Skocz do zawartości
Mario

TEST: Platforma cyfrowa nc+ - mediaBOX+

Rekomendowane odpowiedzi

Cyfrowy polsat w full opcji z multiroomem, hbo, filmboxami za 99.99. Tak wiec jest wybor Panowie. Swoja droga chce doczekac oferty 2z/ program i sam sobie wybierasz. Bo teraz place 109 zeta ogladam tvn, tvn 24 i lm na n premium, bbc know i discovery. I tyle. Wysyane z mojego GT-I9100 za pomoc Tapatalk 2

Nigdy nie było w nce?

Cyfrowy polsat w full opcji z multiroomem, hbo, filmboxami za 99.99. Tak wiec jest wybor Panowie. Swoja droga chce doczekac oferty 2z/ program i sam sobie wybierasz. Bo teraz place 109 zeta ogladam tvn, tvn 24 i lm na n premium, bbc know i discovery. I tyle. Wysyane z mojego GT-I9100 za pomoc Tapatalk 2

Ale nc+ to też masa dodatkowych rzeczy. Masz tam VOD+? Masz tam netVOD+? Masz tam Wimpa? Masz tam... itd itd itd. Sorry ale fajnie, że masz czas na liniowe kanały. Dzisiaj żadko kto ma na to czas. A dekodery mają takie, że ja dziękuję. Wolne jak żółw.

Te wszystkie vod nie sa mi potrzebne, przez rok wyporzyczylem 2 filmy. Nie twierdze ze ncplus jest okropne, poprostu jest tez alternatywa w postaci cyfrowego.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z listą i kanałami straszny sajgon!

Stąd póki co nie aktualizowałem listy kanałów na moim PACE PVR. Mnie intryguje w aktualnej ofercie nc+ choćby tych 2 kanałów TCM i CN. Powód? Hmm, liczę, że oba kanały dołączą do oferty. Na innych forach można znaleźć sprzeczne informacje co do zawartości w ofercie tych kanałów. Jedni piszą, że im świecą, inni, że nie.... itd. itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsacie full pakiet kolo 100 tu mamy 200 zl .Kupa smiechu ,masa ucieknie do Polsatu .Pakiet za 130 zl i brak HBO kpina.To jest cena na Polskie zarobki ?..

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@braavoo przez jakiś czas będą w użytkowaniu oba systemy.

@1sw1 jeżeli w dotychczasowej umowie miąłeś TCM i CN to do zakończenia umowy będziesz je miał, jeżeli migrujesz do nc+ to jest jednoznaczne z przyjęciem nowej umowy a tych kanałów nie ma w ofercie.

@cureman ale musisz przyznać, że te pakiety się "odrobinę" różnią. Pakiet Platynowy+ plus pakiet HBO = 119+25=144pln

pakiet full CP to 89pln różnica 55 pln to zapewne wartość 6 kanałów Canal+.

Edytowane przez netquest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przejda tylko na Conax to niejeden cyfrowiec dostanie po kieszeni. Tunery typu DM... i inne za grube pieniadze poleca na strych. To sie nazywa frontem do klienta.

Taka polityka przyspieszy tylko prace specow nad rozwaleniem takiej platformy zeby tunery wrocily spowrotem na salony.

Obecnosc dwoch platform dawalo 50/50 bezpieczenstwa jednej z platform a tak bedzie sie dzialo :-)

Ponownie uaktywni sie underground zeby utrzec nosa tym ,ktorzy proponuja kosmiczne ceny za pakiety

Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@netquest

jak liczysz ceny po zniżkach promocyjnych w nc+ to trzeba też tak liczyć dla Polsatu - wtedy pakiet premium kosztuje 72zł (niby 89zł i umowa na 15mieś ale 3 mieś. są gratis) i dostajemy 31 kanałów HD w tym cinemaxy,hbo,sundance i history. oby tylko Polsat nie stwierdził że jest za tani na tle nc+.

jakoś nie chce mi się wierzyć by była taka dysproporcja. zatem pozostaje czekać na lepsze promocje od nc+

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@1sw1 jeżeli w dotychczasowej umowie miąłeś TCM i CN to do zakończenia umowy będziesz je miał, jeżeli migrujesz do nc+ to jest jednoznaczne z przyjęciem nowej umowy a tych kanałów nie ma w ofercie.

Wszystko jasne. Zwyczajnie intryguje mnie powód dla którego póki co nie ma i pewnie nie będzię oferty kanałów TCM i CN. Czy to sprawa licencji itp.???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat dla techników i właśicieli Polsatu - wprowadzić karty nie parowane z tunerem a nc+ jest załatwiona.

dla mnie proszę o skromne 0,01% / miesiecznie z zysków od nowych klientów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i stało sie pakiet platinum bez hbo ale ze wszystkimi canal + za 99 zeta wyneocjowałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm, a nie dopytałeś sie ile dopłaty do HBO? Bo 30zł nie dam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm, a nie dopytałeś sie ile dopłaty do HBO? Bo 30zł nie dam.

nawet nie chciałem na hbo film raz na rok coś oglądałem wiec wole sport mieć na poziomie,a poza filmy na C+ chyba też lepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dzierżawa dekodera? No i ile za HistoryHD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu wziąłem Platinum za 99 z plus HBO gratis na 6 m-cy.Tylko umowa jak dla mnie trochę za długa bo na 18 m-cy. Krótszej nie dało się ugrać. Jak dla może być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wam zależy na tej ofercie aby tak łatwo dać się kupić?

