Skocz do zawartości
Gmeru

Xbox One: następca Xboxa 360! Microsoft odkrywa karty.

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś więcej ? Jak NC+ działa z XO ?

Sam już nie wiem czy brać XO czy PS4 ? Obu nie chcę, bo miałem PS3 i X360 i prawie nie wychodziłem z chaty 36_1_42.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak to możliwe, że PS4 jest tak małe mając praktycznie to samo w środku co Xbox One?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak z autami. Japończycy zrobią to samoco amerykanie, tyle że 2x mniejsze. I z "żarciem" jest tak samo ;)

Byłeś kiedyś w US i jadłeś ich prawdziwego hamburgera ? Mega size :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadę za miesiąc z dzieciakiem to se zapodam :) Tylko oczywiście nie do jakiegoś MAC'a ... :)

Xbox jest ogromny bo MS nie chce po raz kolejny umoczyć się na serwisie konsoli. Dużo wentylacji i wolnej przestrzeni ma zapobiec przegrzewaniu. Zasilacz wywalony poza budę to mniej ciepła wewnątrz. Nie mógł być wbudowany ponieważ jest on znacznie wydajniejszy od PS4'owego. Musi zasilić nie tylko konsole ale i Kinecta który sam z siebie jest jakby oddzielnym komputerem, niezależnie chłodzonym....

Zamówiłem Xbox One ale z PL dystrybucji. Za duże ryzyko by ciagnac z Amazona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie lecisz, ale w Chicago u " Mike Ditka's" mają pyszne żarło ;)

Taaa, to chyba te znaki na niebie pokazują coś innego. I pewnie się skończy, że obie konsole wylądują pod moim TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej do Waszyngtonu na mecz Gortata :)

W okolicach Chicago mam rodzinkę - może tam kiedyś też wlecę jak się kontakty poodświerza

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie lecisz, ale w Chicago u " Mike Ditka's" mają pyszne żarło ;)

Taaa, to chyba te znaki na niebie pokazują coś innego. I pewnie się skończy, że obie konsole wylądują pod moim TV.

Wyznaje tą samą teorie co ty, Xbox one już zamówiony a jak wyjdzie ps4 to zaraz lecę do sklepu. Podłączam obie pod tv i sprawdzam co mi bardziej pasuje. Modlę sie tylko

,że mi przypadnie do gustu jedna a synowi druga bo jak nie to czeka mnie los taki jak ostatnio. Kupiłem ps3 i xbox 360 ,synowi musiałem kupić drugie ps3. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyznaje tą samą teorie co ty, Xbox one już zamówiony a jak wyjdzie ps4 to zaraz lecę do sklepu. Podłączam obie pod tv i sprawdzam co mi bardziej pasuje. Modlę sie tylko

,że mi przypadnie do gustu jedna a synowi druga bo jak nie to czeka mnie los taki jak ostatnio. Kupiłem ps3 i xbox 360 ,synowi musiałem kupić drugie ps3. :D

Maniak!!!

Wysłane z mojego GOCLEVER za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam jak zrobią odtwarzanie BD 3D, wiem wiem to jest konsola ale X stawia na all in ONE wiec brakuje podstaw do bycia takim urzadzeniem

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dziś dojechał mój XONE w wersji Day One Edition :D

Sent from my iPhone 5S using Tapatalk 2

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy to temat o WiiU?

Do mnie dziś dojechał mój XONE w wersji Day One Edition :D


Sent from my iPhone 5S using Tapatalk 2

I jak wrażenia? Jakie masz gry? Łączyłeś już może telewizję kablową albo satelitarną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie mam Forzę, FIFĘ i Ryse. Ograłem na razie porządnie tylko FIFĘ. Generalnie konsola sprawia dobre wrażenie, pad jest mega wygodny a dash działa szybko. FIFA wygląda świetnie, publika dużo lepsza niż w wersji na x360. Nie podłączałem jeszcze NC+ ale dziś spróbuję.

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety się pochorowałem stąd cisza z mojej strony. Ale trzeba przyznać, że FIFA wygląd o niebo lepiej niż wersje na stare konsole. Skok jest ogromny wręcz. Byłem mocno zdziwiony, że na takim tytule zatrzymam się na dłużej. Jest mega żyleta. Nie ma najmniejszych ząbków. Kibice super zrobieni. Jest plastik ale za to wszystko gładkie jak pupa niemowlaka ;) Dopiero w tym tygodniu ruszę sprzęt na poważnie.

Aha, podłączyłem dysk (NTFS) ale za nic go system nie widzi. To normalne prawda? raffal sprawdzałeś coś w tym temacie? Bo ja się gubię w tych kafelkach ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmeru czy FIFA w wersji na PS4 nie posiada polskiego komentarza? Gdzieś to wyczytałem, ale wierzyć mi się nie chce.

Wysłane z mojego ZTE V987 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wieść gminna niesie - nie da się wymienić wewnętrznego dysku. Jest tam jakiś extra poufny obszar /nie do skopiowania/ bez którego sprzet nie wystartuje

czyli jak dysk padnie = serwis

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani na XO ani na PS4 niema PL. Nic nie ma PL. Nawet okładki. Z przecieków wiem, że byli dystrybutorzy co chcieli ale niestety blok ze strony firm (za duża kasa za mało sprzedanych na dzień dobry...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wieść gminna niesie - nie da się wymienić wewnętrznego dysku. Jest tam jakiś extra poufny obszar /nie do skopiowania/ bez którego sprzet nie wystartuje

czyli jak dysk padnie = serwis

No do niego nie ma dostępu więc w sumie to nie dziwne ; ) Szkoda... pozostanie USB. To męczące. Nie kumam takiego rozwiązania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tym bardziej ze najlepiej taki dysk systemowy wymienić na jakiś SSD a gry wrzucać na zewnętrzny 7200 RPM 1-2 TB (500 GB przy przymusowej instalce każdej jednej gry to masakrycznie mało)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani na XO ani na PS4 niema PL. Nic nie ma PL. Nawet okładki. Z przecieków wiem, że byli dystrybutorzy co chcieli ale niestety blok ze strony firm (za duża kasa za mało sprzedanych na dzień dobry...).

Hmm powiem tak - słabo, bardzo słabo... Nie ukrywam że polski komentarz sporo emocji dawał ;)

Wysłane z mojego ZTE V987 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż przy PS4 różne opinie idą o SSD. Nie zawsze śmiga to jak należy. No i ta cena... a 1GB by się przydał jako standard. Co to jest 500GB przy aktualnych instalkach na nowej generacji : / Tym bardziej boli w Xie ten brak wymiany dysku. Nie cierpię plączących się dysków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w przypadku kiedy konsola nie ma oficjalnej premiery w danym kraju to ciężko spodziewać się, że będzie ona jakoś wspierana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...