Skocz do zawartości
Mario

TEST: Platforma cyfrowa nc+ - mediaBOX+

Rekomendowane odpowiedzi

Nie orientujecie się, czy obecni klienci Cyfry będą mieli możliwość wymiany swojego dekodera pace 500 GB na dekoder Nki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle że tak ale pod warunkiem wstąpienia do elitarnego klubu encepence+:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz drugi z podobnego gatunku Twój post więc i ja cos napiszę.

Tesbor ... TY na pewno zrobiłbyś to lepiej. Wyślij tam swoje CV, na pewno nie pozostawią na rynku dłużej samego takiego ogiera jak TY. A jak Cię juz za grubą kasę tam wybiorą to pokażesz nam jak to sie robi. A my zaczniemy wypisywac takie posty o Tobie. Bedziesz sławny i wielki. Aaaaaa ... byłbym zapomniał ... i zrób to jeszcze za własną zainwestowana kasę, wtedy poczujesz gdy będzie bolało.

W tym nowym projekcie nie musisz brac udziału!! Wystarczy jak nie kupisz. Twoje prawo, ba ... nawet teraz to obowiązek. Gdyby to ode mnie zależało już wypisałbym pod twoim adresem komentarz: tego Pana nie obsługujemy. Bo i po co? Tylko jak nie będziesz używał to gorąco prosze ... nie pisz już więcej w tym temacie. Bo trzeba mieć coś do powiedzenia.

Masakra, szkoda słów.

Do wszystkich którym się nie podoba: prośba, głosujcie swoim portfelem i nie kupujcie.

Na szczęście na tym padole jedni lubią blondynki, drudzy brunetki, a trzeci chłopców albo internet. Wolny wybór, zero przymusu.

Pozdro

Kolego, pozwole sobie zauwarzyc, ze nie zajmuje sie biznesem medialnym bo to nie moje powolanie (tak jak chyba tez nie twoje), ale jako obserwator i klient mam prawo ocenac, wyciagac wnioski i nawet wyrazac krytyczne opinie - moze to dla ciebie zaskakujace i niezrozumiale ale to nie moj problem!

Moze dla ciebie bezrefleksyjne postrzeganie roznych aspektow otoczenia jest naturalnym procesem zyciowym - moim nie jest i nie narzucaj mi swojego pogladu!

Kolejna sprawa "kasa" - sugerujesz ze n (nc+) to dzialnosc charytatywna? Ja mysle, ze dla zarobku, a zarobek dostarczaja abonenci - twierdze, ze ja dorzucam sie do tego projektu (n) - inwestuje swoja kase w postaci co miesiecznego abonamentu jak wielu uzytkownikow platformy n (w przyszlosci nc+) i oczekuje czegos w zamian na odpowiednim poziomie!

Projekt n (nc+) - oczywiscie, ze nie musze brac udzialu w tym projekcie - to nie jest zadna prawda objawiona jak sugerujesz!

Ja jak wielu innych zaufalismy i wsparlismy portfelami tworcow platformy n gdy przed laty startowali (teraz byc moze nc+)- wszyscy wtedy zaryzykowalismy. Dlatego tez mam prawo do obaw o przyszlosc nowego projektu w postaci nc+ jezeli widze bledy powilane przy "starym" przez okreslone grono tworcow starej/nowej platformy! Rozumiem, ze moja krytyka odnoszaca sie do oczywistego faktu nieudanego projektu nFilm /nPremium i obawa o nowy projekt nc+ to destrukcja!

Zadasz "goraco" bym tak bezrefleksyjnie wypisal sie z tego projektu - chyba raczysz zartowac!

Ja w ten projekt (n) zainwestowalem juz sporo kasy, czasu i nie zamierzam odpuscic tak latwo! Mam isc na "latwizne" moze to w twoim stylu jest lecz nie moim.

Poza tym nie moge sie wypisac bo mam cyrograf (zaskakujace!), a platforma n tez nie chce mnie sie pozbyc bo gdy dobiega konca okres umowy to prosza bym byl dalej jej abonentem! Byc moze krytyczni abonenci tez maja wartosc dla platformy - co na cale szczescie "ich" odroznia od ciebie - kultura rozumienia biznesu w n mimo wszystko jest na wyzszym poziomie niz by rzucac twoim tekstem "tego Pana nie obslugujemy"!

Masakra to jest twoje podejcie do tematu - bezrefleksyjnosc!

A ostatnie zdanie twojej wypowiedzi jest niekonsekwetne z wczesniejszymi wywodami - skoro swiat jest tak roznorodny to chyba moge pisac - moderatorze?

