Skocz do zawartości
Mario

TEST: Platforma cyfrowa nc+ - mediaBOX+

Rekomendowane odpowiedzi

nc+GO, teoretycznie do 5 urzadzen jednoczesnie na jednej umowie

Edytowane przez tesbor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 23 minutach na telefonie dodzwonilem sie do NC+.

Obecnie mam opcje full w N za 99 zl, konsultant staral sie mi wcisnac platinium za 109zl.

Podziekowalem, nie biore, poczekam az ktos do mnie zadzwoni z lepsza oferta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apel do wszystkich tych którzy chcą przejść do Cyfrowego Polsatu. Nie idźcie tą drogą ! Cyfrowy Polsat to tragedia i żenada. A skąd to wiem ? Bo wziąłem Cyfrowy Polsat z ciekawości i byłem w nim ponad 2 lata ! I były to jedne z najgorszych lat mojego życia, same traumatyczne przeżycia ! Za wszystkie kanały HD musiałem dodatkowo płacić ! Były problemy z dodzwonieniem się do centrum abonenta, a jak już się dodzwoniłem to obsługa była kiepska ! Zamówiłem pakiet z HBO i CineMax, a oni dali mi umowę na pakiet familijny za 37,90 zł w efekcie przez 5 miesięcy nie miałem HBO i CineMax ! I przez 5 miesięcy prosiłem się o HBO i CineMax, a oni nie chcieli mi dać bo tłumaczenie było takie że przez ten okres nie mogę zmienić umowy ? Po tych 5 miesiącach wreszcie udało mi się zmienić umowę i po jakimś czasie w skrzynce na listy była koperta z Cyfrowego Polsatu ? Po otwarciu koperty była umowa, ale na pakiet RelaxMix bez HBO I CineMax ! A po kilku dniach przyszła wreszcie umowa na pakiet z HBO i CineMax ! Mieli szczęście że ta umowa przyszła przed chęcią zadzwonienia do nich ! Pomyślałem sobie wtedy, ale oni mają bajzel ! I wreszcie doczekałem się na pakiet z HBO i CineMax, Uff! Ale to nie koniec problemów. Pierwsza umowa na pakiet familijny była na 29 miesięcy, nowa umowa z HBO była na 36 miesięcy ? I można było rozwiązać umowę po zapłaceniu 1000 złotych ! Kolejna rzecz jaka mnie złościła to to że Cyfrowy Polsat likwiduje kanały bez ostrzeżenia i powiadomienia ! Po ponad roku szlag mnie trafił z tym Cyfrowym Polsatem i zadzwoniłem do centrum abonenta w sprawie obniżenia pakietu na najmniejszy po to by móc wziąć platformę N i oczywiście nie mogłem tego zrobić, mogłem to zrobić dopiero jak minie 24 miesiące od zawarcia umowy ? Gdy mówię o rozwiązaniu umowy i że trzeba zapłacić karę za jej rozwiązanie w wysokości 1000 złotych to pani po drugiej stronie mówi że jestem już w Cyfrowym Polsacie ponad rok i tak wysokiej kary nie muszę płacić ? I że kara za rozwiązanie umowy wynosi teraz 35 złotych !? Zdziwiłem się bo na umowie nic o tym nie pisało, w regulaminie też nic na ten temat nie pisało, zresztą Cyfrowy Polsat ma skomplikowany, żałosny regulamin gdzie abonent nie ma prawie żadnych praw, taka jest prawda. I oczywiście zgodziłem się na takie rozwiązanie umowy z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia. Oczywiście musiałem to wypowiedzenie napisać, wysłać, zapłacić karę za rozwiązanie umowy w wysokości 35 złotych, pozostałe 3 miesiące które mi zostały z Cyfrowym Polsatem, oczywiście musiałem za nie płacić miesięczny abonament, ale przeżyłem, wytrzymałem i dzięki temu doświadczeniu jestem trochę mądrzejszy. Jak ja się cieszyłem że skończyłem z Cyfrowym Polsatem. Gdy wziąłem platformę N to moje problemy zniknęły i wszystko zmieniło o 180 stopni na lepsze, do N przeszedłem bo bardzo mi się podobała oferta filmowa. Także skończcie narzekać na NC+, bo pamiętam czasy jak Wizja TV połączyła się z Cyfrą+ i wtedy też był bajzel, oferta była wtedy droga, cienka i kiepska. Bo Wizja TV miała lepsze kanały na przykład w Wizji TV miałem trzy różne kanały VH1 w tym VH1 Classic o czym dziś można tylko pomarzyć! Także nie ma się co dziwić że część abonentów byłej Wizji TV odeszło w tym ja, ale po jakimś czasie bajzel po połączeniu obu platform minął i jakoś Cyfra+ funkcjonowała . A teraz platforma N i Cyfra+ się połączyły, ale jest lepsza oferta kanałów i programów, trochę droga, ale lepsza. No i przy tym połączeniu nastąpił bajzel o czym wiedziałem bo już to przeszedłem. Ale poczekajcie, to dopiero początek NC+, ceny pakietów na pewno spadną, a bajzel w końcu się skończy i będziemy mieli chyba najlepszą platformę cyfrową w polsce, czego sobie i innym życzę.

