Skocz do zawartości
kristobal

Transport plazmy

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się składa, że jestem zmuszony przewieźć plazmę 50" Panasonica do innego mieszkania. Problem jest taki, że nie posiadam oryginalnego pudła. Co więc zrobić? Wiem, że musi być pionowo. Może więc owinę kocem, kołdrą, zwiążę, postawię pionowo dopcham poduszkami i jakimis kartonami żeby sie nie ruszała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się, że mam dać odpowiedź:) A więc, to było tak: owinąłem plazmę kocem, związałem sznurkiem, kolejna warstwa to kołdra i znów sznurek:). Na tylnym siedzeniu były już poduszki, postawiłem tam plazmę, z przodu również dopchałem jakimiś torbami z ciuchami, wypchaną walizką podróżną, więc telewizor nie miał prawa się ruszyć i miał naprawdę dobrą amortyzację. Bez problemu przewiozłem 25 km. Potem tylko trzeba było zanieść do mieszkania, zawiesić na ścianie.... i wszystko ok, działa pięknie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź żonę ;)

Ja tak przewiozłem mojego LCD'ka - co prawda 40 cali, ale bardzo dobrze się nim opiekowała na tylnym siedzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiozlem 42" owinięte w koc na stojąco za przednimi siedzeniami 150km - żyje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość radzę owinąć folią bąbelkową. No i na przyszłość warto sobie zachować karton od telewizora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiozłem LCD 46 cali na tylnym siedzeniu w samochodzie , co prawda w kartonie, ale płasko bo na stojąco się nie mieścił. A wlaściwie nie zupełnie płasko tylko ukośnie. Przejechał ok 200 km. Problemem bylo wyjęcie kartonu z samochodu bo się jakoś tam zaklinował i nie chcial wyjść. :angry: Na siłę wyszarpnęliśmy. :P Teraz, po ponad dwóch latach, czasem myślę, że trochę ryzykowałem. A wtedy "trochę" kosztował. To był Sony HX900. Do dziś działa ok. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...