Jump to content
BoDeX

CYFROWY POLSAT KONTRATAKUJE ! :) Aktualizacja oferty.

Recommended Posts

Liczę, że coś mądrego wymyślą...posiadam trzy platformy (już dwie) i już z jednego połączenia jestem zadowolony. Teraz czas na "Słoneczko" :)

Pokaż fakturę z "N" lub "C+" i pół roku full free ...... tak ćwierkają wróble !

...i pewnie umowa na 36 miesięcy :) :) :)

Edited by janek_pl

Umowe jaka mi zaproponowano w cp to 89 zl za fula,hbo, multiroom. Umowa na 12miesiecy plus 3 gratis. Wiec najpierw zadzwoncie, spytajcie i nie gadajcie głupot o 36miesiacach.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

• Like 1

Tia, popatrz jaki jest ten full w CP. Jaki jest multiroom też wiemy. Jedyna wartość w tych 89 zł to HBO jak ktoś ogląda. Moim skromnym zdaniem zawartość w nPremiumach była lepsza.

A gdzie sport? Nie samą siatkówka człowiek żyje.

Ja chyba jednak bez łaski wolałbym za 119 platynę w nc+, która zapewne teraz po tej całej medialnej akcji jest do wyrwania za 99, pomimo że fanem piłki kopanej nie jestem.

Pozdro

Edited by pmcomp

@pmcomp, zależy co kto lubi i ogląda. Dla wielu oferta polsatu z hbo i wszystkimi nat geo itd jest całkowicie wystarczająca. W aps gośc dzis mi mówi tak, pokaż Pan fakture za enke a dam Panu 6 mies. gratis umowa na 18 mies albo 3mies gratis przy umowie na 12 mies. Full pakiet rzecz jasna. Po tym czasie 89PLN/mies. O multiroom nie pytałem. I co? Zła oferta? Super oferta! Reasumując, jesli nie jesteś football freak to daj se spokój z ence zagadką.

P.S Jeszcze jedna Panie pmcomp, Polsat gwarantuje w ofercie Eurosporty HD i MTV HD, nie ma żadnych myków regulaminowych jak w nc.

W sumie to sam nie mogę uwierzyc ze interesuje sie polsatem cyfrowym, tak mnie wqrwili w cyfrze+.

Tia, popatrz jaki jest ten full w CP. Jaki jest multiroom też wiemy. Jedyna wartość w tych 89 zł to HBO jak ktoś ogląda. Moim skromnym zdaniem zawartość w nPremiumach była lepsza.A gdzie sport? Nie samą siatkówka człowiek żyje.Ja chyba jednak bez łaski wolałbym za 119 platynę w nc+, która zapewne teraz po tej całej medialnej akcji jest do wyrwania za 99, pomimo że fanem piłki kopanej nie jestem.Pozdro

No jaki full? Ze canal+ i npremium brakuje? Z zona przez ponad rok raptem pare filmow premium obejrzelismy. Tak wiec co kto lubi. I pewnie ze wolalbym platyne z mr za 100zeta niz za 90zl fula w cp. Sprzet w n extra, mr bezobslugowy, jakosc ok. A cp dla mnie to niewiadoma poprostu. Ale jesli za platyne z mr zechca zaporowa cene to trudno. Witaj cp.

Pozdro

Jakość obrazu w polsacie cyfrowym jest dokładnie taka sama, przeciez kanały typu nat geo, hbo, eurosport itd lecą z tych samych transponderów z tym samym bitrate jak w nc.

@pmcomp, zależy co kto lubi i ogląda. Dla wielu oferta polsatu z hbo i wszystkimi nat geo itd jest całkowicie wystarczająca.

P.S Jeszcze jedna Panie pmcomp, Polsat gwarantuje w ofercie Eurosporty HD i MTV HD, nie ma żadnych myków regulaminowych jak w nc.

Masz rację, dla wielu ta oferta była do tej pory wystarczająco dobra. Tylko wytłumaczcie mi bo nie rozumiem po co do tej pory 2,5 mln klientów n i C+ siedziało u nich? Przecież mogli wybrać CP !!!

Tak Wam było tak dobrze a teraz nagle biadolicie że aż czytać się nie chce. Chłopaki nie płaczą. Zaciskać zęby i wypowiadać umowy ale przestańcie pisać że was wkurwiono, oszukano, zawiedziono itp. itd. Sami po ogłoszeniu fuzji narobiliście sobie smaku na niewiadomo jaką ofertę za nie wiadomo jak mało. Do tego ostatnie promocje n i C+ gdzie wtykano wam za bezcen na 6-o miesięczne umowy. To teraz nie płakać mi tu jak przywrócono NORMALNE CENY. Niech sobie Sławek pisze o mnie co chce, zdania nie zmienię. Mamy wolny rynek. Wybierzcie innego operatora albo zaciśnijcie zęby i płąćcie albo przestańcie oglądać telewizję. Kiedyś były 2 jedyne słuszne programy TV ... i żyłem i żyję. Więcej grałem w piłkę i biegałem na podwórku. A teraz tylko TV i komputer. [beeep] można dostać !!!