A co do Cyfrowego Polsatu to te ich chwalenie się że mają najwięcej abonentów jest przesadą bo Cyfrowy Polsat ma dużo abonentów. Ale większość tych abonentów ma niskie pakiety, a tym Cyfrowy Polsat już się nie chwali. Dlaczego Cyfrowy Polsat nie pochwali się klientami którzy mają wysokie pakiety? Odpowiedź jest prosta, mają takich abonentów mało. Także Cyfrowy Polsat ma niskie ceny, ale reszta jest tragicznie żałosna i kiepska. Niskie ceny Cyfrowego Polsatu to pułapka, Uważajcie!!!

Gdybym miał do wyboru Cyfrowy Polsat lub telewizję analogową to. . . idę do piwnicy odkurzam moją antenę Dipol i zdecydowanie wybieram telewizję analogową, ale dziś jest lepszy wybór, ten Dipol chyba podłączę do tunera DVB-T i będzie telewizja cyfrowa lepsza od Cyfrowego Polsatu.

Apeluję do wszystkich tych, którzy chcą przejść do Cyfrowego Polsatu. Radzę się nad tym Bardzo, Bardzo i to Bardzo Mocno zastanowić, bo możecie tego gorzko pożałować, tak jak ja. Mam nadzieję że moja historia komuś pomoże i będzie ostrzeżeniem.

Pozdrowienia.

I jeszcze jedno. Jeżeli chodzi o ofertę kanałów i programów Cyfrowego Polsatu, to jedno jest pewne, w Cyfrowym Polsacie nie ma nic ciekawego, całą ofertę mają żałosną i tragiczną. Omijać bardzo szerokim łukiem.

Pozdrowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy 15zł za multiroom do 6 dekoderów. Czy opłata jest jednostkowa czy też za każdy dekoder +15zł??

Ktoś wie?

Tapnięte z SGS II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za każdy 15 zł mies. Jednorazowa aktywacja każdego to 49 (standard).

Ktoś może uzyskał ofertę lepszą? Było w "n" 10 zł (15 zł poza okresem promocyjnym).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś mieszka z teściami to nawet fajnie można się kosztami podzielić. Jednak w przypadku mieszkania osobno, to droga sprawa aby dziecko miało swój dekoder :-)

Tapnięte z SGS II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś Pan do mnie zadzwonił z ofertą, zjechał z ceną za All Inclusive do 179 umowa na 9 miesięcy miłemu panu ładnie podziękowałem zostaje w Cyfra plus na starych warunkach ile tylko się da a potem się zobaczy co dalej

Edytowane przez sobol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największa porażka to ta FATALNA lista kanałów, tvn24 x 2 do kanału 20 go. Nie wiem jaki leming to układał ale tak syfiastej listy nawet polsat nie ma. Same tvn'y na początku jakby nie wiem co to było, takie samo shit jak tv4. Pozniej ni z gruszki ni z pietruszki kuchnia hd, hbo na 160 a tvn na 1'ym LOL roku 2013 a przecież nie każdy jest lemingiem dzieki Bogu!

C+sport 120pln dla nowego klienta, juz widze te kolejki hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już zmigrowany. Do tej pory płaciłem 63 ,- wszystkie tematyczne + tvnplayer, history HD i npremium promo za 0 zl, nie miałem MR. Dostałem ofertę platinium za 99, żadnej opcji dodatkowej. Wygląda na to, że lepsze oferty dostają ci co do tej pory więcej płacili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno. Jeżeli chodzi o ofertę kanałów i programów Cyfrowego Polsatu, to jedno jest pewne, w Cyfrowym Polsacie nie ma nic ciekawego, całą ofertę mają żałosną i tragiczną. Omijać bardzo szerokim łukiem.

Pozdrowienia.

a ja tam widzę w 90% to samo co w nc+.

brakuje praktycznie tylko canal+'ów a reszta to szczegóły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dla abo C+ oferują wymianę sprzętu ?

