Skocz do zawartości
lewy0906

MediaBox Widget dla SamyGO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przerobiłem nStream widget do swoich potrzeb i tak powstało MediaBox.

Narazie nie ma tam za dużo mediów ale w miare moiżliwości bede aktualizował widget o nowe źródła i materiały.

Częśc widgetu jest jeszcze nie przetłumaczona z rosyjskiego ale to też z czasem poprawie.

Widget zawiera polskie kanały tv, streamowane bajki i filmy etc.

Aby działał trzeba go wrzucic do folderu /mtd_rwcommon/widgets/user przez ftp do tv lub odtwarzacza.

Zmiany:

v4.1

-sporo zmian kosmetycznych

-usuniete kilka rosyjskich tekstow

-dodane nowe zrodla

!!!Jezeli ktos chcialby pomoc moze podeslac mi linki do filmow, anime, bajek itd. z putlockera, sockshare i youtuba!!!

r0uv80.jpg

n2blmp.jpg

wlsk07.jpg

Tutorial instalacji SamyGO:

http://maniootek.pl/...ci-i-nie-tylko/

Tutorial instalacji widgetów:

Download:

http://adf.ly/IfU8N v4.1

Edytowane przez lewy0906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że uaktualniłeś wersję, przydało by się dopisać co uległo zmianie

Ponadto chciałem dołożyć parę pozycji z filmami do pliku i po instalacji wyskakuje mi okno konfiguracji

npq6t41yay0p.jpg

w którym się nie łapię co należy powpisywać

Mógłbyś pomóc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te pliki sa u mnie na serverze, jak chcesz morzesz zrobic playliste xml a ja dorzuce. zmiany to głownie kosmetyka i pare kanałow jak zkoncze z tym zaczne dodawac tez wiecej filmow i mediow.

gdyby ktos chcial pomoc moze mi podeslac linki do filmow z putlcokera.

Edytowane przez lewy0906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam! ja zainstalowałem ten widget na c650 z USBWebserver v8.5 wszystko działa. Pomysł stworzenia polskiej wersji jest bardzo dobry. Niestety najważniejsza jest zawartość, a polskich treści na widgety jest niewiele(choć rosyjskich i czeskich jest sporo). Gdyby jednak udało się skorzystać ze skryptów wykorzystywanych przez XBMC byłoby super. Jako pilota używam telefonu z odpowiednim apk (wifi) jast klawiaturka i fajnie się pisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...