Poczytaj uważnie i prześledź historię ostatnich 5-u lat jakie myki stosował i stosuje CP. I są już wyroki. Np. nie licz że Cie CP o zmianach w ofercie poinformuje.

Pozdro

Jakość obrazu w polsacie cyfrowym jest dokładnie taka sama, przeciez kanały typu nat geo, hbo, eurosport itd lecą z tych samych transponderów z tym samym bitrate jak w nc.

Nie wszystkie. Niektóre CP podnosi sam. I to widać.

Pozdro

@pmcomp, zależy co kto lubi i ogląda. Dla wielu oferta polsatu z hbo i wszystkimi nat geo itd jest całkowicie wystarczająca.P.S Jeszcze jedna Panie pmcomp, Polsat gwarantuje w ofercie Eurosporty HD i MTV HD, nie ma żadnych myków regulaminowych jak w nc.Masz rację, dla wielu ta oferta była do tej pory wystarczająco dobra. Tylko wytłumaczcie mi bo nie rozumiem po co do tej pory 2,5 mln klientów n i C+ siedziało u nich? Przecież mogli wybrać CP !!!Tak Wam było tak dobrze a teraz nagle biadolicie że aż czytać się nie chce. Chłopaki nie płaczą. Zaciskać zęby i wypowiadać umowy ale przestańcie pisać że was wkurwiono, oszukano, zawiedziono itp. itd. Sami po ogłoszeniu fuzji narobiliście sobie smaku na niewiadomo jaką ofertę za nie wiadomo jak mało. Do tego ostatnie promocje n i C+ gdzie wtykano wam za bezcen na 6-o miesięczne umowy. To teraz nie płakać mi tu jak przywrócono NORMALNE CENY. Niech sobie Sławek pisze o mnie co chce, zdania nie zmienię. Mamy wolny rynek. Wybierzcie innego operatora albo zaciśnijcie zęby i płąćcie albo przestańcie oglądać telewizję. Kiedyś były 2 jedyne słuszne programy TV ... i żyłem i żyję. Więcej grałem w piłkę i biegałem na podwórku. A teraz tylko TV i komputer. [beeep] można dostać !!!Poczytaj uważnie i prześledź historię ostatnich 5-u lat jakie myki stosował i stosuje CP. I są już wyroki. Np. nie licz że Cie CP o zmianach w ofercie poinformuje.Pozdro

To jest argument- nie podoba sie? Zmień operatora. Koniec dyskusji z mojej strony.

Masz rację, dla wielu ta oferta była do tej pory wystarczająco dobra. Tylko wytłumaczcie mi bo nie rozumiem po co do tej pory 2,5 mln klientów n i C+ siedziało u nich? Przecież mogli wybrać CP !!!

Tak Wam było tak dobrze a teraz nagle biadolicie że aż czytać się nie chce

Miałem Canal Plus Superpremium HD, czyli w zasadzie wszystko, co potrzeba z contentu premium. Płaciłem za to 99 zł. I to była cena ok. CP mnie nie interesował, bo oferta którą miałem z Cyfry była dla mnie w sam raz.

Dziś po 59 minutach wiszenia na infolinii, aby dowiedzieć się o adres, gdzie mam słać wypowiedzenie. Bo mi się akurat umowa kończy w kwietniu, zapytałem przy okazji, czy coś nowego się pojawiło w kwestii oferty dla mnie.W odpowiedzi, dowiedziałem się, że bez zmian, mogę mieć "prawie to samo", czyli Golda + HBO za jedyne złotych 119.

Uważasz, że wszystko jest ok i tak sobie postanowiłem pobiadolić, a nie po prostu wyrazić fakt niezadowolenia i żal, że ktoś tam po drugiej stronie bezmyślnie usiłuje potraktować mnie jak osła?

Jeśli tak uważasz, że nie ma czego się czepiać, to pozostaje pogratulować samopoczucia.

. Chłopaki nie płaczą. Zaciskać zęby i wypowiadać umowy ale przestańcie pisać że was wkurwiono, oszukano, zawiedziono itp. itd.

Otóż to, dziś stałem się chwilowo klientem platformy Poczta Polska, w kwestii oferty na przesłanie listu poleconego w kwocie 3,80 zł + .0,75 zł dopłaty za priorytet. Żeby wypowiedzenie na bank dotarło na czas :).