Ja mam turbo dekoder 1TB i nie musze wymieniac dekodera bo i po co ? ,na 500 giga .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tam widzę w 90% to samo co w nc+.

brakuje praktycznie tylko canal+'ów a reszta to szczegóły.

Taa. . . jasne! To idź do Cyfrowego Polsatu i będziesz tego mocno żałować. Do Cyfrowego Polsatu łatwo się zapisać, ale jeszcze trudniej jest się wypisać. Cyfrowy Polsat stwarza sztuczne problemy przy rozwiązaniu umowy. A ta ich oferta to wszystko ściema, a cała reszta obsługa abonenta, dekodery, antena, jakość obrazu i dźwięku, to wszystko jest tragicznie żałosne! A regulamin jest tak napisany że abonent nie ma żadnych praw! Jak mam wybierać między Syfowym. . . przepraszam, Cyfrowym Polsatem, a cyfrową telewizją naziemną to zdecydowanie wybieram cyfrową telewizję naziemną. No ale na szczęście przeszedłem do N z powodu filmów których jestem fanem, a wkrótce będę abonentem NC+ i ja jako fan filmów biorę zdecydowanie pakiet CANAL+ GOLD z HBO i jako fan filmów będę na pewno zadowolony, do filmów taki pakiet mi wystarczy, już nie mogę się doczekać "Prometeusza" na kanale CANAL+ Film HD. Za miesiąc NC+ będzie najlepszą Cyfrową Platformą w polsce. A Cyfrowy Polsat to Syf, który należy omijać bardzo szerokim łukiem. A skąd to wiem? Bo byłem abonentem Cyfrowego Polsatu ponad dwa długie lata! Pozdrowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja marzę o takiej TV, która by totalnie olała kanały SD. Po prostu tylko HD - kropka i za to płaciłbym i tylko nowych HD bym oczekiwał. Kompletnie nie kręci mnie informacja że jakimś tam pakiecie jest ponad 100 kanałów. Interesuje mnie tylko to ile jest ich HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja marzę o takiej TV, która by totalnie olała kanały SD. Po prostu tylko HD - kropka i za to płaciłbym i tylko nowych HD bym oczekiwał. Kompletnie nie kręci mnie informacja że jakimś tam pakiecie jest ponad 100 kanałów. Interesuje mnie tylko to ile jest ich HD.

Masz rację, za kanały HD warto płacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa. . . jasne! To idź do Cyfrowego Polsatu i będziesz tego mocno żałować. Do Cyfrowego Polsatu łatwo się zapisać, ale jeszcze trudniej jest się wypisać. Cyfrowy Polsat stwarza sztuczne problemy przy rozwiązaniu umowy. A ta ich oferta to wszystko ściema, a cała reszta obsługa abonenta, dekodery, antena, jakość obrazu i dźwięku, to wszystko jest tragicznie żałosne! A regulamin jest tak napisany że abonent nie ma żadnych praw! Jak mam wybierać między Syfowym. . . przepraszam, Cyfrowym Polsatem, a cyfrową telewizją naziemną to zdecydowanie wybieram cyfrową telewizję naziemną. No ale na szczęście przeszedłem do N z powodu filmów których jestem fanem, a wkrótce będę abonentem NC+ i ja jako fan filmów biorę zdecydowanie pakiet CANAL+ GOLD z HBO i jako fan filmów będę na pewno zadowolony, do filmów taki pakiet mi wystarczy, już nie mogę się doczekać "Prometeusza" na kanale CANAL+ Film HD. Za miesiąc NC+ będzie najlepszą Cyfrową Platformą w polsce. A Cyfrowy Polsat to Syf, który należy omijać bardzo szerokim łukiem. A skąd to wiem? Bo byłem abonentem Cyfrowego Polsatu ponad dwa długie lata! Pozdrowienia.

Bez przesady, byłem w CP i jakoś nie narzekałem, odejście też było bez problemów, teraz jestem w N i prawdopodobnie, jeżeli nie dostanę satysfakcjonującej oferty to wrócę do CP. :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 23 minutach na telefonie dodzwonilem sie do NC+.

Obecnie mam opcje full w N za 99 zl, konsultant staral sie mi wcisnac platinium za 109zl.

Podziekowalem, nie biore, poczekam az ktos do mnie zadzwoni z lepsza oferta.