lato idzie...co prawda nie za oknem, ale kalendarzowe, nie siedzieć w domu a wyjść i popatrzeć na świat.

negocjujecie cały czas na ich warunkach... zniżki mają wkalkulowane w koszta a wynik ten sam. czyli cena jest przeszacowana o 30-40% , aby było z czego dać upust.

cały czas nas mają za debili. ja twierdzę, że w tych kalkulacjach główne skrzypce grali ci pejsaci managerowie z "n". mają "kiepełe" do interesów.

to co dziś zrobili z tym "bałaganem kanałowym" traktujecie jak coś normalnego?

a nie dać im żyć...pisać maile, dzwonić, choć sądząc po czasie oczekiwania na połączenie z technikami ludzie są naprawdę wkurzeni.

załóżmy taką nc+platformę oburzonych ;-)

niech nie mają lekko, bo widać tego nie szanują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu wziąłem Platinum za 99 z plus HBO gratis na 6 m-cy.Tylko umowa jak dla mnie trochę za długa bo na 18 m-cy. Krótszej nie dało się ugrać. Jak dla może być.

mi cos też wspominała o HBO ale powiedziałem że nie chce ogolnie tych kanałów a co do recordera mam 250 gb nboxa wiec nie bedzie dzierżawy raczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze parenaście dni temu był proponowany pakiet canal+ superpremium hd za 99zł, w tym wszystkie kanały C+, paczka HBO oraz multiroom, obecne promocje nc+, razem z rabatami, to jest przy tym śmiech na sali.

Kwestia czasu zanim zejdą z cenami, nie ma innej opcji, także zalecam cierpliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzałem się oferowanym pakietom i uważam iż dołączanie do pakietów różnego typu usług vod to błąd.

Takie rozwiązanie podnosi cenę za pakiet, a nie każdy jest zainteresowany, ponadto przy różnych porównaniach wypada kiepsko.

Dodatkowo większość serwisów vod, dla zainteresowanych jest dostępna w internecie.

Edytowane przez netquest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od poczatku wiedziałem ze taki mariaż nic dobrego dla konsumenta nie wniesie

Mam zlew na to totalny. Od biedy wywalę antenę Yagi DVB-T, reszta z kosmosu (free) i dowidzenia

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . jak dla mnie żadna rewelacja , jestem od wielu lat abonentem e-Nki , oraz cyfry . Za e-Nke płacę 70 zeta w tym pakiet premium (do dzisiaj) umowa na rok , podobny pakiet nc+ (zamiast premium paczka canal) plus kanał z ekstraklasą 120 zeta , żeby mieć HBO to trzeba brać najwyższy pakiet za 200 zeta . CYFRA którą akurat użytkują rodzice ma jeszcze lepiej , dwa dekodery w opcji multiroom (bez opłat)na własność , jeden sd drugi hd , jakiś pakiet hd plus paczka canal+ za 90 zeta , przy czym multiroom prosty w instalacji dwa dekodery dwie karty i wszystko gra nie to co w ence czy obecnie nc+ . Chodzi mi po głowie opcja z zamianą obecnych umów na jedną w nc+ , najwyższy pakiet w opcji multiroom tylko że dekodery rodziców do wymiany, do układu dołączyła by siostra (też ma cyfrę za 90 zeta) i w takim układzie abonament dzielony byłby na trzy co jeszcze miało by sens. Tylko najpierw muszę się dowiedzieć jaki były by koszty wzięcia trzech nowych dekoderów ( kaucja , aktywacja , dzierżawa ? ) .

Edytowane przez marco752

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . jak dla mnie żadna rewelacja , jestem od wielu lat abonentem e-Nki , oraz cyfry . Za e-Nke płacę 70 zeta w tym pakiet premium (do dzisiaj) umowa na rok , podobny pakiet nc+ (zamiast premium paczka canal) plus kanał z ekstraklasą 120 zeta , żeby mieć HBO to trzeba brać najwyższy pakiet za 200 zeta . CYFRA którą akurat użytkują rodzice ma jeszcze lepiej , dwa dekodery w opcji multiroom (bez opłat)na własność , jeden sd drugi hd , jakiś pakiet hd plus paczka canal+ za 90 zeta , przy czym multiroom prosty w instalacji dwa dekodery dwie karty i wszystko gra nie to co w ence czy obecnie nc+ . Chodzi mi po głowie opcja z zamianą obecnych umów na jedną w nc+ , najwyższy pakiet w opcji multiroom tylko że dekodery rodziców do wymiany, do układu dołączyła by siostra (też ma cyfrę za 90 zeta) i w takim układzie abonament dzielony byłby na trzy co jeszcze miało by sens. Tylko najpierw muszę się dowiedzieć jaki były by koszty wzięcia trzech nowych dekoderów ( kaucja , aktywacja , dzierżawa ? ) .

Rozumiem że wszyscy mieszkacie pod jednym dachem bo inaczej multiroom taki jak jest w n a obecnie w nc+ Ci nie zadziała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kanał Canal+ Sport HD jest dostępny tylko na droższych pakietach? Niestety nie udało mi się dzisiaj dodzwonić, aby uzyskać jakieś sensowne informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 100% tylko w droższych. Nie można go dokupić osobno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że wszyscy mieszkacie pod jednym dachem bo inaczej multiroom taki jak jest w n a obecnie w nc+ Ci nie zadziała.

Tak jeden dom trzy mieszkania.

Edytowane przez Gmeru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...