Skocz do zawartości
dominv

Aktywne okulary bluetooth- zamiennik

Rekomendowane odpowiedzi

Juz jest info na ost str o panasonic vt 50 pasuja 4100!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy najnowsze okulary 3D Samsunga SSG-5100GB działają z plazmami Panasonica z serii 50?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SSG-5100GB Działają z plazmami serii 50. Od środy używam ich z 65st50 i wszystko jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś używa okularów 3D Samsunga SSG-5100GB do panasonica ST60.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy masz porównanie bezpośrednie z okularami z kompletu? Bo 70PLN za okularki to jest dobra cena, w porównaniu z prawie 290 za Panasa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam model okularów dodawany do ST, nie róźnią się niczym, Maciek sprawdzał przy kalibracji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki obecnie jest bardzo dobry zamiennik okularów 3D (aktywne) do Panasonica z serii GT60?

@Maciej Koper - dzięki za szybką odpowiedź.

Edytowane przez GameKeeper71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tanie samsung SG-5100gb, okulary sharpa...

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A czy spotkał się ktoś z zamiennikami do Philipsa PFL5507?

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego wynika że, okulary Samsung SSG-5100GB będą działać również z Panasonic TX-P50XT50E ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, kupiłem okulary Samsung SSG-5100GB, współpraca z Panasonic TX-P50XT50E bardzo dobra , sprawdzałem także na Panasonic TX-P42GT60E i tu, tak samo, okulary działają bez zastrzeżeń. Szybko porównywałem obraz uzyskany przy pomocy SSG-5100GB i Panasonic TY-ER3D5MA , ja różnic nie widzę ( zastrzegam, poświęciłem na to pięć minut ) , może przez Samsunga obraz jest nieco jaśniejszy... Oczywiście przy SSG-5100GB, nie mamy info na ekranie komunikacji i stanie baterii ale zaoszczędzone dwie stówki, każą szybko zapomnieć o tej "niedogodności"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Samsung SSG-5100GB z P65VT60E i wszystko jest ok, poza wspomnianą niedogodnością w postaci braku info na ekranie komunikacji o stanie baterii. Na początku myślałem, że się nie synchronizują z TV bo brak jest jakiejkolwiek reakcji telewizora na synchronizację okularów Samsunga sposobem podanym w instrukcji telewizora. Ale ku mojemu zaskoczeniu mimo pozornego braku synchronizacji czy braku info o synchronizacji, po włączeniu okularów Samsunga pojawił się piękny obraz 3D. Czy ten typ tak właśnie ma i takie zachowanie przy synchronizacji na linii Panasonic - Samsung jest normalne? Czy można to jakoś sprawdzić w ustawieniach, że TV widzi okulary?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zakupiłem na aledrogo za 2x 54zł okularki SSG-5100GB (oryginał ze ściereczką i instrukcją fabrycznie zapakowany) do TV P65VT60E, różnica jest tylko wielkość rozmiaru LCD na kożyść TY-ER3D5MA bo te są delikatnie większe. Samsungi śmigają na 120hz, różnicy w jakości nie widzę żadnej - po za tym że dziecku teraz nie spadają z głowy :).

Są też na Ebay'u różne modele wystarczy w wyszukiwarkę wpisać markę tv i model, ceny od 12$ z free ship.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

chciałbym się do was zwrócić z prośbą o pomoc w doborze alternatywnych okularów do mojej plazmy. Aktualnie posiadam Panasonica TX-P46GT30E. Niestety mimo upływu ponad roku od zakupu oryginalne okulary ciągle trzymają wysoką cenę, a potrzebuję 4 sztuki.

Będę wdzięczny za pomoc i wskazanie ewentualnego zamiennika.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dołączam się do pytania. TV Panasonic seria as640. Dedykowane okulary ty-er3d4 kosztują 260 zł ... Słyszałem, że będą pasować samsunga ssg-5100gb ale chciałbym się upewnić przed zakupem na "ślepo" :) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w sklepie, sprawdziłem, kupiłem, wszystko w porządku. SSG-5100GB pasują do Panasoniców z serii as640 :) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...