Skocz do zawartości
no_fear

EGreat R6S - WiFi ? PRO ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

w zasadzie jestem zdecydowany na zakup Egreat R6S z wbudowanym WIFI - chyba, że jest coś lepszego w tej cenie ? ;)

Parametry dla mnie wystarczające, cena do przełknięcia (oczywiście nie z alledrogo).

Nie mogę się połapać w wersjach R6S: "zwykła" (bez WiFi) to wiadomo, WIFI / PRO / PLUS - tu nic nie wiadomo.

Raz jest WIFI, raz PRO, gdzie indziej PLUS, czasem PRO PLUS...

Po za tym zobaczcie na foto - raz antena jest obok USB, a raz obok SATA -> pomieszanie z poplątaniem :blink:

69b2509c51a2225e.jpg

41cd7653c4b6c7c1.jpg

Ktoś to ogarnia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model w WiFi nazywa się R6s PRO, podobnie jak u innych odtwarzaczy eGreata, gdzie modele z wbudowanym wifi dostawały przyrostek PRO. Na pudełku producent nadrukował napis PLUS i dodał naklejkę "WiFI", stąd zamieszanie. Przy kodzie kreskowym podany jest jednak kod modelu "R6S PRO".

Jest jedna wersja modelu RS6 z WiFi.

Na początku po zapowiedziach brakował zdjęć, może więc znalazłeś jakieś fotomontaże i przeróbki zdjęc modelu R6S.

Antena jest przy złączach USB, na drugim (prawym) boku jest złącze SATA.

Właściwe zdjęcia są tu: http://www.humanmedia.pl/egreat_R6Spro.html?2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HumanMedia czy w tych otwarzaczach Odtwarzacz FullHD 3D - Egreat R6S PRO & Odtwarzacz FullHD 3D - Egreat R200S PRO elektrz ten otwarzaczonika jest taka sama.

I teraz pytanie zasadnicze jaka jest jakośc wysyłanego przez te urządzenia obrazu jaki układ odpowiada za obraz , czy obsługuje go też Realtek RTD1186DD 750MHz.

Czy jest możliwośc napisania coś o jakosci obrazu czy kazdy otwarzacz z Realtek RTD1186DD 750MHz bedzie miał tą sama jakośc obrazu , czy jednak u kazdego producenata bedzie to indywidualna jakośc.

Szukałem informacji na ten temat i nikt nic nie pisze o jakości obrazu tylko o mozliwosciach tego otwarzacza.

Jeszcze jedno pytanie czy te modele maja mozliwośc wybierania filmu lub muzyki przez przeglądanie plakatu z filmu lub okładki płyty CD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urządzenia są bliźniacze, wgrywa się do nich ten sam firmware. Można przyjąć że pod względem technicznym to ten sam model. Jakość obrazu będzie ta sama.

Za obraz odpowiada procesor (RTD1186).

Nie mam wystarczającej wiedzy elektronicznej aby potwierdzić czy wszystkie odtwarzacze z RTD1186 będą dawać identyczny obraz. Tzn - czy jest tam po drodze na płycie głównej coś, co może wpłynąć niekorzystnie na jakość syganłu wychodzącego z procesora.

Jakoś obrazu oceniają zazwyczaj recenzenci prasowi - w odniesieniu do wałsnych doświadczeń i wyników testów innych urządzeń.

Z tego co pamiętam to mają tryb przeglądania zawartości katalogów przez obrazki. Ale to dość prymitywny mechanizm. Dla muzyki może wyświetlić okładkę ale dla utowru, nie albumu/folderu. Dla filmu wyświetli JPG lub PNG z katalogu z filmem. Ale nie ma do tego dokładniejszej dokumentacji.

Mede8er np, bardziej się do tego przyłożył i oferuje pełniejszą kontrolę nad interfejsem, opisuje też co i jak zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za informacje.

Jeszcze raz zapytam o obraz ale teraz odnosnie tego playera Popcorn Hour A400 czy wtym otwarzaczu te poprawiacze obrazu które w nim zastosował producent dadzą lepszy obraz niż w - Egreat R200S PRO lub Mede8er MED1000x3D.

Mede8er MED1000x3D menu w tym otwarzaczu bardziej mi odpowiada ale nadal frapuje mnie obraz bo oglądam filmy na 50 calach i szukam odwarzacza z odobrą jakością obrazu.

Czy otrzymujecie jakies opinie od posiadaczy otwarzaczy które sprzedajecie że np. w tym czy innym otwarzaczu jest lepszy lub moze tak napisze lepiej skalibrowany obraz przez prducenta danego otwarzacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A400 ma tryb demo dla VXP, gdzie algorytmy działają na połowie obrazu. Można sobie porównać efekt na dowolnym swoim materiale.

Różnicę widać, ale dla wielu osób może ona być bardzo mała.

HiFi Choice w swojej recenzji chwalił działanie i efekty VXP.

Dystrybutor zawsze będzie chwalił swoje, więc trzeba szukać informacji z różnych źródeł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...