Mario

TEST: Platforma cyfrowa nc+ - mediaBOX+

1151 postów w tym temacie

Cyfrowy polsat w full opcji z multiroomem, hbo, filmboxami za 99.99. Tak wiec jest wybor Panowie. Swoja droga chce doczekac oferty 2z/ program i sam sobie wybierasz. Bo teraz place 109 zeta ogladam tvn, tvn 24 i lm na n premium, bbc know i discovery. I tyle. Wysyane z mojego GT-I9100 za pomoc Tapatalk 2

Nigdy nie było w nce?

Cyfrowy polsat w full opcji z multiroomem, hbo, filmboxami za 99.99. Tak wiec jest wybor Panowie. Swoja droga chce doczekac oferty 2z/ program i sam sobie wybierasz. Bo teraz place 109 zeta ogladam tvn, tvn 24 i lm na n premium, bbc know i discovery. I tyle. Wysyane z mojego GT-I9100 za pomoc Tapatalk 2

Ale nc+ to też masa dodatkowych rzeczy. Masz tam VOD+? Masz tam netVOD+? Masz tam Wimpa? Masz tam... itd itd itd. Sorry ale fajnie, że masz czas na liniowe kanały. Dzisiaj żadko kto ma na to czas. A dekodery mają takie, że ja dziękuję. Wolne jak żółw.

Te wszystkie vod nie sa mi potrzebne, przez rok wyporzyczylem 2 filmy. Nie twierdze ze ncplus jest okropne, poprostu jest tez alternatywa w postaci cyfrowego.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Z listą i kanałami straszny sajgon!

Stąd póki co nie aktualizowałem listy kanałów na moim PACE PVR. Mnie intryguje w aktualnej ofercie nc+ choćby tych 2 kanałów TCM i CN. Powód? Hmm, liczę, że oba kanały dołączą do oferty. Na innych forach można znaleźć sprzeczne informacje co do zawartości w ofercie tych kanałów. Jedni piszą, że im świecą, inni, że nie.... itd. itd.

W Polsacie full pakiet kolo 100 tu mamy 200 zl .Kupa smiechu ,masa ucieknie do Polsatu .Pakiet za 130 zl i brak HBO kpina.To jest cena na Polskie zarobki ?..

1 osoba lubi to

@braavoo przez jakiś czas będą w użytkowaniu oba systemy.

@1sw1 jeżeli w dotychczasowej umowie miąłeś TCM i CN to do zakończenia umowy będziesz je miał, jeżeli migrujesz do nc+ to jest jednoznaczne z przyjęciem nowej umowy a tych kanałów nie ma w ofercie.

@cureman ale musisz przyznać, że te pakiety się "odrobinę" różnią. Pakiet Platynowy+ plus pakiet HBO = 119+25=144pln

pakiet full CP to 89pln różnica 55 pln to zapewne wartość 6 kanałów Canal+.

Edytowano przez netquest

Jak przejda tylko na Conax to niejeden cyfrowiec dostanie po kieszeni. Tunery typu DM... i inne za grube pieniadze poleca na strych. To sie nazywa frontem do klienta.

Taka polityka przyspieszy tylko prace specow nad rozwaleniem takiej platformy zeby tunery wrocily spowrotem na salony.

Obecnosc dwoch platform dawalo 50/50 bezpieczenstwa jednej z platform a tak bedzie sie dzialo :-)

Ponownie uaktywni sie underground zeby utrzec nosa tym ,ktorzy proponuja kosmiczne ceny za pakiety

Pozdrawiam

braavoo

@netquest

jak liczysz ceny po zniżkach promocyjnych w nc+ to trzeba też tak liczyć dla Polsatu - wtedy pakiet premium kosztuje 72zł (niby 89zł i umowa na 15mieś ale 3 mieś. są gratis) i dostajemy 31 kanałów HD w tym cinemaxy,hbo,sundance i history. oby tylko Polsat nie stwierdził że jest za tani na tle nc+.

jakoś nie chce mi się wierzyć by była taka dysproporcja. zatem pozostaje czekać na lepsze promocje od nc+

Edytowano przez klaus71

@1sw1 jeżeli w dotychczasowej umowie miąłeś TCM i CN to do zakończenia umowy będziesz je miał, jeżeli migrujesz do nc+ to jest jednoznaczne z przyjęciem nowej umowy a tych kanałów nie ma w ofercie.

