Skocz do zawartości
Lukop

Promocje Blu-Ray - polskie sklepy internetowe

Rekomendowane odpowiedzi

No to ciekawe teraz czy anulują zamówienia, na razie mam status "Czeka na kompletacje, data wysyłki 4.11"

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kracz ;)

Wczoraj wieczorem ta trylogia Batmana wskoczyła na 1 miejsce sprzedaży filmów Blu-ray w Empiku więc sporo osób skorzystało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kraczę.

Mam status w realizacji, wysyłka 4 listopada i tajemnicze określenie "Czeka na kompletacje"

Z tym że co tu trzeba kompletować? Mają to w częściach i składają przed wysyłką?

Dam znać co się stanie jutro ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standardowy status zamówienia w Empiku, nie ma co się denerwować :) Ja mam to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Mediaku rzeczywiście filmy TIM już za 19zł albo 29zł albo 39zł ale generalnie sporo ciekawego można wyhaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zamówienie na Batmana za grosze zostało zrealizowane, dzisiaj odbieram w salonie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie widzę filmów w tych cenach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spóźniłeś się o jakieś 24h. Dzisiaj jest w promocji tylko kilka tytułów, jutro kolejna porcja obniżek może będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak? News na stronie, którą podajesz mówi wyraźnie Promocja trwa w godzinach 21:00 do 09:00 do 15.11.2014.

To może skoro już wrzucasz tutaj linka to warto by chociaż był prawdziwy? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmeru: chodzi o to, że ta promocja obejmuje kilka nocy między 21 a 9. Poprzedniej nocy był zupełnie inny zestaw filmów, dużo większy, sam kupiłem kilka bajek 3d za 25 zł każda i greenzone za 12 zł ;) Dzisiaj dali jakieś ochłapy, pewnie jutro będzie coś lepszego znowu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem :) Ja dobrze wiem :) Czepiam się ale skoro kolega tutaj mocno linkuje to niech wszystko ma ręce i nogi :) Z newsa na stronie podanej wynika, że promo na te filmy jest w tych dniach i tych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmeru, to się nie czepiaj. Link był dobry, obkupiłem się filmami za śmieszne pieniądze, np. Thor 2 3D za 24,99 i wielkie dzięki za ten link, bo gdyby nie on, to bym się nie obkupił. :)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, wystarczy napisać, że Ci linki przeszkadzają i ich nie będę wklejał. Sam napisałeś, że rozumiesz przekaz newsa, ale chodzi tylko o czepialstwo. Więcej linków tutaj do promocji nie będzie. Kto chce to wie gdzie znaleźć.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za wrzuty do tej pory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej linków tutaj do promocji nie będzie.

a ja protestuje - prosiłbym o wrzucanie i info i linków.

Gmeru - masz coś przeciw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko fajne były te wrzuty z promocjami. Też trochę dorwałem rzeczy taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również nie bardzo rozumiem w czym problem.

Z tego co zauważyłem to marian381 wrzucał tutaj głównie te najciekawsze promocje - z kilku sam skorzystałem i bardzo za nie dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że kto się obkupił na tej promocji w pierwszą noc to miał wielkie szczęście

Sam niby 5 filmów kupiłem , ale się zastanawiałem jeszcze nad kilkoma i zrobiłem błąd bo już więcej ich w promocji nie było. :(

Promocje w następne dwie noce to niestety porażka :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...