Skocz do zawartości
mirosa

R6s-problem z aktualizacją XLCZ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tak jak w temacie mam problem z aktualizacją XLCZ.Na wszystkich softach od południowych sąsiadów podczas aktualizacji XLCZ mój eGreat R6s zawiesza się.Po wgraniu za pierwszym razem obojętnie którego softu aktualizacja przebiega pomyślnie,ale za następnym razem jak chcę aktualizować to jest zwiecha.Następny problem na czeskich softach jaki mam to milisekundowe zarywanie filmów.Jest to trudne do zauważenia(moja żona tego nie widzi),ale niestety jest.Obojętnie w jakim formacie film bym nie otwarzał z dysków podłączonych do odtwarzacza to ja to widzę.Dźwięk jest OK i nic nie słychać przy zarywaniu filmu.

Problem się skończył po wgraniu softu "Bast_Castle_v1.02_Egreat_CSv1.2.0_xLiveCZ5.9".Aktualizacje

XLCZ przbiegają normalnie,żaden film nie zacina,ale pojawił się następny problem,na tym sofcie nie mogę odtworzyć filmów .ISO 3D w 3D .Wszyskie lecą 2D.(na czeskich wszystko jest OK).Czyżby ten soft nie miał wsparcia dla .ISO 3D ?.

Moje pytanie dla posiadaczy R6s,czy u Was występują także zwiechy podczas aktualizacji XLCZ? i jak jest z tym softem "Bast_Castle_v1.02_Egreat_CSv1.2.0_xLiveCZ5.9" i wsparciem .ISO 3D bo soft ten jest dla mnie jak nabardziej OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo na R300.Irytuje mnie już coraz bardziej ten sprzęt.Nawet na czeskim sofcie pliki iso 3D nie otwierają się w 3D tylko 2D.Problem aktualizacji itp.Ciągłe zacinki w weeb.tv mimo konta premium!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo na R300.Irytuje mnie już coraz bardziej ten sprzęt.Nawet na czeskim sofcie pliki iso 3D nie otwierają się w 3D tylko 2D.Problem aktualizacji itp.Ciągłe zacinki w weeb.tv mimo konta premium!!!!!

U mnie na czeskim sofcie pliki iso 3D lecą poprawnie tylko denerwuje mnie najbardziej to,że pojawiają się te cholerne zacięcia powtarzające się średnio co minutę obojętnie w jakim formacie oglądam.Na Bast_Castle_v1.02_Egreat_CSv1.2.0_xLiveCZ5.9 tych zacięć nie ma.Weeb.tv raczej idzie płynnie(też mam konto premium),ale to już chyba zależy od tego jak jest obciążone łącze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wina albo sprzętu albo softu.Weeb.tv oglądany na TVdongle MK808 idzie bez zacięć.Teraz odnośnie plików ISO.Mam zgrane demo 3D panasonica z płyty.Jeśli wejdę w menu płyty to materiał jest tylko 2D,jesli natomiast zaczynam odtwarzać "bez nawigacji"jest 3D ale tylko pierwszy lepszy w kolejności materiał 3D!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wina albo sprzętu albo softu.Weeb.tv oglądany na TVdongle MK808 idzie bez zacięć.Teraz odnośnie plików ISO.Mam zgrane demo 3D panasonica z płyty.Jeśli wejdę w menu płyty to materiał jest tylko 2D,jesli natomiast zaczynam odtwarzać "bez nawigacji"jest 3D ale tylko pierwszy lepszy w kolejności materiał 3D!

Faktycznie po wyłączeniu BD Menu pojawiła się w podmenu opcja 3D,której wcześniej nie było.Jedyny minus to taki,że trzeba 3D za każdym razem ręcznie uaktywnić,ale mnie to nie przeszkadza.Zostanę narazie przy "Bast_Castle_v1.02_CSv1.2.2_xLiveCZ6.2",który wydaje mi się nieco szybszy od softów z Androidem.

Dzięki "syberka" co do podpowiedzi o wyłączeniu "nawigacji w ustawieniach,sam bym na to chyba nie wpadł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze jest to ,że na jakimś sofcie obrazy płyty 3D chodziły tak jak z płyty(czeski soft)ale nie wiem na którym niestety bo sporo ich wgrywałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mój player niedługo do mnie dojdzie i chiciałem się dowiedzieć :

1. jaki soft polecacie - tj nie potrzebuję odtwarzacza do 3D i androida - zależy mi na filmach 2D w ful HD i weeb tv.

2. jak najlepiej (bezpiecznie) zaktualizować soft ?

3 czy po aktualizacji muszę w wejściu usb zostawić na stałe pendraiwa z softem -

przepraszam za "dziwne" pytania ale jestem lekko zielony w tych sprawach :unsure:

Edytowane przez miro33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam 2.0.8.6 .Android w tym sprzęcie to pomyłka i to duża POMYŁKA!!!!Soft wgrywasz jako obraz img na pena aktualizujesz z pena i zostawiasz go w USB cały czas.Jesli chcesz androida funkcjonalnego poczytaj o MK808

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki kol Syberka - odtwarzacz będzie u mnie za kilka dni - mam jeszcze pytanie czy podany przez ciebie soft jest do r6s czy R300 ? (pisałeś kilka postów wyżej że masz R300) i proszę podaj linka gdzie go można pobrać ... jestem laikiem w tych sprawach (wolę się zapytać nic coś namieszać ) możesz mi napisać wprost co to znaczy "wgrywasz obraz img " , czy pen ma być na fat 32 , i na koniec czy ten soft ma podobne menu do 2.0.1.8 (jest filmik na yotub) a może któryś z użytkowników wrzuciłby listę ciekawych softów alternatywnych z krótką informacją na temat + i - ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

do mnie dziś dotarł sprzęt i mam pytanie o wgrywanie czeskich softów ( proszę o krótką instrukcję dla laika mam wgrany fabrycznie soft 2.5.6.0)
1. czy pen ma być na fat 32?
2. jak przeprowadzić aktualizację tj wybierając z menu odtwarzacza czy poprzez wciśnięcie z tyłu obudowy reset i włączeniu zasilania? planuję wgrać soft czeski 2.6.8.0 lub 2.0.1.8 ...
3. i jak później wgrywać ewentualne inne softy czeskie - tj przez reset czy aktualizować z menu ?
bardzo proszę o pomoc
tak naprawdę nie zależy mi na androidzie ale na dobrym odtwarzaniu filmów z dysku zewnętrznego i polskich tv (np weebtv tvnplaer ipla, tvp) ...

Edytowane przez miro33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...