Edytowane przez tesbor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pizzojad, specjalnie dla ciebie...

http://n.pl/komunikat

i bez wchodzenia na strone...

Uprzejmie informujemy, że od pierwszego kwietnia br. ITI Neovision Sp. z o.o. zaprzestanie udostępniania kanałów: Wojna i Pokój HD, Sundance HD, Universal Channel, Universal Sci-fi, Sportklub, Fightklub, ESPN America, Religia.tv, a od piątego kwietnia br. kanałów stanowiących Opcję dodatkową nPremium tj: nPremium HD, nPremium2 HD, nPremium3 HD, nPremium4 HD. W miejsce Opcji dodatkowej nPremium ITI Neovision Sp. z o.o. rozpocznie udostępnianie 6 nowych kanałów premium wzbogaconych ekskluzywnymi programami. Szczegóły wkrótce.

W przypadku nie zaakceptowania wyżej opisanych zmian, przysługuje Państwu prawo do rozwiązania Umowy o świadczenie usług zgodnie z Rozdz.V, ust.8 Regulaminu, w terminie czternastu dni od dokonania zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niejaki cyfra tv na forum satkurier pisze ze pace bedzie również w nc+ Gość jest tam moderatorem/dystrybutorem wiec wie co mówi.

Niejaki Mario stawia tu skrzynke browca ale otworzymy za tydzień jak juz oficjalnie sie to potwierdzi.

Ladies and gentleman, niniejszym ogłaszam że z enki zostanie tylko i wyłącznie nsport i to być może chwilowo tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coz ;) mowilem o tym jakis czas temu, ale chciales oficjalny komunikat to sie go doczekales. Dodam od siebie jak n dba o swoich abo. Ze wszyscy o tym trabie od 2 tygodni, a oni obudzili sie wczoraj zeby poinformowac o tym wlasnych abo.

PS dzis dodano kodowanie seca do kilku kanalow z n. Dla abo C+ ktorzy maja wlasne dekodery, moga przeszukac tp na ktorym jest BBC Knowledge HD. Kanal swieci, ale nie wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tesbor

chciej sobie co chcesz, miej sobie co chcesz, płać sobie za co chcesz ... pisz sobie co chcesz ... a i tak będziesz jedną bezimienną mrówką w społeczności n albo nc+, jak sobie życzysz.

I tak co tutaj napiszesz nie ma najmniejszego znaczenia ... właściciele platformy zrobią to co ich zdaniem i dla nich będzie najlepsze ... chocbys nie wiem jak się napinał.

Możesz sobie gadać zdrów. Miejsca na tym portalu masz dużo ... gadaj ile chcesz ... to i tak nie ma najmniejszego znaczenia.

Tylko jak będziesz bez przerwy pisał to samo w tym samym negatywnym tonie to mi sie może dalej nie podobać ... c.d.n. Ja nie cierpię malkontentów i krakaczy ... tak mam. I mam status moderatora co mnie do czegoś tam zobowiązuje. Czy Ci sie to podoba czy nie.

Napisałem Ci wyraźnie ... nie wpisuj się do tego projektu !!! Będzie święty spokój. Krzykaczy wystarczy na SatKurierze ... zapraszam tamże.

.

Poniał?

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten komunikat zaprzestaniu nadawania i dodaniu nowych kanalow z kontentem premium (nie jest napisane konkretnie jakie kanaly ale pewnie czesc lub cala paczka C+) jest zawarty w ostatniej fakturze elektronicznej dostepnej na dekoderach.

Natomiast jest jakies zamieszanie z tymi komunikatami o wylaczeniu z n kilku kanalow - zaskoczeni sa nadawcy, ktorzy podobno nic nie wiedza. Byc moze te kanaly w czesci beda przesuniete do nc+. IMO w nc+ powinni postawic na kanaly HD - zdecydowanie do wywalenia SD - w koncu nc+ to ma byc "nowa definicja rozrywki" ;-)

----------------------------------

do pmcomp,

spokojnie kolego, opanuj sie ... nie wiem czy swiadomie czy nie (mam nadzieje ze nie) stajesz po stronie cieniastwa! Nie wpisuj sie te klimaty bo nie warto - to taka madrosc zyciowa!

I uwierz, ze jako "mrowa" mozna cos zmienic - ja mam nawet na tym polu malutkie sukcesy tez w poprawianiu platformy n szczegolnie z czasow jej poczatkow! Zreszta to forum tez jest przykladem, ze "mrowy" w swojej masie moga cos zdzialac dobrego!

Dyktatorek robi sie z ciebie w ruskim wydaniu - to ja juz "Ponial".