Sami po ogłoszeniu fuzji narobiliście sobie smaku na niewiadomo jaką ofertę za nie wiadomo jak mało. Do tego ostatnie promocje n i C+ gdzie wtykano wam za bezcen na 6-o miesięczne umowy. To teraz nie płakać mi tu jak przywrócono NORMALNE CENY. Niech sobie Sławek pisze o mnie co chce, zdania nie zmienię.

I nie widzę najmniejszego powodu, abym nie miał napisać i wyrazić niezadowolenia, że ktoś tam na górze, próbował potraktować mnie jak tępaka, który nie umie policzyć do 119. Zazwyczaj jak mi się kończyła umowa do tej pory, to dostawałem przynajmniej to samo co wcześniej, a zazwyczaj jeszcze jakiś drobny bonus utrzymaniowy. A nie "kopas w [beeep]as". Wybacz więc, że nie spełnię Twej prośby, abym nie miał o tym napisać w miejscu do takich dyskusji przeznaczonym. A Sławek nie pisał o Tobie, a o zachowaniach, które mi się nie podobały. Jak nadal nie wiesz o co mi chodziło, to pogadaj z Gmerem. A tutaj już skończmy z tym.

Ale nie staraj się zamykać ust tym, którzy są niezadowoleni. Bo raz, każdy ma prawo do swojego zdania i opinii. Ty jesteś zadowolony i nie widzisz problemu, ale jest jeszcze 145 tysięcy innych użytkowników forum, którzy mogą ciut się różnić w poglądach na tę kwestię. A dwa, niezadowolenie nie wzięło się z sufitu i wyimaginowania. Niestety jest jak najbardziej słuszne, nad czym powinniśmy ubolewać, a nie czepiać się niezadowolonych.

Mamy wolny rynek. Wybierzcie innego operatora albo zaciśnijcie zęby i płąćcie albo przestańcie oglądać telewizję. Kiedyś były 2 jedyne słuszne programy TV ... i żyłem i żyję. Więcej grałem w piłkę i biegałem na podwórku. A teraz tylko TV i komputer. [beeep] można dostać !!!

Poczytaj uważnie i prześledź historię ostatnich 5-u lat jakie myki stosował i stosuje CP. I są już wyroki. Np. nie licz że Cie CP o zmianach w ofercie poinformuje.

Pozdro

Oczywiście że mamy wolny rynek. Telewizji oglądać też nie muszę, czy tez nie musimy. Ale mnie po prostu smutek ogarnia, jak platformy z którymi tyle lat żyłem w symbiozie, którym kibicowałem za niewątpliwy wkład w rozwój telewizji High Definition, nagle spaprały sobie relacje z klientami w tak idiotyczny sposób. A skutek tego może dla nich opłakany. Nad czym właśnie ubolewam.

A wyrażam swój żal i ubolewanie tutaj, bo niby gdzie miałbym to robić, jak nie na portalu dedykowanym HD. A, że Ci to nie pasuje. Cóż mogę rzec.....

EDIT

A co do Cyfrowego Polsatu, to oczywiście, że stosowali różne numery nie raz. Do HD to trzeba ich było wołami zaciągać. A ta dzisiejsza plansza "trwa aktualizacja oferty, możliwość składania ofert przez internet zostanie wkrótce wznowiona" to standardowa wypucha. Sytuacja NC+ ich zaskoczyła więc robią tajemniczą minę, ale na razie sami nie wiedzą, jak to ugryźć. Więc wypucha z planszą, ale wystarczy kliknąć wyżej w "oferta" i jest wszystko jak było i wsio jak do tej pory można zamawiać. Więc ta plansza, to chyba wyłącznie na potrzeby pijarowskiej i marketingowej "tajemniczości" wnoszonej do takich dyskusji jak bieżąca.

Edited by SlawekR

Nikomu nie zamykam ust.

Nie jestem zadowolony i nie jestem niezadowolony. Uważam, że są w życiu rzeczy ważniejsze niż telewizja. Czego wszystkim życzę.

Każdy ma swój rozum.

Sławku, zapomniałeś wysłać "za potwierdzeniem odbioru"? Teraz nc+ może twierdzić że wysłałeś im pismo z podziękowaniem i gratulacjami za nową ofertę a nie wypowiedzenie. Jak chcesz mieć sucho i pewnie to trzeba było pojechac do biura do Krakowa i złożyć osobiście na recepcji i zdobyć na kopii pieczątkę "wpłynęło". Wtedy będziesz pewien.

Pozdro

Edited by pmcomp

Nikomu nie zamykam ust.

