Skocz do zawartości
Mario

TEST: Platforma cyfrowa nc+ - mediaBOX+

Rekomendowane odpowiedzi

to w Angli każdy zarabia 2,5tysia funtów na rękę? jesteś pewien że taka jest tam średnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracowaem w Anglii i nie mona przelicza栮a z. Dla Anglika 45 funto tak jak dla Polaka 45 z.

Co innego to sytuacja rynkowa i oferta... Na wszystkim jestemy dymani. rednie krajowa klaus u nas jaka jest? I te mao kto tyle zarabia.

Anglik ju w 2006 roku nie chcia i栤o pracy za mniej ni 10 funta godzinꮠWiem bo mieszkaem tam sporo czasu.

65 funto 4-6h normalnej pracy w 2013 r. w Anglii

Tapni괥 z SGS II

Edytowane przez moonfall84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmeru dlaczego podczas edycji poprzez tapatalk takie chińskie artefakty się pojawiają?

Tapnięte z SGS II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te analogie 1funt = 1zł nie mają sensu bo platforma polska ponosi koszty podobne do tych co platforma angielska.

(koszty zakupu filmów, dzierżawa transponderów, pensje w Wawie też nie spowowdują dużych oszczędności)

do tego dochodzi baza klientów Sky - chyba już przekroczyli 10mln.

powiedz mi która platforma więcej zarabia? Krwiopijcy z Cyfry/N/Polsatu czy wspaniałomyślny i hojny Sky?

rynek biedny i mały to i takie mamy platformy (nie żeby one same biedne były ale relatywnie do Sky to biedota).

dla mnie prawie pełny pakiet cyfry/n/polsatu który można wyrwać w promocji za okolice 100-120zł nie jest złą ofertą.

a w połączeniu cyfry z n widzę szansę na lepsze i niekonieczne droższe bo baza abo bedzie w okolicach 3mln.

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep nki : )

Zamkni_cie.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno miałem szykować skrzynkę browarów hehe. Wygląda smakowicie. Słyszałem na mieście, że jutro ma pojawić się jego test :D

16095.jpg


16096.jpg


16097m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, hmm, ewentualnie ja postawie i wspólnie się urżniemy przez skype ale zaczekajmy do jutra :) Tuner wygląda fajnie, od adb więc powinno być o.k. Malutki wydaje sie być, mniejszy od nbox'ów. Mam nadzieję że słyszałeś o teście który ma być tu, pierwszy w Polsce bo chyba nie będziemy czekać do kwietnia żeby w satkurierze przeczytać.

Gdzie będzie ekstarliga żużlowa do jasnej ciasnej!?

Edit: 1080p? Może canal+ będzie progressive?

Edytowane przez HDTK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oferta nowej platformy satelitarnej nc+ trzymana jest do
ostatniej chwili w tajemnicy. Wszystkie karty zostaną odkryte w czwartek
(21 marca 2013 roku). Jednak już wiadomo, że oferta nc+ będzie liczyła
50 kanałów HD, a ceny pakietów abonamentowych będą rozpoczynać się od 39
zł.






Do sieci wyciekł pierwszy banner reklamujący ofertę nowej platformy
satelitarnej nc+, która powstaje w wyniku fuzji Cyfry+oraz "n". Wynika z
niego, że oferta nc+ będzie zawierała łącznie 50 kanałów HD (o czym
informowaliśmy TUTAJ), na co zapewne złożą się m.in. 6 całodobowych
kanałów pakietu Canal+, nSport, tematyczne kanały Canal+ Cyfrowego (Ale
kino+, Planete+, Kuchnia+, Domo+, MiniMini+, TeleTOON+, Hyper+) oraz
kanały Grupy TVN (TVN HD, TVN7 HD, TVN24 HD, TVN Style HD, TVN Turbo HD)
czy też MGM HD.

• Kwietniowy Glamour z kuponami rabatowymi do 50 proc.

Z banneru wynika, że ceny pakietów mają rozpoczynać się od 39 zł. Nie
wiadomo jednak co znajdzie się w ofercie pakietu. Warto jednak zauważyć,
że jest to cena zbliżona do tańszych pakietów znanych z oferty Cyfry+ i
"n". Z kolei w Cyfrowym Polsacie podstawowy pakiet Familijny kosztuje
obecnie 39,90 zł. Zagadką pozostaje zawartość najtańszego pakietu nc+.
Nie wykluczone, że w ofercie dostępny będzie także tańszy pakiet, który
będzie kusił abonentów odbierających dzisiaj wyłącznie DVB-T.



Przypomnijmy, że oficjalną prezentację oferty zaplanowano w czwartek -
21 marca 2013 roku. Wtedy też oficjalnie rusza nc+, a w raz z nią
sprzedaż nowej oferty (będzie dostępna w internecie, telefonicznie oraz w
autoryzowanych punktach sprzedaży w całej Polsce). W ofercie pojawi się
także nowy dekoder MediaBox+ z nagrywarką i możliwością podłączenia do
Internetu. Abonenci nc+ za pośrednictwem jednego dekodera otrzymają
dostęp do bogatej oferty premium ze świata filmu (premiery ze znanych
wytwórni Universal, FOX, MGM oraz dystrybutorów niezależnych - Monolith i
Kino Świat) i sportu na wyłączność (Liga Mistrzów UEFA, Liga Europejka
UEFA, liga polska, angielska, hiszpańska,włoska i francuska, Speedway
GP, polska Ekstraliga żużlowa, NBA, sporty walki). Nie zabraknie także
bogatej oferty serwisów multimedialnych (m.in. mobilna aplikacja nc+ GO z
dostepem do TV w dowolnym miejscu oraz serwis nc+ netVOD+ z
kilkunastoma kolekcjami, wśród nich m.in. Sport+, Canal+ VOD, Ale kino+,
HBO OD, funVOD+).