Napisz wiecej czego/kogo/jak pisac - nie lubisz - ale to chyba nie jest twoj prywatny folwark i osobiste kaprysy odstaw na bok - moderatorze!

I jeszcze jedno - niewielu jest takich, ktorzy moga mi dyktowac co mam robic i na pewno nie bedziesz to Ty!

Ponial?

Edytowane przez tesbor
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tesbor

Tak trzymaj. Jak widzisz wiele jest jeszcze osób które nie zauważają, że duże mrowisko to jednak zbiór malutkich mrówek.

A już poziom wypowiedzi ,, moderatora'' woła o pomstę do nieba. To jest FORUM a nie zebranie korporacji, tu się wyraża własne poglądy.

Jako abonent N-ki też z niepokojem patrzę na rozwój sytuacji. Na razie za mało wiemy więc trudno wyrokować, czy nowa oferta będzie lepsza czy gorsza od tego co na razie mamy. Na szczęście mamy dwa tygodnie na to, żeby po zmianie programowej powiedzieć im do widzenia.

Tylko czy jest alternatywa? Chyba nie bardzo. Niestety czym mniej konkurencji tym dla nas klientów gorzej. Mam nadzieje że Polsat nie prześpi okazji na ściągnięcie klientów którzy mogą bezkarnie zrezygnować z umów z N-ką. Oby przygotowali konkurencyjną propozycję to będzie w czym wybierać. Jak nie to niestety w dalszym ciągu nie będzie alternatywy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś Wizja TV (fajna platforma cyfrowa) połączyła się z Cyfrą plus. Teraz Cyfra plus łączy się z N. Mam nadzieję że więcej połączeń już nie będzie? Bo te połączenia mnie męczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- niewielu jest takich, ktorzy moga mi dyktowac co mam robic i na pewno nie bedziesz to Ty!Ponial?

Ponial. Moj palec juz jest na cynglu.

Chcesz isc na wojne z modem czy adminem to pamietaj o konsekwencjach.

Jestes stary user, widocznie chwilowy odpoczynek by Ci sie przydal.

Jeszcze jedno slowo.

Ale widzac Ciebie ... bedzie odpoczynek bo nie zdzierzysz i odpowiesz.

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To strzelaj, skoro taki kozak jestes! A wczesniej merytorycznie z adminem to skonsultuj.

Koniec OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiany programowe świadczą o tym kto kogo przejął oraz o tym co kieruje zarząd programowy nowej organizacji o nazwie nc+, a stanowiącej stary zarząd cyfry +. Panowie maja problemy z kompleksami i kierują się chęcią zemsty, za mniejsze lub większe przewiny dystrybutorów wyłącznych programów, czy po prostu skuteczna konkurencje lub udany pomysł nie osiągalny dla tych ograniczonych umysłowo yuppies. A ze przy okazji pozbawiają nas ciekawych pozycji to już ich zupełnie nie interesuje. Ciekawe jaki będzie ich koniec w branży, gdy okażę się ze stracili w ten sposób 30% klientów "n".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tesbor

chciej sobie co chcesz, miej sobie co chcesz, płać sobie za co chcesz ... pisz sobie co chcesz ... a i tak będziesz jedną bezimienną mrówką w społeczności n albo nc+, jak sobie życzysz.

I tak co tutaj napiszesz nie ma najmniejszego znaczenia ... właściciele platformy zrobią to co ich zdaniem i dla nich będzie najlepsze ... chocbys nie wiem jak się napinał.

Możesz sobie gadać zdrów. Miejsca na tym portalu masz dużo ... gadaj ile chcesz ... to i tak nie ma najmniejszego znaczenia.

Tylko jak będziesz bez przerwy pisał to samo w tym samym negatywnym tonie to mi sie może dalej nie podobać ... c.d.n. Ja nie cierpię malkontentów i krakaczy ... tak mam. I mam status moderatora co mnie do czegoś tam zobowiązuje. Czy Ci sie to podoba czy nie.

Napisałem Ci wyraźnie ... nie wpisuj się do tego projektu !!! Będzie święty spokój. Krzykaczy wystarczy na SatKurierze ... zapraszam tamże.

.

Poniał?

Pozdro

Przyznam szczerze, że absolutnie nie zgadzam się z Twoim podejściem i tym co napisałeś. Nie można stawiać na głowie pewnych rzeczy. To platforma jest dla abonentów, a nie nie abonenci dla platformy. Żadna platforma nie może bez abonentów funkcjonować. Bez nich będzie absolutnym zerem. Totalnie null. To abonenci są podstawą istnienia i funkcjonowania każdego tego typu przedsięwzięcia. A jeśli platforma będzie traktować każdego abonenta, niezależnie od tego jakby znikomym jej elementem był, w sposób jak to opisujesz, to szybko stanie się byłą platformą. I to jest sedno sprawy.