Nie jestem zadowolony i nie jestem niezadowolony. Uważam, że są w życiu rzeczy ważniejsze niż telewizja. Czego wszystkim życzę.

Każdy ma swój rozum.

Sławku, zapomniałeś wysłać "za potwierdzeniem odbioru"? Teraz nc+ może twierdzić że wysłałeś im pismo z podziękowaniem i gratulacjami za nową ofertę a nie wypowiedzenie. Jak chcesz mieć sucho i pewnie to trzeba było pojechac do biura do Krakowa i złożyć osobiście na recepcji i zdobyć na kopii pieczątkę "wpłynęło". Wtedy będziesz pewien.

Pozdro

Nie jestem zwolennikiem aż tak spiskowej teorii dziejów. I tak mam jeszcze opcję rezygnacji przed migracją przymusową, bo oferta kończy mi się 30 kwietnia, a podmiot z którym zawierałem ofertę przestał przecież istnieć. Więc ta formalność nie jest tak gardłowa, żebym musiał pluć przez lewe ramię i uroki odczyniać :).

Co do drugiej rzeczy, to mylisz się. Umowę podpisałem z Cyfrą i do Cyfry wysyłam rezygnację, a nie do BOKu N-ki na Conrada. Wspominałem już chyba, że 59 minut dziś czekałem żeby tę prostą informację potwierdzić z całą pewnością. Więc tak dokładnie należy postępować, o czym dowiedziałem się u źródła. Do BOKu N-ki rezygnację mogą składać dotychczasowi abonenci tej platformy. A do których się nie zaliczam jak widać.

Edited by SlawekR

Jedyna wartość w tych 89 zł to HBO jak ktoś ogląda. Moim skromnym zdaniem zawartość w nPremiumach była lepsza.

A pewnie, że ogląda, dlaczego by miał nie oglądać? Śmieszne to forsowane przez Ciebie częste deprecjonowanie HBO. Bo i NA RAZIE filmowo nie ustępują: zaraz Sherlock Holmes 2, Avengers, Extremely Loud & Incredibly Close z Hanksem i Bullock, Amazing Spider-Man czy produkcja własna Phil Spector z Al Pacino tydzień po amerykańskiej premierze. Dwa to fantastyczne seriale, nawet dzień po amerykańskim pokazie - zaraz Gra o Tron 3. I to jest, oprócz sportu, jedyna wartość premium w dzisiejszych czasach. Ekskluzywny kontent, którego nie można zdobyć nigdzie wcześniej. Filmy to pasjonaci zobaczą rok wcześniej w kinie, kupią na blu ray, wypożyczą, albo za darmo ściągną z netu. I możemy pisać tu o piractwie, ale póki co polskie prawo pozwala im robić to zupełnie legalnie, więc takie osoby mają dodatkowy bodziec. A super-hiper-premium z rocznymi premiami to jest tylko w głowach tych, którzy dali tak sobie wmówić. W USA Netflix wycenia się na 8 dolców, a filmy ma pół roku szybciej niż nasze extra "premium". A nPremium wspomniałeś. No prawa jakieś tam były, jeno jak już przedarło się przez kalambury i dotarło do jakiejś zapowiedzi filmu, to szło się wyrzygać.

Ja chyba jednak bez łaski wolałbym za 119 platynę w nc+, która zapewne teraz po tej całej medialnej akcji jest do wyrwania za 99, pomimo że fanem piłki kopanej nie jestem

Oczywistym jest, że Canal+ będzie miał dostęp do większej ilości filmów, ale z tymi wytwórniami to też jest tak, że raz wypuszczają sporo filmów, a raz prawie wcale, vide Paramount w 2012. Rzecz w tym, że na razie traktuje się widza/nabywce jak zwykłego IDIOTĘ, proponując mu coś co w żaden sposób nie jest sprecyzowane.

Admin na forum C+: "Nie wszystkie filmy będą miały powtórki na pozostałych kanałach z grupy C+, ale niektóre tak. Jest to uzależnione od tematyki filmu i kategorii wiekowej, dlatego część z nich nie będzie mogła pojawić się na CANAL+ Family. Na kanałach filmowych CANAL+ Film i CANAL+ Film2 nie będzie dokumentów i koncertów, ze względu na profil filmowy tych kanałów."

Aha, to jak idziesz do restauracji, to też słyszysz "dostaniesz wino do obiadu, albo tylko kompot. W zależności od kategorii wiekowej i widzimisię kelnera." Żałość.

Gdyby Polsat coś zrobił z tymi dekoderami... A tak to oglądanie to istny koszmar.

Właśnie o co chodzi z ;tymi dekoderami; możesz @Mario coś więcej napisać? Zastanawiam się nad przejściem do Polsatu i takie ; opinie; bardzo mnie interesują.