payti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, próbowałem tej i innych kombinacji.

Efektem wklepania kodu 9999 w tym menu było złośliwe przełączenie HDMI w tryb 480p/576p :) Więc raczej udostępnili taką możliwość tylko tym co kupili soft.

Ale teraz z ciekawości sprawdziłem co robi ten kod na oryginalnym sofcie - i tak samo przełącza to HDMI. Teraz to już nie wiem czy tak od zawsze było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja też mam już CFW zainstalowany i aktywowany.

Wszystko działa tak jak w opisach na forach i co najważniejsze bez problemu odczytuje wszystko z NAS'a.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa wersja CFW 5.10 HDSIR.PRO 2013.10.01 z poprawkami (BDP-450, LX55) testowane na BDP-450:

- zwiększona gdzieś dwukrotnie szybkość startu playera (BDP-450) po włączeniu

- dodana obsługa plików .cue (narazie nie dla APE)

- BDMV - dla katalogu z filmem (na NFS lub dysku) dodano obsługę uruchomienia filmu z pliku .m2ts bez BD menu. Na prawej strzałce '>' oznaczamy katalog BDMV 'ptaszkiem', następnie wchodzimy do niego Enter'em i możemy wybrać np. największy plik .m2ts do odtworzenia. Bez oznaczenia katalogu BDMV działa jak dotychczas - film startuje jak dysk BD z menu.

- zmiana kodu wyboru regionu na '8520'

Wcześniejszy changelog CFW:



Modified firmware 5.10. HDSIR.PRO OCT 1 2013 Software Improvement description:

1. improved boot speed, just five seconds or so.
2. increase the list of music files, CUE support, when playing music files with the CUE file, it will automatically pop song list for your choose to play, APE files do not support CUE function.
3. to increase the maximum file BDMV Blu-ray disc playback features intelligent and browsing, right click on the tick BDMV directory, and then confirm that they can carry out the BDMV directory browsing. If at any one M2TS video file, right-click on the tick, and then Confirm playback, auto play maximum file.
4. to change the area code: 8520
Tip: Play Max BMDV largest M2TS file, srt subtitles are placed with the original disk, as in BDMV sibling directory name freely.