Nieco przebudowany zostanie także pakiet Canal+, który będzie zawierał
także prawa do treści znanych z pakietu nPremium. Od kwietnia pakiet
Canal+ ma składać się z 6 całodobowych kanałów HD i SD pod markami:
Canal+, Canal+ Film, Canal+ Family i Canal+ Sport. Pełny pakiet będzie
dostępny dla abonentów nc+ oraz dla abonentów sieci kablowych.
źródło: dvhk.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to prawda (50 kanałów HD) i sport to Polsat może już się zwijać. Powolnie zacznie zdychać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy dodać kanały z Cyfry+ i N i wychodzi jakieś 46 HD, więc 4 muszą być nowe, ciekawe jakie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nooo... mediaBOX+ wyglada ciekawie - mysle, ze w rzeczywistosci lepiej niz na foto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie wstałem dziś pół godziny wcześniej, włączam telewizor i nic... Przeprogramowuję i nic... Wszystko po staremu. :D

Na 181 jest jakiś nSportTest ale nie mam uprawnień... :(

Idę popracować. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to prawda (50 kanałów HD) i sport to Polsat może już się zwijać. Powolnie zacznie zdychać...

Nie zgadzam się. Moim zdaniem jednak - Cena Czyni Cuda. To raz. Dwa oferta merytoryczna. Czy naprawdę wynalazki takie jak domo hd robią różnicę? Cyba nie, a powiększają liczbę kanałów HD. Poza tym, co człowiek to gust. Mnie, na przykład, w ogóle nie przekonuje oferta sportowa Cyfry+. Płacenie za oglądanie polskiej żenującej ligi kopanej?! Za co?! Miłośników czarnego sportu nie znam prawie w ogóle. Jakąś wartość przedstawiają NBA i liga angielska, ale wolę obejrzeć PlusLigę bo zawsze koszula bliższa ciału i Ligę Mistrzów w ręcznej bo gra nasz zespół. Tak więc, jak kto woli, ale pisanie o upadku CP to - delikatnie mówiać - duże nieporozumienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej popularnym sportem w Polsce jest wciąż piłka nożna. Drugim po niej jest właśnie czarny sport. Te dane o frekwencji na trybunach można znaleźć na sportowefakty. Oferta sportowa nc+ to poezja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej popularnym sportem w Polsce jest wciąż piłka nożna. Drugim po niej jest właśnie czarny sport. Te dane o frekwencji na trybunach można znaleźć na sportowefakty. Oferta sportowa nc+ to poezja.

Piszesz o frekwencji na trybunach żużlowych. OK. To ja się pytam, ile jest klubów siatkarskich w Polsce, a ile żużlowych. Ilu jest w Polsce licencjonowanych siatkarzy, a ilu żużlowców. Ile osób w grupach seniorskich, młodzieżowych, juniorskich, itd., itp., trenuje w Polsce siatkówkę, a ile żużel. Jaką widownię telewizyjną w sumie mają zawody siatkarskie, a jaką żużlowe? Po udzieleniu odpowiedzi na te pytania możemy porozmawiać o popularności obydwu dyscyplin. A teraz zsumujmy liczbę wszystkich kibiców na trybunach siatkówki z PluSLigi, 1 ligi, 2 ligi, lig kobiecych i porównajmy ją z tą ze stadionów żużlowych. Nie mam nic do żużla, ale są ogromne regiony w Poslce, gdzie ta dyscpilna nie ma swoich ośrodków, ani kibiców. Piłka nożna w Polsce jest i będzie najpopularniejszym sportem - fakt! Ale jej poziom ligowy - na tle Europy - jest tak żenująco niski, że płacenie za jej oglądanie uważam za chore.

Edytowane przez toja000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już dziś ; ) Warto zaglądać na forum dzisiaj bo jak zwykle tylko tutaj dowiecie się ciekawych szczegółów, których próżno szukać będzie na innych stronach www:)

481321_10151389206582017_1081178332_n.jp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno o 10.00. Nie mogę się doczekać ;)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o frekwencji na trybunach żużlowych. OK. To ja się pytam, ile jest klubów siatkarskich w Polsce, a ile żużlowych. Ilu jest w Polsce licencjonowanych siatkarzy, a ilu żużlowców. Ile osób w grupach seniorskich, młodzieżowych, juniorskich, itd., itp., trenuje w Polsce siatkówkę, a ile żużel. Jaką widownię telewizyjną w sumie mają zawody siatkarskie, a jaką żużlowe? Po udzieleniu odpowiedzi na te pytania możemy porozmawiać o popularności obydwu dyscyplin. A teraz zsumujmy liczbę wszystkich kibiców na trybunach siatkówki z PluSLigi, 1 ligi, 2 ligi, lig kobiecych i porównajmy ją z tą ze stadionów żużlowych. Nie mam nic do żużla, ale są ogromne regiony w Poslce, gdzie ta dyscpilna nie ma swoich ośrodków, ani kibiców. Piłka nożna w Polsce jest i będzie najpopularniejszym sportem - fakt! Ale jej poziom ligowy - na tle Europy - jest tak żenująco niski, że płacenie za jej oglądanie uważam za chore.

Zgadzam się z Tobą,że Extraklasa to dno,fakt... Żużel mnie nie pociąga,ale mam kolegów w pracy,którzy wstają w środku nocy bo jest transmisja live w c+,szacunek...

Tylko liga angielska,reszta mnie nie interesuje,ale rozumiem,że każdy lubi coś innego,więc nc+ jest dla nas błogosławieństwem,amen

Edytowane przez -Oldboy-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tvn24 relacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...