Wszystko jasne. Zwyczajnie intryguje mnie powód dla którego póki co nie ma i pewnie nie będzię oferty kanałów TCM i CN. Czy to sprawa licencji itp.???

temat dla techników i właśicieli Polsatu - wprowadzić karty nie parowane z tunerem a nc+ jest załatwiona.

dla mnie proszę o skromne 0,01% / miesiecznie z zysków od nowych klientów

no i stało sie pakiet platinum bez hbo ale ze wszystkimi canal + za 99 zeta wyneocjowałem

hm, a nie dopytałeś sie ile dopłaty do HBO? Bo 30zł nie dam.

hm, a nie dopytałeś sie ile dopłaty do HBO? Bo 30zł nie dam.

nawet nie chciałem na hbo film raz na rok coś oglądałem wiec wole sport mieć na poziomie,a poza filmy na C+ chyba też lepsze

a dzierżawa dekodera? No i ile za HistoryHD?

Godzinę temu wziąłem Platinum za 99 z plus HBO gratis na 6 m-cy.Tylko umowa jak dla mnie trochę za długa bo na 18 m-cy. Krótszej nie dało się ugrać. Jak dla może być.

tak wam zależy na tej ofercie aby tak łatwo dać się kupić?

lato idzie...co prawda nie za oknem, ale kalendarzowe, nie siedzieć w domu a wyjść i popatrzeć na świat.

negocjujecie cały czas na ich warunkach... zniżki mają wkalkulowane w koszta a wynik ten sam. czyli cena jest przeszacowana o 30-40% , aby było z czego dać upust.

cały czas nas mają za debili. ja twierdzę, że w tych kalkulacjach główne skrzypce grali ci pejsaci managerowie z "n". mają "kiepełe" do interesów.

to co dziś zrobili z tym "bałaganem kanałowym" traktujecie jak coś normalnego?

a nie dać im żyć...pisać maile, dzwonić, choć sądząc po czasie oczekiwania na połączenie z technikami ludzie są naprawdę wkurzeni.

załóżmy taką nc+platformę oburzonych ;-)

niech nie mają lekko, bo widać tego nie szanują

Godzinę temu wziąłem Platinum za 99 z plus HBO gratis na 6 m-cy.Tylko umowa jak dla mnie trochę za długa bo na 18 m-cy. Krótszej nie dało się ugrać. Jak dla może być.

mi cos też wspominała o HBO ale powiedziałem że nie chce ogolnie tych kanałów a co do recordera mam 250 gb nboxa wiec nie bedzie dzierżawy raczej

hahah już działają canal +

Jeszcze parenaście dni temu był proponowany pakiet canal+ superpremium hd za 99zł, w tym wszystkie kanały C+, paczka HBO oraz multiroom, obecne promocje nc+, razem z rabatami, to jest przy tym śmiech na sali.

Kwestia czasu zanim zejdą z cenami, nie ma innej opcji, także zalecam cierpliwość.

Przyjrzałem się oferowanym pakietom i uważam iż dołączanie do pakietów różnego typu usług vod to błąd.

Takie rozwiązanie podnosi cenę za pakiet, a nie każdy jest zainteresowany, ponadto przy różnych porównaniach wypada kiepsko.

Dodatkowo większość serwisów vod, dla zainteresowanych jest dostępna w internecie.