Przy umowie na 18m-cy zaproponowali mi Platinium za 99zł Edytowane przez montas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa. . . jasne! To idź do Cyfrowego Polsatu i będziesz tego mocno żałować. Do Cyfrowego Polsatu łatwo się zapisać, ale jeszcze trudniej jest się wypisać. Cyfrowy Polsat stwarza sztuczne problemy przy rozwiązaniu umowy. A ta ich oferta to wszystko ściema, a cała reszta obsługa abonenta, dekodery, antena, jakość obrazu i dźwięku, to wszystko jest tragicznie żałosne! A regulamin jest tak napisany że abonent nie ma żadnych praw! Jak mam wybierać między Syfowym. . . przepraszam, Cyfrowym Polsatem, a cyfrową telewizją naziemną to zdecydowanie wybieram cyfrową telewizję naziemną. No ale na szczęście przeszedłem do N z powodu filmów których jestem fanem, a wkrótce będę abonentem NC+ i ja jako fan filmów biorę zdecydowanie pakiet CANAL+ GOLD z HBO i jako fan filmów będę na pewno zadowolony, do filmów taki pakiet mi wystarczy, już nie mogę się doczekać "Prometeusza" na kanale CANAL+ Film HD. Za miesiąc NC+ będzie najlepszą Cyfrową Platformą w polsce. A Cyfrowy Polsat to Syf, który należy omijać bardzo szerokim łukiem. A skąd to wiem? Bo byłem abonentem Cyfrowego Polsatu ponad dwa długie lata! Pozdrowienia.

oj grzegorz grzegorz czyżbyś był pracusiem NC+?Polsat za 89zl ma wszystkie kanały (oprócz Canalów) co NC+ za 199zl.Jestem abonentem N i Polsat też mam dla dwóch kanałów sportowych i już raz z nimi umowę rozwiązałem bez problemów,jednak miłość do siatkówki zmusiła mnie do powrotu.Myślę że 21 marzec to będzie najszczęśliwszy dzień dla p.Solorza bo nie musi nic kombinować a ludzie będę się pchali do niego drzwiami i oknami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, byłem w CP i jakoś nie narzekałem, odejście też było bez problemów, teraz jestem w N i prawdopodobnie, jeżeli nie dostanę satysfakcjonującej oferty to wrócę do CP. :mellow:

To się ciesz, że nie miałeś problemów z Cyfrowym Polsatem. Bo ja ciągle miałem problemy. Dla mnie Cyfrowy Polsat to najgorsza platforma cyfrowa w polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się ciesz, że nie miałeś problemów z Cyfrowym Polsatem. Bo ja ciągle miałem problemy. Dla mnie Cyfrowy Polsat to najgorsza platforma cyfrowa w polsce.

Do dnia wczorajszego może i była najgorsza,ale ten dzień był sądnym dniem i palma pierwszeństwa będzie należała teraz do NC+.Jeśli się nie opamiętają to mam nadzieję że znikną szybciej niż się pojawiali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj grzegorz grzegorz czyżbyś był pracusiem NC+?Polsat za 89zl ma wszystkie kanały (oprócz Canalów) co NC+ za 199zl.Jestem abonentem N i Polsat też mam dla dwóch kanałów sportowych i już raz z nimi umowę rozwiązałem bez problemów,jednak miłość do siatkówki zmusiła mnie do powrotu.Myślę że 21 marzec to będzie najszczęśliwszy dzień dla p.Solorza bo nie musi nic kombinować a ludzie będę się pchali do niego drzwiami i oknami

Pracusiem NC+ nie jestem bo mam lepszą pracę. Jak chcesz to idź do Cyfrowego Polsatu, droga wolna. Ja w Cyfrowym Polsacie miałem same bezsensowne problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracusiem NC+ nie jestem bo mam lepszą pracę. Jak chcesz to idź do Cyfrowego Polsatu, droga wolna. Ja w Cyfrowym Polsacie miałem same bezsensowne problemy.

przecież napisałem że już jestem ich abonentem tylko dla dwóch kanałów płącę im 39,90 a w N mam pakiet Full na czas nieokreślony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do dnia wczorajszego może i była najgorsza,ale ten dzień był sądnym dniem i palma pierwszeństwa będzie należała teraz do NC+.Jeśli się nie opamiętają to mam nadzieję że znikną szybciej niż się pojawiali

Bez przesady. Zawsze przy połączeniach jest bałagan. Taki sam bałagan był jak Wizja TV połączyła się z Cyfrą+. I po miesiącu bałagan się skończył. Teraz też tak będzie. Za miesiąc NC+ będzie super platformą cyfrową, a ceny będą tylko maleć. I nie bądźcie w gorącej wodzie kąpani. Cierpliwości. Nie można mieć wszystkiego od razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież napisałem że już jestem ich abonentem tylko dla dwóch kanałów płącę im 39,90 a w N mam pakiet Full na czas nieokreślony

I po co mi się tłumaczysz? Mnie to nie obchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...