Skocz do zawartości
BoDeX

CYFROWY POLSAT KONTRATAKUJE ! :) Aktualizacja oferty.

Rekomendowane odpowiedzi

Po jajcach zwiazanych z oferta nc+ zastanawiam sie nad CP. To, ze maja gorszy sprzet to rozumiem, ale chyba jesli chodzi o jakosc obrazu HD na TV 46" to raczej nie ustepuje nc+?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy jaki kanał. Tu nawet nie chodzi o platformę. Tylko o kanał. Są z lepszym HD i gorszym HD. Dużo większe znaczenie ma to jaki masz telewizor i co on robi z obrazem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam KDL-HX853 i zalezy mi na jak najlepszej jakosci telewizji. Jesli nie ma roznicy to wybor pada na CP jesli jest to jestem w stanie doplacac te 20 pln do oferty nc+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem 3 lata temu CP i pakiet mini z ich dekoderem mini, same kanały SD, telewizor 32" Panasonic LCD HDready. Wcześniej miałem Nkę i było naprawdę widać róźnicę w jakości tych samych kanałów (wtedy tylko SD mogłem porównać).

Potem po CP znowu wróciłem do Nki, już z czarnym dekoderem, kanałami HD i na tym samym 32" LCD obraz był bardzo dobry. Nie mogłem narzekać.

Parę miesięcy temu jednak zmieniłem telewizor na Panasa 50st50 i zobaczyłem jeszcze lepszą jakość tych samych programów.

Teraz zamierzam znowu wrócić do CP, ale już pakietu Premium z kanałami HD i też się tak zastanawiam czy zobaczę różnicę z tym co mam teraz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, dla wielu ta oferta była do tej pory wystarczająco dobra. Tylko wytłumaczcie mi bo nie rozumiem po co do tej pory 2,5 mln klientów n i C+ siedziało u nich? Przecież mogli wybrać CP !!!

Tak Wam było tak dobrze a teraz nagle biadolicie że aż czytać się nie chce. Chłopaki nie płaczą. Zaciskać zęby i wypowiadać umowy ale przestańcie pisać że was wkurwiono, oszukano, zawiedziono itp. itd. Sami po ogłoszeniu fuzji narobiliście sobie smaku na niewiadomo jaką ofertę za nie wiadomo jak mało. Do tego ostatnie promocje n i C+ gdzie wtykano wam za bezcen na 6-o miesięczne umowy. To teraz nie płakać mi tu jak przywrócono NORMALNE CENY. Niech sobie Sławek pisze o mnie co chce, zdania nie zmienię. Mamy wolny rynek. Wybierzcie innego operatora albo zaciśnijcie zęby i płąćcie albo przestańcie oglądać telewizję. Kiedyś były 2 jedyne słuszne programy TV ... i żyłem i żyję. Więcej grałem w piłkę i biegałem na podwórku. A teraz tylko TV i komputer. [beeep] można dostać !!!

Poczytaj uważnie i prześledź historię ostatnich 5-u lat jakie myki stosował i stosuje CP. I są już wyroki. Np. nie licz że Cie CP o zmianach w ofercie poinformuje.

Pozdro

Drogi kolego ,

Nie mów o NORMALNYCH CENACH , bo skąd wiesz jakie są normalne.

Pokaż wyliczenia podstawy do tych cen wtedy przyznam ci rację o powiem przepraszam

Wg mnie normalne ceny to są takie jakie są w stanie zaakceptować abonenci.

Jestem w n'ce od pierwszych dni jej aktywności i wiem dobrze jakie tam były ceny od początku.

Nie wiem czy były normalne ale je akceptowałem.

Obecnie z pakietu średniego z n'ki za który płaciłem ok 144 zet. proponują mi jedyną opcję All inclusive ( z kanałami dodatkowymi których nie chcę) i którą w drodze łaski obniżą ze 199 do 175 zł.

Żaden inny niższy pakiet np. Platinum nie jest możliwy , jeżeli to jest NORMALNE to życzę ci dalej dobrego samopoczucia.

To właśnie , takie podejście nawet do najstarszych abonentów wkurza ludzi.

Jeżeli stać cię na taki budżet to twoja sprawa ale nie wmawiaj ludziom ,że to są NORMALNE CENY bo to pozwala wątpić w Twoją bezstronność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...