Edytowano przez netquest

Od poczatku wiedziałem ze taki mariaż nic dobrego dla konsumenta nie wniesie

Mam zlew na to totalny. Od biedy wywalę antenę Yagi DVB-T, reszta z kosmosu (free) i dowidzenia

1 osoba lubi to

Witam . jak dla mnie żadna rewelacja , jestem od wielu lat abonentem e-Nki , oraz cyfry . Za e-Nke płacę 70 zeta w tym pakiet premium (do dzisiaj) umowa na rok , podobny pakiet nc+ (zamiast premium paczka canal) plus kanał z ekstraklasą 120 zeta , żeby mieć HBO to trzeba brać najwyższy pakiet za 200 zeta . CYFRA którą akurat użytkują rodzice ma jeszcze lepiej , dwa dekodery w opcji multiroom (bez opłat)na własność , jeden sd drugi hd , jakiś pakiet hd plus paczka canal+ za 90 zeta , przy czym multiroom prosty w instalacji dwa dekodery dwie karty i wszystko gra nie to co w ence czy obecnie nc+ . Chodzi mi po głowie opcja z zamianą obecnych umów na jedną w nc+ , najwyższy pakiet w opcji multiroom tylko że dekodery rodziców do wymiany, do układu dołączyła by siostra (też ma cyfrę za 90 zeta) i w takim układzie abonament dzielony byłby na trzy co jeszcze miało by sens. Tylko najpierw muszę się dowiedzieć jaki były by koszty wzięcia trzech nowych dekoderów ( kaucja , aktywacja , dzierżawa ? ) .

Edytowano przez marco752

Witam . jak dla mnie żadna rewelacja , jestem od wielu lat abonentem e-Nki , oraz cyfry . Za e-Nke płacę 70 zeta w tym pakiet premium (do dzisiaj) umowa na rok , podobny pakiet nc+ (zamiast premium paczka canal) plus kanał z ekstraklasą 120 zeta , żeby mieć HBO to trzeba brać najwyższy pakiet za 200 zeta . CYFRA którą akurat użytkują rodzice ma jeszcze lepiej , dwa dekodery w opcji multiroom (bez opłat)na własność , jeden sd drugi hd , jakiś pakiet hd plus paczka canal+ za 90 zeta , przy czym multiroom prosty w instalacji dwa dekodery dwie karty i wszystko gra nie to co w ence czy obecnie nc+ . Chodzi mi po głowie opcja z zamianą obecnych umów na jedną w nc+ , najwyższy pakiet w opcji multiroom tylko że dekodery rodziców do wymiany, do układu dołączyła by siostra (też ma cyfrę za 90 zeta) i w takim układzie abonament dzielony byłby na trzy co jeszcze miało by sens. Tylko najpierw muszę się dowiedzieć jaki były by koszty wzięcia trzech nowych dekoderów ( kaucja , aktywacja , dzierżawa ? ) .

Rozumiem że wszyscy mieszkacie pod jednym dachem bo inaczej multiroom taki jak jest w n a obecnie w nc+ Ci nie zadziała.

Czy kanał Canal+ Sport HD jest dostępny tylko na droższych pakietach? Niestety nie udało mi się dzisiaj dodzwonić, aby uzyskać jakieś sensowne informacje.

Na 100% tylko w droższych. Nie można go dokupić osobno...

Rozumiem że wszyscy mieszkacie pod jednym dachem bo inaczej multiroom taki jak jest w n a obecnie w nc+ Ci nie zadziała.

Tak jeden dom trzy mieszkania.

Edytowano przez Gmeru

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez pmcomp
      Chyba powinno sie założyc nowy dział dla telewizji przez IP czy raczej OTT.

Z mojej storny krótko. 31 sierpnia przy współpracy TVN i nc+ wystartowała nowa odsłona player+ (www.player.pl)

https://player.pl
      https://player.pl/playerplus
      http://promocja.player.pl/nowy

Zapowiada się ciekawie, a nie jest to ostatnie słowo.