For player: BDP-450, BDP-LX55

---------

Modified firmware 5.10. HDSIR.PRO AUG 1 2013
See changes in the previous firmware
Separate search for a network NFS and SMB / CIFS
Improved positioning of the embedded subtitles original discs BD / DVD. Use the Subtitle button to adjust
Restored standard switching systems for TV PAL / NTSC
In the external subtitle JBDIY added the ability to install an external font
Fixed loading external subtitles by default on the CHS or SHN subtitles
Ability to use. LRC files for viewing text while playing music
In response to complaints from users remove foreign video services
Information about the software is displayed in its original form, for easy reference to the service center. To view the actual software version, use the secret code 6 6 6 6.
For player: BDP-450, BDP-LX55
The NFS client when connecting to the server:
-on lock, rsize = 8192, wsize = 1024, proto = udp, async
---------
Modified firmware 5.10. HDSIR.PRO JUN 8 2013
See changes in the previous firmware
Playing DVD.iso
Fixed. Sorting files
Fixed. Work SMB / CIFS ball without NFS shares on the network
Fixed. An empty folder is NFS / SMB / CIFS in the absence of access rights
For player: BDP-450, BDP-LX55
Playing DVD.ISO:
Insert the disc into the player DVD-V/DVD-A (disk capacity must be greater than ISO)
After its launch, double-click [sTOP] button and do not remove the disc from the tray
Sign in Home Media Library - Video
Select the desired file and DVD.ISO play it
---------
Modified firmware 5.10. HDSIR.PRO APR 30, 2013
See changes in the previous firmware
Fixed playback SACD ISO
Fixed NFS. Name display
Fixed SMB / CIFS. Windows 7
Fixed to work with external subtitles. Delay 0.5 seconds
Fixed to work with external subtitles. Download DIY settings file
Changed the secret code to activate the firmware 6 6 6 6
Changed the secret code to change the region's 9 9 9 9
For player: BDP-140, BDP-150, BDP-440, BDP-450, BDP-LX55
---------
Modified firmware 5.10. Diamond Enjoy MAR 23, 2013
See changes in the previous firmware
Playing SACD.iso
Changing the format of firmware version: Model: Diamond Enjoy <date>
For player: BDP-450, BDP-LX55
Playing SACD.ISO:
Insert the player SACD / SACD-R disc
After its launch, double-click [sTOP] button and do not remove the disc from the tray
Sign in Home Media Library - Video
Select the desired file and SACD.ISO play it
---------
Modified firmware 5.09
See changes in the previous firmware
Fixed problems with friezes when playing ISO images Blu-Ray
Fixed a problem with playing a 2D/3D images, which caused slow down the player
The possibility of replacing the external subtitle font
Changing the format of firmware version: Model: File Activation <version> <date>
For player: BDP-140, BDP-150, BDP-440, BDP-450, BDP-LX55
---------
Modified firmware 5.08
See changes in the previous firmware
Fixed. Menu. Spot when choosing a network device
Fixed. Regime change display external subtitle SRT could lead to a crash
Fixed. The conflict in the work of the external subtitles in BDJ discs
NFS. Add external subtitles when playing BDMV / ISO
Fixed. Playing BDMV / ISO. Play Button
Fixed. Playing BDMV / ISO.
For player: BDP-140, BDP-150, BDP-440, BDP-450, BDP-LX55
---------
Modified firmware 5.01
See changes in the previous firmware
Increased recognition speed USB device is 10 times
Faster loading video from USB 2 times
Fixed to work with external subtitles
Fixed. The player is not overloaded after flashing
Fixed. When multiple files with external subtitle file is loaded by default, the same name as the video
Placed only on the firmware with a modified key to authenticate the firmware (5.00 +)
For player: BDP-140, BDP-150, BDP-440, BDP-450, BDP-LX55
---------
Modified firmware 5.0
See changes in the previous firmware
Fixed defects firmware 4.04
Improved playback of files on an NFS
Improved playback of files on SMB / CIFS protocol
Fixed to work with external subtitles
Supports up to 18 external subtitle files
Changed the key to sign the firmware
Changed the secret code to activate the firmware 1 1 2 2
Changed the secret code to change the region 5 5 6 6
Changed the key to verify the authenticity of the firmware. There can not be rolled back to the old firmware
The algorithm activation firmware. The activation code can only be bought on a Chinese website
For player: BDP-140, BDP-150, BDP-440, BDP-450
Activation of modified firmware versions 5.0 and above
We get the Chinese to the key (file mtk_sn_file_XyXy.bin)
Copy the file to a USB device
Insert the USB device into the player
Go to the HomeMenu -> Initial Setup -> dial 1 1 2 2 and in the fields to manually enter the serial number did not write.
Just click OK and the message about the successful activation. Click OK.
If the player did not responsible 10 seconds - do reset button power.
---------
Modified firmware 4.04
See changes in the previous firmware
Posted play files using NFS
Posted play files via SMB / CIFS
For player: BDP-450
---------
Modified firmware 4.03
See changes in the previous firmware
Removed cinavia for DVD
Support Disc 3 TB
Support drive ext2/3/4
Repaired sorting files
In the information about the currently playing track field Chapter (Title) displayed characters
For player: BDP-140 * No Activation * RS-232 Russian, BDP-150 * RS-232 Russian, BDP-440, BDP-450
---------
Modified firmware 4.02
See changes in the previous firmware
Improved work with external subtitles
For player: BDP-140, BDP-440
---------
Modified firmware 4.01
See changes in the previous firmware
Removed work Cinavia
Improved work with external subtitles BD3D
For player: BDP-140, BDP-440
---------
Modified firmware 4.0
See changes in the previous firmware
Support for external SRT subtitles when playing Blu-ray discs
Support for external SRT subtitles when playing ISO / BDMV
Posted changable size, color, time offset credits through the user interface
Improved playback of BD
Player has become less responsive to third-party remotes (spontaneous inclusion)
OSD language only English and Chinese
Index Zoom buttons and remote control are reversed.
there is no ability to play web content
For player: BDP-140, BDP-440
---------
Modified firmware 3.03
See changes in the previous firmware
OSD interface is changed to the official firmware interface
In the OSD language is Russian
There is the ability to play Web content
For player: BDP-140, BDP-440
---------
Modified firmware 2.0
Warning: Flash Player may cause it to malfunction. All you do is at your own risk.
Added change in the region during DVD and Blu-Ray discs
Added playback BD-ISO with menus
Added play BDMV with the menu
Added play FLAC files
OSD interface models from Pioneer BDP-41X0
The firmware must be activated
Modified firmware plays without activating the alleged formats specified number of times. After that pretends factory
For player: BDP-140

Pozdrawiam,

Edytowane przez Payti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opis Payti, super robota, osobiście potwierdzam że wszystkie zmiany wymienione działają.