Z Tesborem mogę się nie zgadzać w wielu kwestiach, ba w wielu z nich się z Nim nie zgadzam. Ale z tym co napisał w swojej wypowiedzi, którą skomentowałeś wyżej, jestem całym sercem. Bo to jest po prostu zdrowe podejście. Moment, w którym ludzie realizujący takie przedsięwzięcie medialne, stracą z oczu potrzeby, wymagania i opinie abonentów, będzie dla takiego przedsięwzięcia początkiem jego nieuchronnego końca.

Parafrazując, napiszę: Poniał?

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..................

do pmcomp,

spokojnie kolego, opanuj sie ... nie wiem czy swiadomie czy nie (mam nadzieje ze nie) stajesz po stronie cieniastwa! Nie wpisuj sie te klimaty bo nie warto - to taka madrosc zyciowa!

I uwierz, ze jako "mrowa" mozna cos zmienic - ja mam nawet na tym polu malutkie sukcesy tez w poprawianiu platformy n szczegolnie z czasow jej poczatkow! Zreszta to forum tez jest przykladem, ze "mrowy" w swojej masie moga cos zdzialac dobrego!

Dyktatorek robi sie z ciebie w ruskim wydaniu - to ja juz "Ponial".

Napisz wiecej czego/kogo/jak pisac - nie lubisz - ale to chyba nie jest twoj prywatny folwark i osobiste kaprysy odstaw na bok - moderatorze!

I jeszcze jedno - niewielu jest takich, ktorzy moga mi dyktowac co mam robic i na pewno nie bedziesz to Ty!

Ponial?

I znowu z żalem zmuszony jestem zgodzić się z Tesborem. Pmcomp, jak moderator do moderatora, po przyjacielsku napiszę. Weź głęboki oddech. Odrobina refleksji i zobaczysz, że Tesbor nie uchybił w żaden sposób regulaminowi. A stosowanie praw moderatorskich jako alternatywnego oręża, zamiast rzeczowej dyskusji, to nie jest dobry pomysł.

A co jak co, ale nikt mi nie może zarzucić stronniczości i sprzyjaniu Tesborowi, patrząc po naszych wcześniejszych dyskusjach. Ale są pewne rzeczy, wobec których nie mogę przejść obojętnie. Stąd moje komentarze wyżej.

Też się martwię o przyszłość tego przedsięwzięcia. A podejście jakie lansuje Pmcomp, że pojedynczy abonent jako proch marny, nic nie znaczy. A jak mu coś nie pasuje, to niech się wynosi, to na pewno temu przedsięwzięciu nie pomoże.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Panowie Panowie. Oby już przybył ten 21 bo i tak jestem pewny, że się wyleje "różnych" opinii ;) ;) ;) Będą browce, przeprosiny, śmianie się z innych kto miał rację a kto bujał w obłokach itd ;)))))))))))) Już to widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś Wizja TV (fajna platforma cyfrowa) połączyła się z Cyfrą plus. Teraz Cyfra plus łączy się z N. Mam nadzieję że więcej połączeń już nie będzie? Bo te połączenia mnie męczą.

Tyle, że z tego połączenia nie wyszło nic nadzwyczajnego :) Tutaj może być inaczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja może bardziej o zmianach na transponderach.

Trwa wzajemne uzupełnianie systemów kodowania w kanałach C+ i n.

W dniu wczorajszym abo C+ otrzymali uprawnienia do BBC Knowledge HD, ale to zapewne jakiś błąd techników,

po kilku godzinach namieszano w kodowaniu i odbiór już był niemożliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale ceny już nie są jak marzenie http://www.sky.com/shop/

a może właściwie są (ale dla operatora) ale w Polsce mało kogo byłoby stać na to (najtańszy pakiet z kanałami HD = około 45funtów)

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi się marzy taka oferta:http://www.sky.com/products/ways-to-watch/sky-plus-hd/ale ceny już nie są jak marzenie http://www.sky.com/shop/a może właściwie są (ale dla operatora) ale w Polsce mało kogo byłoby stać na to (najtańszy pakiet z kanałami HD = około 45funtów)

Nie przeliczaj na zł... U nas za 45 zł to by była super oferta.

Tapnięte z SGS II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślisz że jak Cyfra lub Polsat kupuje film na polski rynek to też płacą równowartość cennikową w zł zamiast w funtach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

full za 65 funtow... czyli 4 godziny w "normalnej" pracy. U nas za 4 godziny to bylby max pakiet tematyczny obojetnie czy to w CP czy n czy C+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...