• Przez Itachi
      Witam, chciałbym zapytać co dokładnie potrzebuję by odbierać telewizji na kartę nc+. Proszę o podanie linków lub dokładnych nazw wszystkiego co jest potrzebne:)
      Jeżeli to ważne, najprawdopodobniej kupie Moduł CAM CI+
      Telewizor 55mu7052 lub 55ks9000 (jutro wybiorę jeden z tych dwóch modeli:) 
      Tak z ciekawości, wie ktoś dlaczego ten moduł jest droższy od zwykłego dekodera, który ma w zestawie dysk?
      Są może jeszcze inne ciekawe oferty telewizji na kartę? 
      Z góry bardzo dziękuje za pomoc:) 
    • Przez MarcoPolo
      Witam,
      Chciałbym kupić telewizor który zapewni komfortowe granie i płynny obraz wszystko w FHD. stowrzyłem taką tabelkę:

Producent Model HEVC Matryca Rozdzielczość Input Lag (1080p) Cena Moje typy: Panasonic TX-50EX700e TAK 50/60Hz 4k 21 3499 PHILIPS 49PUS6501 TAK 100Hz 4k 35 2828 Samsung UE48J6200 2K/60p 120Hz Full HD 44 1800 PHILIPS PUS6561 TAK 120Hz 4k 35 2900 Samsung UE49KU6400TAK TAK 50/60Hz 4k 19 2299 LG 50LB670V 2K/60p 100/120Hz Full HD 30 1999 Pozostałe: LG 49UH850V HEVC 100/120Hz 4k 43 2999 LG 49UF675V HEVC 100/120Hz ponoc 60 4k 60 2377 SONY KDL-49WD759 2K/60p 50Hz Full HD 25 2699 SONY KDL-50W809C DVB-T2 HEVC (H265) 100/120Нz Full HD 37 3200 PHILIPS 49PUS6401 HEVC (H.265) 60Hz 4k 29 2549 Sony KDL-55W805C H.265/HEVC 120Hz Full HD 37 3249 Samsung J6240 2K/60p 60Hz Full HD 41.5 2399 TCL 50S7806 HEVC 60Hz 4k 55 2599 TCL C70 -- Nie wiadomo -- -- Nie wiadomo -- -- Nie wiadomo -- -- Nie wiadomo -- -- Nie wiadomo -- SONY KD-49XD7005 HEVC 50Hz 4k 50? 2900 Pytanie do Was czy warto dopłacać do 4k, ewentualnie do Soniaczy w FHD? Czy rzeczywiście Philips za 2800zł będzie dużo gorszy od SONY za podobną kasę?
      Interesuje mnie głównie niski input lag i dobre upłynnianie obrazu w filmach i serialach po DLNa - chciałbym móc puszczać sobie filmy zakodowane H.265 niezaleznie czy są one FHD czy 4k.
      Na żywo widziałem Panasonic TX-50EX700e oraz PHILIPS 49PUS6501 i oba "grały" podobnie/akceptowalnie.
      Z góry dziękuję za pomoc!

• Przez BukeR
      Witam.
      Jak telewizory PHILIPS serii PUS6401 współpracują z modułami CI+ polskich dostawców TV satelitarnej? (NC+, CP)
      Dodam, że telewizor kupiony w Anglii jeżeli to ma znaczenie.
      Pozdrawiam.
    • Przez Imekk
      Witam, surfując po internecie wyselekcjonowałem kilka modeli telewizorów, nad którymi warto byłoby się zastanowic w kwestii kupna, który z nich byłby najlepszym wyborem, a może macie jakieś swoje typy? Dziękuje za każdą pomoc, i pozdrawiam.
      LG 49LH6047 SAMSUNG UE49K6370 SAMSUNG UE50J6240 LG 50LF652V Panasonic TX-50CS630 1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 12m2
      2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2,5m
      3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1 max 2
      4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? mało ważne
      5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ?  wisiec
      6. Jak słońce świeci w pokoju ? okna na wschód, słońce tylko do godziny 10-11 bokiem do tv
      7. Jaki masz obecnie telewizor ? 20paro letni, z "[beeep]ą"
      8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? Nie interesują mnie zbędne bajery
      9.  Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD )  HD
      10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? Pendrive lub dysk przenośny z filmami, serialami
      11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 3-5h
      12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? ----
      13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Telewizor ma służyc do filmow, seriali, sportu
      14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? sporadycznie youtube
      15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? raczej nie
      16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? wieczór
      17. Preferencje co do wielkości? 50-55cali
      18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? -----
      19. Preferencje co do marki ? ------
      20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? nie
      21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 2600-2700zł
      22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? w zależności od zawiłości