Pozdrawiam.

Nowa wersja CFW 5.10 HDSIR.PRO 2013.10.01 z poprawkami (BDP-450, LX55):

- zwiększona gdzieś dwukrotnie szybkość startu playera (BDP-450) po włączeniu

- dodana obsługa plików .cue (narazie nie dla APE)

- BDMV - dla katalogu z filmem (na NFS lub dysku) dodano obsługę uruchomienia filmu z pliku .m2ts bez BD menu. Na prawej strzałce '>' oznaczamy katalog BDMV 'ptaszkiem', następnie wchodzimy do niego Enter'em i możemy wybrać np. największy plik .m2ts do odtworzenia. Bez oznaczenia katalogu BDMV działa jak dotychczas - film startuje jak dysk BD z menu.

- zmiana kodu wyboru regionu na '8520'

Wcześniejszy changelog CFW:

Pozdr,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam odtwarzacz BDP-450 od 2 tygodni i po wielu testach różnych softów mam zainstalowany CFW 5.10 nie aktywowany i chciałbym go zastąpić starszym oprogramowaniem 4.04 ale playerek nie pozwala mi na zmianę na niższy soft, czy jest na to jakiś sposób i czy mogę wrócić do fabrycznego oprogramowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam co prawda BDP-LX55, ale z tego co pamiętam, powrót do oryginalnego fabrycznego softu z najnowszego Mr Gao Qing polegał na wyciągnięciu z archiwum tylko pliku BDP-LX55_V03.18.bin, zmiany jego nazwy na BDP-LX55_SP.bin, i wgraniu go z pendrive'a. Z góry przepraszam jeżeli w BDP-450 to nie jest takie proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz DeDragonSlayer ale mi się wydaje że to chyba nie ten sposób ze zmianą nazwy pliku, bo każdy soft ma tą samą nazwę

BDP-450_SP.bin nie ważne jaka wersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym zainstalował soft BDP-450_SP-downgrade czy wtedy mógłbym zainstalować wersję 4.o4 z aktywacją i jakie uboczne skutki wywoła downgrade softu, bo mam wrażenie że Blu-ray działa już nie stabilnie po testach na różnych wersjach oprogramowania. Najbardziej mi zależy na odtwarzaniu ISO lub folderów kopi płyt Blu-Ray, mam parę filmików z wakacji zgranych do formatu blu-ray z menu, posiadam też Arive 210HD Player ale ona potrafi tylko otworzyć pierwszy film z ISO bez możliwości wyboru.

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam. :)

Dodam że na początku zainstalowałem soft ze strony rosyjskiej 2.09 żeby można było wgrywać CFW

Edytowane przez AKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam BDP 150, zakupiłem soft i teoretycznie otrzymałem wersje 5.10, podałem SN i potem otrzymałem plik mtk_sn_file_XyXy. Gdy miałem go aktywować pokazało mi się okienko „nadania hasła” nie uzupełniać nic kliknąłem ok i dostałem potwierdzanie że zapisano (czy to tak powinno wyglądać ?). Numer SN zniknął i została sama wersja (BDP-150 305.18 RU)

Mam problem z siecią.. nie działa pojawiła się opcja „Network Search” po jej uruchomieniu player szuka sieci (pauza w odpowiedzi) i koniec, wraca do życia bez zmiana, brak komunikatu, brak sieci... po prostu nic się nie stało...

Test połączanie i youtube chodzi.

Ratunku... bo już mi brak pomysłów

Edytowane przez razorBD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja mam niestety wersję 2.12 i po pobraniu pliku z rosyjskiej strony 2.09 odtwarzacz nie chce go zobaczyć (pojedyńczy plik bin,bezpośrednio na usb). Jest jakiś sposób na downgrade?

Edytowane przez boro-przemo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam niestety wersję 2.12 i po pobraniu pliku z rosyjskiej strony 2.09 odtwarzacz nie chce go zobaczyć (pojedyńczy plik bin,bezpośrednio na usb). Jest jakiś sposób na downgrade?

Owszem jest, wszystko masz na tej rosyjskiej stronie:

http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=60:3656-4

A jak nie tam to tutaj też jest obszerny wątek na ten temat:

http://www.xtremeplace.com/yabbse/index.php?topic=152102.915

Osobiście jednak polecam zakup u chińczyków bo wtedy nie ma kombinacji i zawsze najnowsze CFW działa.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...